Jump to content

EXO


Recommended Posts

Дали наистина е истина ... тепърва ще разберем.... Но пък децата са видели EXO да фигурират в списаците за MAЙ/ЮНИ


Днес излязоха някакви странни промо снимки (може би) и с инфо,че ще се завърнат с пълен албум носещ името XOXO (Kiss&Hug)


 


 


tumblr_inline_mmv8qtv1hi1qz4rgp.jpg


 


 


tumblr_mmv8wlUdoE1qd03gxo2_500.jpg


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес излязоха още нови промо снимки..Има слух,че може би завръщането им ще е на 30-ти на сцената на M countdown. ..
Днес е обявено,че момчетата ще бъдат на Music Bank послучай 700-ното предаване.

Доколкото разбрах към края на месеца ще има прескоференцията, но само по трима члена от всяка група ще присъстват в  Beijing....Засега Kris, Chen, Tao, Sehun, D.O, Chanyeol ще са тези, които ще присъстват,но може и да се променят.

 

Oт снимките в спойлера членовете са постовени така,че да образуват К и М.

Също така  се забелязва,че са облечени по двойки :

 

  • BaeKris (бяло)
  • SuLay    (черно)
  • KyungMin (синьо )
  • ChanLu     (червено)
  • TaoHun     (жълто)
  • И накрая Кай и Чен, които са с различни цветове но на гърбовете си имат надписи..

uQwN8Sm.jpg

 

 

tumblr_mmw8npBPVA1qhmxnlo1_1280.jpgtumblr_mmw8npBPVA1qhmxnlo2_r2_1280.jpgo1Fe2Ui.jpgoPPpeWa.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новината за Music Bank се оказа грешна хаха естествено.  Обаче днес е излязло списание /вестник  Happy4 според който на 26 май на K-POP Concert в  Taiwan момчетата ще присъстват и ще изпеят новата си песен.

С албума освен дисковете най - вероятно ще има и 3 албума със снимки на (EXO,EXO-K и EXO-M)

 

Според  Instiz от утре ще почнат да пускат индивидуалните снимки и първи ще са на Кай и Сехун

 

Излязоха нови промо снимки

6ca9938fgw1e4s6gt50umj21630jgaqk.jpg

 

 

 

 

 

 

tumblr_mmz9jw9TS01rg8wqro1_500.jpgtumblr_mmz9jw9TS01rg8wqro2_1280.jpgtumblr_mmz9jw9TS01rg8wqro3_500.jpg


 

 

 

 

 

А точно преди малко пуснаха още една изненадващ тийзър като подарък 

 

tumblr_mmzawtHVED1riav2to1_500.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно доживяхме завръщането, а вече се чудя следващото им след колко години ще е хахахахах

 

Но така с тази училищна тема се чудя каква ще им е песента.... Въпреки че те снимките на СМ за тийзъри рядко имат общо с темата на заглавната песен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно Явно ....Аз искам да чуя WOLF не знам но дори в такъв вариант мега ме кефи и я пускам доста често хаха

 

Чува се,че може и да имаме два клипа единия за Wolf (той да е нещо като History и WHat is love - да е преди официалната главна песен), защото излязоха едни снимки

 

 

 

 

tumblr_mmvvadSCN21qhmxnlo1_1280.jpgtumblr_mmvv7r9WfS1qhmxnlo1_1280.jpg

 

 

 

Другото нещо интересно от първите промо снимки имаме разни профили отдолу... От тук можете да видите снимката в голям формат и какви кодове са измислили и са разбрали феновете 

 

 

 

 

THE FIRST CODE: Lone Wolf 1988
In the movie ‘Lone Wolf’ (1988) written by Brian J. Wright, the plot circled rock band members who performed in various places. On every full-moon night, a mysterious murder occurred. The true murderer was the werewolf

[Favourite Thing] Tao: Car

One scene in Lone Wolf movie, a member of the rock band ran away from the werewolf. However, he tried and wasted his time to unlock his car. Eventually, he was killed.

A heavy metal band was named Wolf88 Kozak




THE SECOND CODE: 1988
EXO’s teaser was released on 16/05 If the date was brought back to the year 1988
1+6+5+1+9+8+8 =3+8=11 a missing member from EXO
Since in SM calender, the date 06/06 this year was also highlighted, if the MV was released on that date
The year: 2+0+1+3=6 thus became 666 Satan in which SM was excused for involving in illuminati in other music videos.
Bring 06/06 to 1988
6+6+1+9+8+8=11 a missing member from EXO
In 1988, Michael Jackson performed the song ‘Man in the Mirror’ in Grammys Award





THE THIRD CODE: Michael Jackson
[Favourite Thing] Kai: Michael Jackson’s Album
In one of his most famous single: Thriller, Michael Jackson turned into a werewolf in the presence of the full moon while he confessed to a lady.
In Let Out the Beast shooting’s leak, Kai’s neck painted ‘Let Out the Beast’ or release the wild creature out





THE FOURTH CODE:88
In Chinese, 88 can be used a slang meaning ‘Bye Bye’
88 means Heil Hitler [HH=88], the Nazi Dictator
88 also means the two parallel universes that move in different direction. This coincide with EXO concepts of the two worlds.





