Jump to content

Noblesse (2008)


Blue_Moon

Recommended Posts

Много тъжен чап :( , чак ми се сще да я зарежа за малко, но вероятно няма да мога. Още в предишния беше ясно, че нашите няма да си тръгнат, но сега след разказа на Франки съвсем няма да го направят. Само не разбрах за какво са всички тези технологии/сателити и т.н./ след като никой-нито от Съвета, нито от разните разнузнавателни централи/визирам конкретно корейската-без онези двамцата, разбира се/ разбраха за Рай?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очаквано развитие, но eдноличното решение на Тао кои ще новите от рицарите разведри нещата- физиономиите за номер 0 :lol: . Сега отивам да си потърся маска-може и черна да е :lol2: , защото явно тя е задължително условие за да се част от R??( бройката се доуточнява в движение).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшмо тъжно ми стана за Рай...милия :( соб*, соб* Няма ли да стане някакво чудо и да се съвземе без да умира или заспива?

Това ще му е най-голямата грешка на автора, ако го убие.... :-(

От друга страна ситуацията около Франки става все по-интересна...тези неща дето правеше в стаята и проклятието....

Има още много да се изяснява около него. :i love this: Интересно е каква скрита лимонка ще се окаже той.

Беше ясно, че рицарите няма да си тръгнат и да изоставят Рай. Хахах, това с физиономиите, номерацията и маските ме разби от смях. :lol:

Задълже черни. :D Интересно дали Шину в някакъв по-късен етап няма да стане част от R?

Предполагам, че и агентите задължително ще се присъединят към R. Не вярвам да стоят настрана и да не се включат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, време беше и автора да си вземе отпуска/явно всичко върви добре :yes: / при това заслужена. Дано само не се загуби темпото пък ние ще потърпим един месец, колко му е :D .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Олеле, значи почивка? :o Това го бях пропуснала. Е, поне е само един месец. Нормално да направи почивка.

Хубаво да си почине и да идва с пълни сили и идеи как да остави Рай жив. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ура, почивката най-после свърши и новата част започва наистина страхотно :es: . Ще даде отговори на някои въпроси . Франки сега е направо цветенце в сравнение с това което е бил тогава. Ще се въздържа да кажа, че и преди е бил страхотен заради онова с опитите върху хора и ноблеси. Как ли Рай е спечелил верноста му :huh: ? Вероятно ще има нещо общо с частта за силата, самотата и т.н./ и двамата са най-силните от вида си поне по това време/. Колкото до предишния Лорд-кефи на макс :lol: . Ще ше да е супер дъщеря му поне малко да приличаше на него, но не би <_< .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Yesss!!! :es: Отново са на линия. Страхотна новина! Много ми хареса как започна новия сезон.

Тъкмо ще разберем как е започнало всичко. От Франки направо тръпки ме побиха, обаче рулира отвсякъде. Много радва.

И на мен ми е интересно как Рай го е спечелил. Със сигурност ще има емоционален аспект.

Този лорд наистина е страхотен! Как ми се иска да си беше все още той....

А още по-хубаво е, че утре излиза новия чап... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятна изненада. Не знам коя е тази група, но наистина са бързи. Битката върви с пълна сила и видяхме още един soul weapon. Обяснението за произхода на черното копие беше интересно - излиза, че Франки го е наследил/или поне аз така го разбрах/, въпроса е от кого?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Франки просто ми напълни душата. Голяма машина!

Последните чаптъри бяха страхотни. Много добро завръщане след почивката.

И много добра битка направи Франкенщайн.

 

67e0e94186fa655f.JPG

 

И на мен ми е много интересно как е успял да се сдобие с черното копие и особено от кого.

Е, най-накрая се срещнаха. :lol: Опеделено не очаквах такава случайна среща между него и Рай.

Но пък много добре се получи. Как набързо Рай му смени дрехите. :D "Това са моите дрехи. И ти все още си с тях."

И накрая се разбих от смях как М 21 и Такео миеха чиниите.^^

Надявам се следващите чаптъри също да са за миналото. Има още много неща да се расясняват.

Особено за силите на Франки и черното копие.

Както и как Рай го е спечелил, едно поне е ясно - със сигурност не е било със сладки приказки. :lol:

 

Нещо интересно: Имаше доста слухове, че може да направят аниме догодина.

И тези слухове дойдоха най-вече заради това клипче от naver.

 

 

За съжаление се оказа, че клипчето е просто рекламка на 3 сезон на мангата, а не трейлър на предстоящо аниме.

