Jump to content

Goodbye Mr. Black (2016)


Recommended Posts

Няма да правя дисекция- ++++++, ------, при все,че ги има  доста и от двете, само ще дам превес на (+).

Главното за мен бе, че сериалът има чар и  прекрасни актьори.Ако гледате с настрой за развлечение, а не за търсене на кусури, мисля,че ще ви допадне.

 

С дрехи, без пижами и

с много захар за довиждане, но... нали все пак  учените казват, че сладкото ни прави щастливи.

Смятам, че дадоха всъщност два края- единият с двете прави линии на мониторите, за песимистите и вторият, озахареният- за оптимистите. Реалистите - сори, все пак е кино и поне на кино добрите(ако може да кажем така) победиха, за разлика от реалността.   :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признавам последния епизод успяха да ме изненадат за момент, защото 

когато отидоха на фалшивият гроб на Суон емоциите взеха връх. И чак се ядосах не стига, че името на сериала е сбогом г-х блек и въпросният г-н Блек е толкова много болен, че не е сиг дали ще живее и те накрая да ми убият готината героиня, която през целия сериал си я харесвах. Така се бях ядосала, че за момент забравих, че все пак това е корейски сериал и ако направят нещо подобно корейските фенове няма ги оставят намира. Даже си спомням как сценаристката на слънчоците беше казала в интервю, че ако убие Биг Боса ще й се наложи да напусне страната. Та всичко свърши захаросано и оптимистично. Аз поне няколко трупа очаквах. Верно Сън Джето си го харесвам колкото и да е лош, подъл, долен лъжец, манипулатор и т.н ама само с 10 години пък и мацката ще го чака и кво стана накрая той пак ще си получи след 10те години това, което е искал.

И все пак ми се искаше също да бяха отделили малко повече екранно време на героя на Сонг Дже Рим. Тоя им вършеше цялата мръсна работа и нон стоп беше на тяхна страна безрезервно и без да получава нищо от това. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах... мерси за превода Bo_123... сутринта не се стърпях и го изгледах на английски. И понеже рядко ми се случва да чакам бг букви, някакси този път се вместих в графика...

Беше ми интересен, леко контрастен ( винаги се учудвам на как може хора с проблеми да успяват да се държат като "деца".) тва само в корейските сериали го има... и достатъчно динамичен за да не заспивам :)

Препоръчвам за гледане :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво да кажа за този сериал. Историята беше много добра и ми хареса, но имаше моменти които направо ми бъркнаха в червата: как Сън Дже от командос за нула време стана изпечен бизнесмен перящ пари; как тоя Метонг хем е лекар, хем е хакер и го пускат да си оперира спешни пациенти в болницата; от къде го бяха намерили тоя международен фонд.... Ей тия дребни детайли не ми позволиха да се насладя изцяло на историята. Иначе действието живна към 14-15 епизод. Определено Сън Дже ми стана любимец, както и героя на Дже Рим. А на Суон не можеше ли да и оставят прическата от Тайланд, че после я бяха остригали като първолак от 1992г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да правя дисекция- ++++++, ------, при все,че ги има  доста и от двете, само ще дам превес на (+).

Главното за мен бе, че сериалът има чар и  прекрасни актьори.Ако гледате с настрой за развлечение, а не за търсене на кусури, мисля,че ще ви допадне.

 

И аз гледах за настроение сериала,не съм се задълбочавал да търся кусури,макар че имаше :) препоръчвам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо изгледах Healer, започнах да търся нещо подобно и намерих City Hunter, след това Градския ловец ме доведе до тук. Изключително доволна съм от сериала, нещо различно, имаше от любимите ми екшъни и от сладките актьори :D Видях, че имаше доста сваляния по бг торентите, пък тук изобщо не е коментиран сериала. Дайте му шанс, ако Лечителя и Ловеца са ви харесали и търсите подобни! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала си е ОК, харесвам актьорите, хареса ми, че обстановката е разнообразна, дори да харесвам главната повече с дълга коса(а аз много си я харесвам нея) беше доста интересно да видя и като момчурляк, с късата прическа и такава една бойничка(макар че като се замисля в сериалите, в които съм я гледала все е нещо с *чепат* характер, в добрия смисъл на думата). За себе си отчитам един минус на главния.., не знам защо, ама много го харесвам когато е сериозен.. и пуска само рядко по някоя усмивчица..., не го харесвам като се лигави...(и в сериала с Ха Джи Вон не му харесах тези му изпълнения), но когато е сериозеееен,... ммм, много е !!!

по отнощение на стайлинга, защо толкова обичат да се обличат като китайски комунисти..., или пък ако ги решат да са нещо по-шик..., им слагат на момчетата едни късинки дълги панталони...

 

много ми бяха забавни моментите с Метонг..(идва жена ти) :28558:, на този артист така и не му научих името, а участва доста..., в къщи му викаме оня с голямата глава :xaxa: 

 

**дай боже всекиму да има една такава къщичка на плажа...(само без цунамита, моляяяяяяяя)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубаво сериалче! Останах очарована от него и си го изгледах с голямо удоволствие. :) Актьорите се справиха страхотно с ролите си. Всички бяха на ниво от към игра и добре подбрани. Всеки си пасна много добре с героя си. Главната двойка се справиха чудесно и се усещаше химията между тях. Главният актьор е супер, изглежда страхотно тотален Мъж с главно М. Казвам го, защото доста често слагат актьори, които трябва да играят ролята на мъже, а те милите изглеждат, като момченца тук, обаче си бяха избрали актьори, които си отговарят на годините. :) Главната е голяма симпатяга но защо за бога са я остригали така? Мразя ги точно тоя тип мъжки прически. В началото изглеждаше по- добре, а после, като я подстригаха още по- късо направо яд ме хвана. Приятелят на главния, също не е за изхвърляне. :) Най- готиният образ беше Метонг, благодарение на него се посмях от сърце ( жена ти идва). :28558:  :28558:  :28558:  :28558:  :28558:  :28558:  :28558:  :28558:  Актьорът съм го гледала и в други сериали но не мога да се сетя в кои. Имаше и някой грешки в сюжета, които можеха да бъдат изчистени и които няма как да не ти се набият на очи, защото имаше неща, които бяха нелогични. Сериалчето си е супер, радвам се, че му дадох шанс. :up:  :up:  :up: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мъжа ми му вика на актьора(Метонг) - квадратната глава(ще ме прощава човека, ама една ли чете български :na2: , винаги ме радва негово участие в сериал, никога не оставам равнодушна :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубав сериал! На любителите на Healer ще им хареса. Добра игра, интересни обрати, бих го гледала отново. :yes:

 

 

 

 

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...