THE FIFTH CODE: The intentional misspelling of Luhan’s Nickname
Luhan has the nickname of Xiao Lu, 小鹿, or the little deer
However, in the teaser, it was written as ‘Xia Lu’
The word ‘Xia’ as pinyin can mean “吓” meaning frightened/scared and
“瞎” meaning to be blind
If we combined the two characters, Luhan’s nickname means the scared Lu and the blind Lu.
In EXO’s teaser, Luhan’s eyes were closed. He was also the only one wearing white snapback, where white represents the innocent victim.

(CR. talalala )

 

 

 

И накрая нещо, което ме хвъри в тъча :D


Дебюта на EXO 8 април(4) -  8/4 (8+4=12)
Първи тийзър по завръщането на EXO : 16 май(5) 16/5 (1+6+5=12)
Дни след като EXO правят завръщане -  426 дена (4+2+6=12)
v.seehvn4m; fluffyfox

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е в тия кодове голяма фантазия хвърлят феновете хахахах Все трябва да има някаква символика и тайно значение.


 


А СМ след толкова мъки дано да са направили по 2 клипа, че направо ще са за бой. Не стига че 100% пак ще са забити в осветените кутии с камерата за 360 градуса хахахаххаа


 


От тези снимки мога да кажа само - защо са откраднали шапките на Су Джу М и Лухан е хубав всякак :28558: :28558: :28558:


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно SM спазват обещанията си но не всички хахахаха тийзърите, не са само на Кай и Сехун ми и на почти всички  от EXO.

 

На 22 март са били забелязани Сехун с коса на дъга както е на снимките, а Лухана със сребърна коса следователно такава ще е на тийзърната снимка, която ще пуснат.
Това е инфо е отдавна и следователно тогава са снимани тези снимки...

 

 

 Chanyeol, Chen и  Kris

 

 

 

 

tumblr_mn18elYaeM1qcia6oo1_1280.jpgtumblr_mn18elYaeM1qcia6oo3_1280.jpgtumblr_mn18elYaeM1qcia6oo2_1280.jpg

 

 

 

Baekhyun, Lay и Sehun

 

 

tumblr_mn17t6accK1qcia6oo5_1280.jpgtumblr_mn17t6accK1qcia6oo6_500.jpg

tumblr_mn17t6accK1qcia6oo4_1280.jpg

 

 

Kai, Suho и D.O

 

 

 

 

 

tumblr_mn17t6accK1qcia6oo2_1280.jpgtumblr_mn17t6accK1qcia6oo1_1280.jpgtumblr_mn17t6accK1qcia6oo3_1280.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова промо снимка на всички от EXO от днес... Усмихнати щастливи  и весели ~~


 


EXO_TEASER_20.jpg


 


 


Maлко след като съм пуснала поста вчера са се появили промо снимки и на останалите трима юнаци 


 


Xiumin,LuHan и Тао


 


 


 


tumblr_mn2yufQyaV1sp4s5ro8_500.jpg


 


tumblr_mn2yufQyaV1sp4s5ro7_500.jpg


tumblr_mn2yufQyaV1sp4s5ro6_500.jpg


 


 


 


На 11 май момчетата бяха на Dream Concert уж щели да изпълняват новата песен обаче са се представили с някакв страхотен микс между History & MAMA..


Сега не знам останалите дали са го направили, но тъй като си гледам доста често за Kaisoo (Кай и D.O) неща знам,че са го направили този знак няколко пъти.


Можете да видите  една от тортите за предстоящия рожден ден на лидера на EXO-K - SUHO....Този знак който е направил с ръцете го бяха направили Кай и D.O затова всички мисля,че може би  WOLF да им е главна песен.