И все пак надеждата остава, че някой ден може и да го анимират....дано, дано!^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така, the main villain (Кромбел) пак се появи. Този път обаче съм доволна, защото още ми е криво от връщането на М24. Няма значение дали е той, копие(само минал през пластичен хирург) или клонинг -пак заличава ефекта от един от най-силните моменти. Поне по този начин дадоха що годе смислено обяснение за появата му. Обаче се чудя нещо, само на мен ли ми се струва, че предстои драматичен обрат!? Нещо като да умре някой от главните персонажи (типично по корейски :rolleyes: ) като Рай например. Просто последните няколко чапа ми оставят такова усещане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз още не мога да преглътна завръщането на М 24. wtf? :slap: Голяма глупост. Появата му обезсмисли толкова много неща...

Така добре си започна новото сезонче с връщане към миналото и срещата на Франки и Рай и изведнъж....настояще и М 24. :blink:

И пак още един коз за Кромбел, вече много взе да ми лази по нервите той. Нямам търпение за деня, в който Франки(най-вероятно ще е той) да му разкаже играта.

На мен не ми изглежда да има някакви драматични обрати(да умира някой), ама след появата на М 24, знае ли човек какво още "гениално" ще му хрумне на автора.

Само да е посмял с пръст да докосне Рай и се отричам от всичко корейско. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както обича да казва едно мое приятелче - разкошна манхуа :yes: Когато започнах да я чета това лято си викам,ехее 240 чаптъра,кога ще ги прочета аз. Да,но когато наближих края ми се искаше да започна да чета назад ,за да не "свършва" , което е условно де,защото тя продължава да си излиза,но по толкова малко на по седмица,охх ще плачкам :cry: Историята е много интригуваща,до момента поне всичко ми харесва. Геройте,леле няма ,просто няма герой ,който да не ми допадне,най-вече от добрите де :) И някой лоши ми харесваха,като Мери например. Ах тез крака,гърди и т.н :blush:

Рай е просто перфектен. Много му се радвам,направо му се възхищавам,почти колкото Регис ,когато го гледаше в началото. И аз съм много притеснен какво ще му се случи в бъдеще.Дано не е нещо лошо,че ще ми е много тъжно. :( Франки е голямо диваче. Много готин персонаж също. Интересно наистина как е станало така,че да служи толкова вярно ,толкова много години на Рай. Беше много забавна срещата им в имението. Доста се посмях там. РК 4 екипа е страхотен. Много се радвам,какъв екип заформиха. А и маските наистина радват много. Вярвам,че ще стават все по силни. Мис Сейра е супер сладка :P А и добър готвач се оказа,направо си я вземам за жена. Доста е мълчалива,но за сметка на това много радва като се изчерви. А и е доста силна,но то няма как и инак,все пак си има и соул оръжие. Кромбел и Юри са ми доста противни,но няма как все пак трябва да са такива за да ги мразим,нали все пак за злите :D Виждам ,че не я харесвате много,много лордката,но аз нямам нищо против нея. Все още има много малко опит и нормално да прави грешките на младите. С времето вярвам,че ще стане по мъдра и ще е достойна наследничка на баща си .

Това с връщането на М24 и аз не го одобрявам. Но какво да се прави,така решил автора. Но пък това,което и Дебилче е постнала последно и мен ме уби. Хахаха,много добро.

Жалко наистина,че все още не се решават да направят едно аниме. Би било страхотно.

Та за в бъдеще очаквайте коментарчета и от мен :)

 

P.S: Душичке,хиляди благодарности за това,че ми препоръча този разкош :emote_kiss3:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники, много се радвам, че ти е харесала мангата! :icon_sunny: Добре дошъл в "клуба". B)

Занапред ще очакваме включване и от твоя страна.^^

 

debil4e, моментът и четивото бяха култови! :lol2:

 

Което ми напомня и за други подобни четива:

 

 

:lol: :lol: :lol:

ea50a5deda234f0a.png

d2f655a0df15e0c4.png

 

И особено книгите в сака на Шину.

И най-вече: 123 ways to capture a woman's heart / special guide!!! :lol2::lol2: :lol2:

 

6856a27c63895e36.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа,Рони страшни моменти си показала :) Тази книжка от раницата на Шинву е просто класика :) Трябва да си я купя и аз,ако съществува :lol:

Ееее,тоз М24 ме дразни. Аз и преди това не го харесвах и много ме е яд,че пак го връщат в играта. На всичкото отгоре и М21 иска Рай да си използва силите за да го "пробуди" без дори да се знае дали има шанс,а Рай и без това е доста изтощен ,сега и това му остава да си изразходва силите и за тоя. Но сигурно ще го направи,дори и Франки да възразява много,защото все пак това си е Рай и заради М21 ще го направи. Поне аз така мисля.

Като цяло слабичък чаптър.

Ммм,нямам търпение да пристигат двамата старейшини вече.

