Jump to content

F(x)


Recommended Posts

 

Вик е много хубава в клипа и има повече части вече което е супер. :D СМ не са забравили да сложат прилично количество "Тада-тата-тата" "Кум, Кум" , "Дум, Дум" и тем подобни.... :lol: :lol:

 

И с превод ако някой иска да знае какво пеят....не че е много дълбокомислен текста хахаххах

 

 

Редактирано от little_angel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ядва се песента, ама аз Виктория, колкото и да я гледам, не мога да я харесам. Осъзнавам, че е хубава, ама просто нещо в нея ме дразни. Амбър изглежда добре с това русо. Жал ми е,че Луна (Рюна) все още е с това циганско русо. Хич не ме кефи с него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

01. Pinocchio (Danger)

02. Round (Sweet Witches)

03. Dangerous

04. Beautiful Goodbye

05. Gangsta Boy

06. Child (Love)

07. Stand Up!

08. MY STYLE

09. So into U

10. Lollipop (feat. SHINee)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се надявах на нещо новичко с Pinocchio (Danger), относно клипа, така и заради името и концепцията, ама нъцки...чакам да я чуя на живо.

За албума, нищо специално пак, добре че Амбър има тук таме добър рап, та скалъпва някои прилични части, но някак сухички, звучат повечето песни.

Даже, Gangsta Boy и MY STYLE, дето хващат слуха ми...ми се струват познати...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Може да е малко смотана като характер (лично мнение), но би била страхотна фигуристка. А партньорът и е страхотен също :yes:

 

Тийзър на новата песен , която ще излезе по-късно днес :

 

Редактирано от little_angel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

f(x) - Hot Summer

 

Песничката е хубава само да не беше това, че е кавър на

. Харесвам ги горе долу като група. Имат няколко зарибяващи песнички, но иначе имам чувството, че песните им са едни такива модифицирани. Все едно не слушам техните гласове, а твърде много преработени. Имат стил, въпреки че сладникавостта им ми идва в повече понякога. Харесвах в началото Сули, но сега Амбър ми допада и напоследък Кристъл ми се издигна в очите с участието си в "Kiss n Cry". Абе има хляб в тях и някой път в бъдеще може би ще им отделя внимание. Айде това е засега.

 

П.С. Hot Summer е зарибяваща песен каквото и да си говорим... дори да не е тяхна. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е mims3 ако не си забелязала до сега СМ си водят цяла политика за рециклиране на песни :lol: :lol: Мисля че те водят всички други компании по кавъри и римейкове... :lol: Препоръчвам ти да изслушаш песните на момичетата по няколко пъти, стават супер зарибяващи с времето. :28558:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ангелче, сигурно слушам кпоп от декември миналия месец, така че.. не съм обърнала кой знае колко голямо внимание.

 

Препоръчвам ти да изслушаш песните на момичетата по няколко пъти, стават супер зарибяващи с времето. :28558:

Няма съмнение, че са зарибяващи, но при тях като че ли очаквам повече, ама нещо не се получава.. :D

Забеляза ли, че рапът на Амбър е още по-къс отколкото при Danger-а? <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът с Амбър , според мен е, че е супер готина и феновете много и се кефят, ама хич не се връзва с останалите 4 :lol: Според мен видът и стилът , който и правят е супер не адекватен със стила на групата. Де да знам и аз :lol: Кога станах музикален кпоп експерт още се чудя :lol: :lol:

 

Но определено песните им са зарибяващи Ча - ча- ро - ааааа Ла-ча-та-тааааа Еластик , фантастик, бионик ...опа взех да бъркам изпълнителите :lol:

 

Май трябва да си направим една тема за Kiss & Cry да си обсъждаме изпълненията...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми харесва новата им песен.. Толкова е мелодична, лека, весела и най-важното - лятна! По принцип много ги обичам тези момичета и се радвам на всяка тяхна песен ^^

Сега с нетърпение ще чакам клипа ^________^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Летния спешъл на Inkigayo беше супер и е редно да поздравим момичетата за победата на Hot summer!

 

 

tumblr_lnao4ajubB1qd6h5ho1_500.png

 

Съли да знае, че има червен картон от мен :lol: Трябва на баща си Ник да се обляга не на Джунсу.