 


tumblr_inline_mn2tglvJUX1qz4rgp.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е мен ме изкефи ...Но просто не мисля,че ще е това главната им песен..хаха Или ще имат две главни песни ...Но пък се радвам,че слуховете които съм мяркала ще се окажат верни и ще видим клипа


 


 


Нова промо снимка


 


tumblr_mn8wlxiehQ1s6fhsqo1_500.jpg


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Инфо като някои от фактите не са потвърдени:

 

  • Kлипа ще бъде пуснат на 30 май сутринта
  • Пълното заглавие на главната песен е “Wolf and Beauty”(Wolf) 
  • Албумите ще бъдат пуснати на 3 юни. Ще съдържат общо 10 песни като две от тях вече ще ги чуем в пълните им варианти:  ‘Baby Don’t Cry’ и ‘My Lady’.
  • Албумите ще имат две версии: ‘EXO Vol. 1 - Xoxo(Kiss Ver) за EXO-K; ‘EXO Vol. 1 - Xoxo(Hug Ver)’ за EXO-M
  • Трак лист на албумите:

 

1. 늑대와 미녀 (Wolf) / 狼与美女 (Wolf) (тук е възможно да чуем всички на куп 12 гласа)
2. Baby, Don’t Cry (인어의 눈물) / Baby, Don’t Cry (人鱼的眼泪)
3. Black Pear
4. 나비소녀 (Don’t Go) / 蝴蝶少女 (Don’t Go)
5. Let Out The Beast
6. 3.6.5
7. Heart Attackbr />8. 피터팬 (Peter Pan) / 彼得潘 (Peter Pan)
9. Baby / Baby (第一步)
10. My Lady
11. 늑대와 미녀 (Wolf) (EXO-K Ver.)
12. 늑대와 미녀 (Wolf) (EXO-M Ver.)

 

 

  • Има вероятност да промотират в двете страни заедно като 12 членна група или пак разделени на 2 и да стане както промоциите на МАМА, пък само за някои събития да се обединяват.
  • Промоциите започват от 30 май в M countdown. Ще присъстват на Music Bank, Music Core, INkigayo

 

 

СКАНОВЕ CECI ЮНИ 

 

tumblr_mmxwylDzvZ1riav2to1_500.jpg

 

 

tumblr_mmxwz2FoUs1riav2to1_500.jpgtumblr_mmxwwjLuQg1riav2to1_r1_500.jpg

tumblr_mn59owgjSM1riav2to1_500.jpg

 

tumblr_mn92jel7hF1riav2to1_500.jpgtumblr_mn92e1G0z21riav2to1_500.jpg

 

 

tumblr_mn920rgreg1riav2to1_500.jpgtumblr_mmy2vave9G1riav2to1_500.jpgtumblr_mmy2s0rPN91riav2to1_500.jpgtumblr_mmy2q6ry481riav2to1_500.jpg

 

 

 

 

#2

 

 

 

tumblr_mmxxigm77F1riav2to1_500.jpgtumblr_mn0asno2b21riav2to1_500.jpgtumblr_mn92frNhML1riav2to1_500.jpgtumblr_mn92b3svvy1riav2to1_500.jpg



 

tumblr_mmy2mlUwXT1riav2to1_500.jpgtumblr_mmy2jgTKM91riav2to1_500.jpgtumblr_mmy2gbGp8e1riav2to1_500.jpgtumblr_mmy2bylsuf1riav2to1_500.jpgtumblr_mmy28qe5O81riav2to1_500.jpgtumblr_mmy23xg7cC1riav2to1_500.jpgtumblr_mmy21n7gR11riav2to1_500.jpgtumblr_mmy1zfqerK1riav2to1_500.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуснаха ни кратко превю на песните от Албумите...


Koя песен след коя е...


 


1. Wolf 2. Baby Dont Cry 3. BlackPearl 4. Dont Go 5. Let Out The Beast 6. 365 7. HeartAttack 8. PeterPan 9. Baby 10. My Lady

 


 


Корейската версия


 


 


 


Китайската версия


 


 


 



 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все още не мога да преглътна Вълка .. Някак ..  :dunno:  Инструменталът иначе е як ..

Изключително много се радвам за Baby don't cry и My lady. Надявам се да бъдат като от миналогодишните тийзъри - акустични, ама май няма да са толкова акустични .... :28558:

Приятна изненада е Black pearl, а Let out the beast още с тийзъра ми допадна .. И фаворит ми е Heart Attack - дано не ме разочороват ...

Иначе албумът ми изглежда като продължение от минала година .. Същите песни, същия звук ... Остава да направят рипакидж на албума и да включат и останалите тийзъри ... :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък все още очаквам WOLF да не е главната или може да пуснат още една след като промотират малко WOLF  :D

 

Moмчетата сега пътуват доста и имат доста участия напред назад...