Тао опасен обаче ,с тез негови джиджибайки. Веднага накичил камерки :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хихи, всички наистина четат много култови книжки. :D

М 24 в началото дори ми хареса. Най-вече направи опит да помогне на Шину и компания да избягат от Джейк.

Обаче беше голяма глупост завръщането му. И в момента много ми лази по нервите.

А и поведението на М 21 (макар и разбираемо) никак не ми допада. И молбата му към Рай още повече ме издразни. <_<

Рай, каквато е добра душа, като нищо може да реши да го пробуди....само дано да не се стигне до това.

Голяма глупост ще е Рай да замине на кино заради М 24. :slap: Определено не ми харесва как върви историята последните 2-3 чаптъра.

Викам да сбием Сон Дже Хо, заради "изненадите" дето ни поднася. :nunchako::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещата все още се движат в полза на Кромбел-много добре е преценил как ще реагира М21 относно ситуацията с М24. И да остане в къщата и да реши да си тръгне заедно с „приятеля“ си за Кромбел празно няма.

Наистина много заплетен край на чапа и нямам идея автора как ще се измъкне от кашата дето забърка. Рай при всички положения ще реши да изпълни молбата (къде заради самия М21, къде заради това което М24 направи в името на Шинуу и компания , а и вероятно просто защото си е такъв) и ако умре заради тази марионетка ще е тъпо. Ако пък той умре ония двамата няма защо да се страхуват от Организацията-Франки просто ще ги изтрие от лицето на земята(и аз май ще искам да му ударя едно рамо, въпреки че доста харесвах М21-чак не мога да повярвам на какво заприлича <_< ). Всъщност това което наистина чакам е именно реакцията на М21 на обяснението на Франки за това каква ще е цената на това което иска-дано автора не ме разочарова и той се откаже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обичам егсканс, когато правят такива приятни изненади :) . Жалко обаче, че чапа беше предидим. М21 започна да се усеща, но по ред причини не би могъл да спре приятеля си и пак тежеста ще падне върху Рай.

Асистента на десетия елдър е интересна птица. Ще създава проблеми на нашите. Много е ъмм.. принципен(абе да си го кажа направо-фанатик с мисия), от такива само неприятности чакай <_< . Ха, има един плюс-май не харесва Юри :up: ( и аз също), така че ще го търпя и чакам елдърите вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, браво на тях! За пореден път така приятно ни изненадаха. :)

Началото на чапа доста ме стресна...Особено като видях Рай как се беше засилил и изтръпнах, добре че М 21 се отказа...

debil4e, позна за развръзката. :D Но авторът явно определено е решил да се оттърве от Рай, постояно се повтаря как е на предела.

Все повече го отписва. Ако наистина реши да го приспи/убие, то поне да му намери заместник. Така де, трябва да има все някой The Noblesse!

Съгласна съм, че М 21 наистина започна да се усеща. И аз не вярвам той да успее да го спре, сърце няма да му даде.

Или пък М 24 да вземе да се съвземе, повлиян от емоциите и приятелството си с М 21? :huh: Макар че е малко вероятено това да стане.

Само се надявам Рай да не си изразходва последните сили за него...направо ще е абсурдно. Е, поне Тао и Такео видяха М 24 в действие.

Вече се чудя кой повече ме дразни - Юри или Кромбел? И двамата максимално ми лазят по нервите.

Дам, асистента наистина е много странен. Ще видим каква лимонка ще излезе и той. И нямам търпение да видя елдърите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То май никой не го харесва този Юри. Гадна и подличка змия си е. Ама пък върши добра работа на Кромбел. Сега пак се е намърдал,за да следи събитията отблизо. Надявам се обаче,че този път няма да му се размине и ще видим как му се търкулва главицата по земята :lol:

Blue_Moon и аз се стреснах ,че Рай ще отиде да "пробужда" М24 ,но М21 се оказа съобразителен и се усети,че не трябва да иска нещо толкова голямо като услуга. А и то явно се вижда,че Рай хич не се чувства добре. Аз искрено се надявам,че автора няма да ни лиши от Рай и просто си играе в момента с чувствата и емоцийте ни :) Все пак ако реши нещо подобно в бъдеще,мисля че би било супер да вмъкне малко повечко Шинву в нещата и що пък не да е той бъдещият ,как го каза Blue_Moon - The Noblessе. Малко фантастично звучи,но пък що не :)

Отново едвам понесох гледката на този М24,не мога го търпя и това е. Добре наистина ,че го мернаха в действие и в следващият чап очаквам вече Франки да се заеме сериозно с нещата и да разплете конците около него.

Асистента си е загадка за сега,но ще го видим и него,каква роля ще изиграе за историята.

Тез елдъри и аз си ги чакам чинно :) Но ми се иска да видя пак в най-скоро време Шинву и компания. Сеира ми липсва в последните чаптъри :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...