Jump to content

I Have a Lover (2015)


Recommended Posts

I Have a Lover

spacer.png

 

I Have a Lover

Алтернативно заглавие: Aeinitseoyo / 애인있어요

Режисьор: Choi Mun Seok

Сценарист: Bae Yoo Mi

Телевизия: SBS

Епизоди: 50

Начало: 22 август 2015 г.

Излъчване: събота и неделя 22:00

 

Участват:

Kim Hyun Joo

Ji Jin Hee

Park Han Byul

Lee Gyu Han

 

До Хе Канг (Kim Hyun Joo)  е преуспяващ адвокат, чийто брак страда, тъй като тя поставя кариерата и амбициите си

преди съпруга си Че Джин Он (Ji Jin Hee). Двамата се разделят и Джин Он започва връзка със студентката Канг Сол Ли (Park Han Byul), която му напомня каква е била съпругата му в началото на връзката им, преди да бъде погълната от кариерата си.

Хе Канг и Джин Он се развеждат след неговата извънбрачна афера и Джин Он се жени за Сол Ли.

Хе Канг попада в пътен инцидент и губи паметта си, при което, заради объркване на идентичността ѝ,

приема самоличността на Докко Йонг Ги, която всъщност е нейна сестра-близначка.

Йонг Ги е била първата любов на Пек Сок (Lee Gyu Han), млад адвокат, който още има чувства към нея,

но какво ще се случи, когато новата Йонг Ги, без да знае, се влюби в бившия си съпруг?

 

С български субтитри: :click: :click:

Онлайн с български субтитри: :click:

С английски субтитри: :click:

Онлайн с английски субтитри: :click:

С руски субтитри + OST: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петнадесет епизода биват, току виж, излязло нещо по-различно от  обичайната многосерийна  семейна сапунка.Актьорите супер, пълнежите не са досадни.Любовницата, така добре се справя, че е анатемосана  по форумите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също доста го харесвам сериала. Мен най-много ме дразни съпругът с неговите постоянни промени в настроенията, но пък е интересна интеракцията на главните сега, като се свалят наново. Ким Хьон Джу хем е много красива, хем доста добре играе. Доставя ми удоволствие да я гледам. Джи Джин Хи също, наистина много добре ги вади влажните драматични погледи. Виж, неконсистентния му герой ми иде да го плесна от време на време - то бива интензивни емоции, ама неговото бие всяка жена. Разбирам, че е обвинявал жена си за смъртта на детето (а и заради факта, че си вярваше, че го е преживяла), но какво е това след година да се върне и да се окаже 10 пъти по-влюбен в нея?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В скорошно интервю Джи Джин Хи казва, че самият той не проумява как героят му може да е такъв зад**к (перефразирам ;) ) и, че изобщо не разбира действията и начинът му на мислене.

Много ме дразнят обаче онези две лицемерни мижитурки сестрата и зетят. Толкова злоба, алчност и лицемерие са събрали в тях, че... :nunchako: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сестрата е абсолютно попадение, много ме забавлява пък мен, как ги реди и манипулира и със зетят се борят за кокала- разбираемо.Най-дразнещ за мен, е адвокатът, който  манипулира главната и по никакъв начин не иска да и помогне да си върне паметта, за да си я държи "под ръка"Със сестра си, която е обсебена и вманиачена, ще заформят яка коалиция.

Сиера, четири години са минали,не една, а той не " връзва" на нахалната   пикла.Просто  тя му беше добре дошла, като хапче за инат и злоба и срещу болката от загубата и като му попреминаха с времето, си носи хапчето с минал срок на годност,  по навик.А достатъчно дадоха, каква голяма е била любовта с жена му, за да изчезне просто ей така.

Чакам да се върне близначката, че да почне купонът.В края на 16 епизод,  ако добре разбрах, май главната има някакви проблясъци, макар и подсъзнателни.

Тук най много ме учуди, при толкова мозък, как въобще не обърна внимание на рингтона на телефона

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен толкова ме дразни малката нахална кифла, че превъртам всички сцени с нея. В пореден сериал корейските сценаристи показват, че не могат да развият идеята за герои-близнаци в нормални и равностойни роли и за двамата, в случая двете. Единият близнак винаги изчезва за дълго време и когато пак се появи накрая отнася контрата. Иначе нищо ново-познати от деца и ученици, загуба на памет, тайни, отмъщения и пр. безумия. Ким Хьон Джу играе на половин скорост, толкова са и написали ролята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бива, бива, вече се появи и близначката.Купонът почва- адвокатчето загуби говор и картина,докторчето и то,  а Ким Хьон Джу, включи на турбо-много я харесвам.  ;) Кифлата, вярно играе играе супер- вбесяваща е с тази нагла физиономия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиде, лапнах въдицата. За 2 дни  изгледах 16 епизода/ добре, че го има с руски субтитри/. Уникална игра и завладяващ сценарий, който дори не опитвам да разгадавам.

И мен като Дидо кифлата ми е крайно неприятна, то бива нахалство и наглост, бива ама чак пък толкоз.



Леле, каква минавка. Имало бълг. субтитри, а аз гледам с руски. :282:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, българските субтитри нещо не мога да ги видя, дали са качени някъде? Отварям връзката, която е посочена след рецензията, но не намирам превод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отваряш си съответния епизод и горе вдясно има иконка за субовете и от нея си кликваш върху съответните субтитри за тръгването им! Това е!Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Субтитрите могат да се свалят с външен сайт - примерно този

Копирате линка на епизода и го слагате в прозорчето. 

Само не гарантирам, че съвпадат видеофайловете от торента с тези на Вики.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли защо последните две седмици излъчват само по един епизод?

Вчера не се е излъчвал заради бейзболен мач, а предната седмица заради някакво друго събитие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая седмица бейзбол, миналата баскетбол,  така ако продължават, няма скоро да излезе от болницата главната.Любовницата, пък я заляха съвсем с катран, чак неправдоподобно ми дойде

 

Няколко човека берат душа, а тя се врътна да иде да дремне.

 

Благодаря за  превода на български и бързината . :kissy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клиширанко, но поддържат огъня, като за 50 епизода.

Тъкмо се чудех, какви ще ги мъдрят още половин сериал, а те,такава драма наляха, че отвсякъде захвърчаха искри.Голяма забава настана.

"Прелъстена и изоставена" се гърчи, но не пада, а отмъщението на бившата набира пълни обороти, под прикритието на поредната, този път  мнимата амнезия.Всички под ножа, особено прелюбодееца, жив да го оплачеш- получава по заслуги.Новоизлюпената комбина пък, на екзекуторката с влюбеното адвокатче-мекотело, сигурно докарва до екстаз корейските аджуми. Куковците от чеболското семейство, се надпреварват кой е по-по-най, но дъщерята държи яко първенството.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лавандула,  :up: ! Гледам и си викам: абе, нещо взе да става много захаросано и розово, пък има още 20 серии, с какво ще ги пълнят? И естествено започват поредните "неочаквани обрати". Колко са логични-няма смисъл да се гледа, важно е аджумите да леят сълзи, докато готвят или чистят. Превъртането спасява от сериозни мозъчни увреждания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм доволна, тъй като се отказах от логиката и си гледам с кеф. Главните актьори и двамата много ги харесвам, а и сюжетна линия има поне някаква, та не страдам прекомерно. Че се превърта, превърта се, но определено позадържа интереса щом не съм го дропила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...