 

Снимки от тренировъчната зала

tumblr_mngk2niHlJ1qbv66io4_500.jpg

 

 

 

 

tumblr_mngk2niHlJ1qbv66io2_500.jpgtumblr_mngk2niHlJ1qbv66io3_500.jpg

 

tumblr_mngk2niHlJ1qbv66io1_500.jpg

 

 

 

 

OЩе промо СНИМКИ

 

 

 

 

tumblr_mng33yro8e1riav2to1_500.jpgtumblr_mng2x6WhNx1riav2to1_500.jpgtumblr_mng2wcDhUp1riav2to1_500.jpgtumblr_mng2v8byBB1riav2to1_500.jpgtumblr_mng2ua52SW1riav2to1_500.jpg

tumblr_mng33n3P1h1riav2to1_500.jpgtumblr_mng32biNr61riav2to1_500.jpgtumblr_mng30gNdyc1riav2to1_500.jpgtumblr_mng2xwVA6U1riav2to1_500.jpgtumblr_mng2yb7uX71riav2to1_500.jpgtumblr_mng310FtvX1riav2to1_500.jpg

tumblr_mng3348CdP1riav2to1_500.jpg

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никак не съм доволна, че всички изглеждат като клечки. Да заповядат при нас, сигурна съм че желаещи да им сготвят няма да липсват. Сериозно, момчетата са свалили доста килограми и не ми харесва да ги виждам така. Особено няколко от тях, които имаха доста по-добър вид при дебюта си.

 

Първият тийзър ми беше супер смешен, а от  превюто на песните не мога да преценя дали ще ми хареса това, което са ни приготвили. Знам само, че ще е нещо типично за групите от СМ. :D

 

Надявам се този път да пеят повече пъти на живо, защото миналият път,  ако им се събират три изпълнения, ще е добре. <_< (все пак, поне на една част от тях, не е като да им липсват гласови възможности).

 

Ето го и вторият тийзър, който прилича на смесица от Gokusen и Bakaleya,

но поне няма да са само в кутията  :D   .

 

 

 

Редактирано от Dark_Angel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено тези тийзъри ми харесаха...Идва тъпото,че явно демо версията доста се доближава и защо тогава я чух язък...Гласови данни определено се надявам да са леко по уверени,защото наистина имат много добри вокалисти..алко гадно защото хубавото ми D.O е показвал големите си възможности на различните събития тези дни обаче все от 2/3 тия опит защото бил доста прегракнал..Надявам се да не се е разболее и да показва възможностите на гласа си..
Също да промотират заедно ми се вижда съвсем възможно, защото виждаме,че на танците са заедно..Пък ако правя асоциацията с МАМА там не бяха заедно..

 

За жалост днес излезе новината,че албума е хакнат и всеки може ако не в youtube поне в tumbrl да види песни..Посреднощ и денс практиркака също  е изтегла и някои са се нарадвали и на нея..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клиповете излязоха, но денс версиите..ПО това, което четях драмата се очаква на 3 юни ..Още не съм ги гледала...Вече е минало изпълнението им на MNET... Скоро ще го качат в официалния канал на МНЕТ

 

В двата клипа виждаме всички момчета пеещи и на китайски и корейски

 

 

 

 

 

 

В тренировъчната им зала

 

 

 

 

 

Днешния лайф...На мен и песента и танца ми харесаха...Нищо,че песента май няма много промени от това, което чух преди месец но браво на момчетата.Вижда се,че са тренирали много ...Да някои са отслабнали драстично и не ми харесват но ....

Интрото беше много хубаво

 

Редактирано от bubble
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм супер разочарована от лайва. Може хореографията им да изглежда страхотно, ама толкова lipsinc и по Планета не съм виждала.....


Ако не всички поне главните вокали можеха да си пеят частите, всички айдоли пеят докато танцуват, пък и хореографията не е ултра тежка има много места на които са статични.....


 


а и песента за мен е на кантар все още, единствено часта след 2.50 мин на клипа ми харесва наистина.


 


Гостуването им в Kiss the radio ..


http://www.youtube.com/watch?v=90ZkesFXikw&feature=youtu.be&a


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днешното завръщане пак пълно с липсинк..Пак било предварително записано и на две различни сцени.Камерата беше ужасна и на мен не ми хареса.. Надявам се да не от тази но от поне другата седмица да започнат истинските лайфове..


 


http://vbox7.com/play:a0d092b3c2


 


На 4 юни щели да записват за някакво китайско предаване..


 


Suho, Baekhyun, Chanyeol, Xiumin, Chen, Tao ще участват в Boom's Young Street


ХунХан (Сехун & Лухан)  в The Voice of Korea


 


Иначе било потвърдено от KBS,че с появата си снощи на  KissTheRadio е достигнал най голяма гледаемост/слушаност, и най голяма публика в историятата с.


В радиото бяха много интересни.Много хубави моменти имаше..Дуета на Чен и Д.о, Д.о и ChanYeol,закачките на Тао с ЛухаН и Кай, Прегръдката накрая между  D.O и Ryeowook. Писмото на Suho към останалите членове и как разплака Sehun,който каза,че желае да са 12-тимата заедно докрай. 


Вече знаем, кой официално са майката и бащата хаха - Крис & Suho ..


Имитациите на някои от момчетата хаха..


 


Предварителните продажби на албума пък са достигнали почти 300,000

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...