Jump to content

VIXX


Recommended Posts

Нямам проблем с косата на Лео(мога да я преживея), стига да си остане само за клипа. :lol:

Обаче тези буболечки се надявам да не ми ги показват много в пълната версия, че хич не съм им фен. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипа и песента са страхотни..Концепцията вече ме кефи...Тази песен май отива на 2ро място в класацията ми на VIXX haha

 

Oнлайн албумче от тук

 

 

Edit: light me up много ми хареса..

Дуета с Мина е хубав...Другите песни също са симпатични хаха.

 

.

 

tumblr_mn2y52SrvW1rxvwdzo1_1280.jpg

 

 

Oстанаха на Лидерчо и Бини снимки: 

 

 

 

 

tumblr_mmztjyjB641rxvwdzo1_1280.jpg

tumblr_mn04pmS7gI1rxvwdzo1_1280.jpg

 

 

Редактирано от bubble
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аууу супер са. Много ми харесва клипа и песента :) От тази седмица много ще им се радвам по предаванията, интересно ми е колко ще са ги гримирали за живите сцени :D


 


И на мен ми харесва Light me up както и Love letter :)


 



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като изключа буболечките, всичко останало ми харесва, от визията, хореографията и песента до черните крила :)

От останалите песни и на мен ми допаднаха Love Letter и Light me up.

Сега ни остана да видим как ще изглежда живото изпълнение на Hyde.

 

9cd70466758ceca0.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно аз ще съм само с отрицателното мнение. Изобщо не ми харесва, нито песента, нито клипа, който ми прилича на "Ела, с мен в гората, за да изплашим ламята". Буболечките и разните пълзящи са ми най-малката грижа тук, а и по принцип не ме е страх.
Издържах стоически видеото само, защото исках да видя любимецът си от групата - Хонг Бин. Иначе на Лео много му отива дългата коса, харесва ми. Останалите по-добре да не ги коментирам, макар че ми бе ясно какво мога да очаквам още като ги видях на снимките и откъса от клипа преди дни.

Не съм запозната из основи с творчеството на групата, но ги опознах в епизодите на MTV Diary, които гледах с тях, т.е все още гледам, защото преводът стигна до 32 епизод и не е напълно завършен. Точно защото ги опознах, ми станаха симпатични, но това видео и песента - няма да се харесаме.
little_angel ми пусна въдицата за момчетата преди време и се хванах на хорото (благодаря), да ги опозная, обаче тази песен - няма да стане. Все пак видях Хонг и приключвам с това.

little_angel, да замениш Ози Рим за червеният Хак Йон, грешен ход за мен (да си кажа, хаха).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, най-после някой ги отбеляза! Чаках, че не ми е работа аз да се бъркам с честитки първа, след като така ги насях за видеото онзи ден.
Да им е честита годинката. Както сподели и онзи ден Хонгбини в Туитър - баба му го е поздравила и е отбелязала, колко е пораснал (ух, на баба момчето, хаха) и той в тази една година, а Бини и е обещал да дава и занапред най-доброто от себе си.

Успех им пожелавам и аз. Симпатични са ми и шестимата.

Тек Уон колкото повече го гледам с дълга коса, толкова повече го харесвам. Във втора корейска група си имам двама любимци вече и не мога да ги разделя. Това, че не говори много и е пълен непукист го прави само още по-интересен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита им годинка на тези симпатяги! Пожелавам им успех в бъдещите дейности. :)

 

650a52fe394db376.jpg

 

Rie напълно споделям мнението за Тек Уон. 

Понеже говорим за него тези дни, слагам няколко негови снимки да му се порадваме още малко :D 

a1d525af12cf5606.gif

63c03da0c46ae8a0.gif

d8d5c147addd0444.jpg

6a31115c6846ed4e.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали? Мислим еднакво за Тек Уон. Коментирахме го и с little_angel тези дни. Интересно и много симпатично момче. Хубави снимки си му сложила.

Четох коментари в интернет, доста различни, едни го подкрепят, други не могат да разберат защо се държи по този начин, но това не е роля (макар че и аз имах някакви съмнения), той си е такъв наистина и не виждам нищо странно, хора разни. Напълно различен е от повечето корейски айдъли, говоря за тези, които изкачат през последните година-две. След като го видях и в Diary, няма да забравя сцената от 22 епизод, на летището, преди да излетят за САЩ - Дже Хуан не млъква (за него съм на мнение, че мълчи само когато спи) и се опитват да накарат Лео да говори, обаче той изобщо не се впечатли, а и виждам, че по принцип изобщо не се впечатлява.

Точно си е момчето, много мъжки се държи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дже Хуан не млъква дори когато спи, мисля че точно в Дайъри бяха казали че и докато спи бълнува и говори хаххахаха


 


tumblr_mnb6161ycd1qbab7ko2_250.giftumblr_mnb6161ycd1qbab7ko1_250.giftumblr_mnb6161ycd1qbab7ko3_r1_250.giftumblr_mnb6161ycd1qbab7ko4_r1_250.gif


tumblr_mnb6161ycd1qbab7ko5_r1_250.giftumblr_mnb6161ycd1qbab7ko6_r1_250.giftumblr_mnb6161ycd1qbab7ko8_r1_250.giftumblr_mnb6161ycd1qbab7ko7_r1_250.gif


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да им е честита годинката!! Да я отпразнуват подобаващо...


 


 


Завръщанията им на @Music Bank (където можете да го забележите с нюансите им ) черно & бяло  HYDE  (24/05)


 


И днес на сцената на @Music Core


 



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето завръщането от Инкито


Тука много ми харесват как са разоределени ~


 



 


//


На партито по случай 1-вата им годишнината Лео е бил с къса коса по време на представянето на HYDE. Рави е имал някаква соло сцена...Н и Рави са танцували заедно Една снимка На Хонбин и  Рави послучай промоциите на HYDE и първата годишнина


 


tumblr_mnhtsytfNm1qff2i0o1_400.jpg


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаше как да не похваля отличната работа на хората зад камера при завръщането им на Show Champion..


 


Аз се радвам на макнето и Honbin,че показват глас ...


 



 


 


Днес пуснаха и денс практиката си..


 


 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахххх каква радост за очите ми Love letter на живо. Кен всеки път ме изумява с гласа си, много е въздействаш. Браво и на останалите момчета и Рави да пее си е хубава гледка :)


 


Днес бяха и в предаването After School Club


 


http://www.youtube.com/watch?v=1iUasvid3lQ


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...