Jump to content

While You Were Sleeping (2017)


Recommended Posts

spacer.png

 

 

While You Were Sleeping (2017)

 

당신이 잠든 사이에

 

Държава: Корея

Година: 2017

Жанр: драма, романтика, мистика

Епизоди: 32

Времетраене:  35 мин.

Режисьор: Oh Choong Hwan

Сценарист: Park Hye Ryun

Канал: SBS

Излъчване: 27 септември 2017 г.

Всяка сряда и четвъртък от 22 часа

Субтитри: Английски

 

Актьорски състав:

Lee Jong Suk - Jung Jae Chan

Bae Suzy (Miss A) - Nam Hong Joo

Lee Sang Yeob - Lee Yoo Beom

Ko Sung Hee - Shin Hee Min

Kim Won Hae - Choi Dam Dong

Park Jin Joo - public official

Lee Ki Young - Park Dae Young

Bae Hye Sun - Son Woo Joo

Min Sung Wook - Lee Ji Gwang

Shin Jae Ha - Jae Chan’s younger brother

Hwang Young Hee - Yoon Moon Sun

Pyo Ye Jin - Cha Yeo Jung

Lee Jung Eun - майката на Jae Chan

Jung Hae In

Choi Won Young - бащата на Hong Joo (епизоди 3 и 4)

Baek Sung Hyun (гост)

 

Резюме:

Млада жена на име Хонг Джу вижда в сънищата си трагични случаи от бъдещето. В същото време прокурор Чонг Дже Чан прави всичко възможно, за да предотврати осъществяването на тези видения...

 

Свали с български субтитри :click:  :click:

Онлайн с български субтитри :click:

Свали с български и английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

Свали с руски субтитри + OST :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lee Jong-Suk обича сериалите с фентъзи елемент :icon_sunny: , и аз ги обичам, и мъж ми ги харесва.., ха дано да е поне толкова добър, колкото предишните му драми :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази не е ли гаджето на Минчо?

 

Да не го докарат само като Suspicious Partner-a - няква шматка и прокурора да я вади от ситуации.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво му е на каста? Модел и айдълка. Подхождат си перфектно! Не е като да има някаква разлика в актъорските им качества. Да не бъдем прекалено взискателни :D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно начало! Заинтригуваха ме с края на първа серия, а и самият епизод не беше скучен. Дано да го запазят такъв и в следващите серии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Три минуса:

1. Сценаристката на "Пинокио"! :(

2. Манекен

3. Певачка

Плюс: нищо особено, но е гледаемо поради липса на по-добро (освен Age of youth 2). Поне засега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро начало!  Сценарият успя да ме изненада и очаквам следващите епизоди с интерес.

Колкото до актьорския състав - Джонг Сок обичам да го гледам в драми и филми, а не като модел. Този сериал го захванах заради него ;)

Сузи като "певачка" не я знам, но съм я гледала в Dream High  и Big.  Справи се много добре с ролите си.

Затова тук я гледам с интерес - по-различна е и ми харесва засега.

Радвам се, че сериалът се превежда много бързо след излъчване на епизодите и благодаря! :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесва ми сериалчето; без да се усетя му се лепнах , че и изгледах всичко пуснато. Има тръпка,  интрижка , момент на изненада. Определено държи  вниманието.  Нямам нищо против  каста , симпатяги са , включително и Сузито ( още от татко Гу си я харесвам )  ... с една "дребна " забележка  - що толкова  си е  оризилило нослето това момченце( ясно е кой!) . Абе , няма ли кой да ги контролира и държи в здравословния прав път... Не е смешно , ами направо - тъжно. Нарочно се върнах да го погледна в "Тайната градина" преди да се е окепазил, т.е. тунинговал .  В пъти е по-добре , ама аз ли съм сбъркана , че не разбирам- той ли ...  не знам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докарах до пети  епизод.И певачката и моделът се справят и добре си пасват. Добре съчетават минало-настояще и сънищата. Гледаемо и свежарско, без да е "ах", но едно се чудя- не станаха ли  множко сънуващите ?:28558: Както са я подкарали, цял отбор  са на път да направят.

 

Голямо благодарско на екипа за превода и още повече за бързината, отдавна не ми се беше случвало да гледам с български букви, поради нетърпението ми при текущите !:kissy: Благодаря и за предоставянето  за гледане онлайн.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Полицайчето май започна да вижда бъдещето, когато двамата го спасиха. Явно нещата там са навързани.

Но ми харесва как всеки получава само част от цялостната картинка и как трябва да съчетаят сънищата си, за да разберат какво точно ще стане. Интересен замисъл наистина. Дано само не го превърнат в някоя кофти драма, щото ще ми развалят доброто впечатление от драмата до момента.

Аз Сузи хич не я харесвам, но тук ми е симпатична. Интересен образ е :) За момченцата няма какво да кажа - сладури :) Изобщо всички са готини :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8.10.2017 г. at 23:51, Lawandula написа:

Докарах до пети  епизод.И певачката и моделът се справят и добре си пасват. Добре съчетават минало-настояще и сънищата. Гледаемо и свежарско, без да е "ах", но едно се чудя- не станаха ли  множко сънуващите ?:28558: Както са я подкарали, цял отбор  са на път да направят.

 И на мене ми направи впечатление, че са много сънуващите, а и последната гледана серия имаше заглавие намекващо за четвърти брой сънуващ и си казах - "ле-ле, тези прекалиха". Добре, че за сега са само трима.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя Сукчо :wacko: Нивото на тестостерон на това момче е по - ниско и от това на Джъстин Бийбър егати. Толкова да ми е не на място, ама карай. Сузата ме кефи, подобрила ли се е не знам, но не ме дразни. Сериалът става, щом продължавам да гледам с що годе интерес, че тая 2017 мнооого слаба година. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...