 

tumblr_lne29sll1Z1qaavouo1_500.gif

 

Снимките от фотосесията в Париж:

 

 

n56mjd.jpg

20tl0dg.jpg

2zfibv8.jpg

 

 

И една снимка на Вик и Ник от сватбената фотосесия :) Много са готини B) Трябва да гледате последния епизод на WGM :lol:

Просто беше епично как Амбър влезе точно когато Ник се беше наканил най-накрая да целуне Виктория :lol:

 

 

404da29d0e7f686ae5dd3b9.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И една снимка на Вик и Ник от сватбената фотосесия :) Много са готини B) Трябва да гледате последния епизод на WGM :lol:

Просто беше епично как Амбър влезе точно когато Ник се беше наканил най-накрая да целуне Виктория :lol:

 

 

Стана ми сега дерт и намерих клипчето с фотосесията! Много са сладки Вик и Ник! :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=QoXoSUH2oGE

Горкият Ник, няма късмет... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около момичетата няма нищо ново в музикално отношение, но темата не е помръднала от юни така че.....

 

Виктория снима тайванската драма Prince Who Lost His Castle, която е с участието на Calvin Chen и Zhou Mi (Super Junior-M).

Кристал още снима ситкома High Kick 3 (и даже е доста забавна, ако мога да добавя :D )

Съли води Inkigayo и постоянно я виждам из списанията, а Амбър участва във втория сезон на Invincible Youth

Луна снима и тя ситком (не се сещам за името сори).

 

Ето малко снимки на Кристал и Съли от списанията, мама Вик за една реклама и всичките на куп за рекламната кампания на някакво пиле май. :lol:

 

 

WuUBb.jpg

tumblr_lzp6qz5WGv1qbgdrko1_500.jpg

tumblr_lzp6o4ih4Z1qbgdrko1_500.jpg

tO7K0.jpg

SeEIGl.jpg

Rd3Gs.jpg

R4Gw5l.jpg

r3kkSl.jpg

JrMQ3l.jpg

24GcXl.jpg

Niegl.jpg

LFQHN.jpg

HFQU1.jpg

fHElk.jpg

B8QId.jpg

3pkpx.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимки на килограм.... Момичетата май си докарват повече пари от фотосесии, отколкото от музика напоследък

:lol: :lol: Вик вече свърши със снимките на сериала и се върна в Корея. Първи епизод е плануван за 9 август. Ще чакаме да видим как се справя като актриса. :D

Момичетата разбира се бяха и на SMTOWN in LA преди няколко дни.

Sulli ще е главната актриса в "To the Beautiful You" - корейската версия на “Hana Kimi” . Minho (SHINee) ще е в главната мъжка роля. Режисьор на драмата е Jeon Ki Sang ("Boys over Flowers'") и тя ще се излъчи в края на годината по SBS.

 

Krystal - 1st Look

 

 

tumblr_m3ghjv5OLi1qhxyw0o1_1280.jpg

tumblr_m3ghlq8w021qhxyw0o1_1280.jpg

 

 

Krystal - High cut

 

 

tumblr_m3epwb8Tc01qhxyw0o1_1280.jpg

tumblr_m3eptu2zyJ1qhxyw0o1_1280.jpg

tumblr_m3epvjSbXZ1qhxyw0o1_1280.jpg

tumblr_m3epuq1AjY1qhxyw0o1_1280.jpg

tumblr_m3epzy3eg21qhxyw0o1_1280.jpg

tumblr_m3eq0m3Sw51qhxyw0o1_1280.jpg

 

 

Krystal - Vogue girl

 

 

MYLkF.jpg

nLJxk.jpg

Kdt5X.jpg

IurFG.jpg

ABF02.jpg

 

 

Sulli - High Cut

 

 

tumblr_m2s3n3E4901qhxyw0o1_1280.jpg

tumblr_m2s3mmvl5v1qhxyw0o1_1280.jpg

tumblr_m2s3m1pyEE1qhxyw0o1_1280.jpg

 

 

Sulli - Vogue girl

 

 

tumblr_m1eqf0RgEm1qhxyw0o1_1280.jpg

tumblr_m1eqflTKLk1qhxyw0o1_1280.jpg

tumblr_m1eqhdOAm91qhxyw0o1_1280.jpg

tumblr_m1eqkzrdJR1qhxyw0o1_1280.jpg

tumblr_m27q9jBgNo1qhxyw0o1_1280.jpg

tumblr_m27q8hmEVe1qhxyw0o1_1280.jpg

tumblr_m27q7mb9A21qhxyw0o1_1280.jpg

 

 

Amber

 

 

tumblr_m4a5e7xXAl1qhxyw0o1_500.jpg

tumblr_m4a5ihpQvY1qhxyw0o1_500.jpg

tumblr_m4a5gx7Jrd1qhxyw0o1_500.jpg

tumblr_m4a5g3lUCT1qhxyw0o1_500.jpg

tumblr_m4a5e7xXAl1qhxyw0o1_500.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичетата се завръщат с мини албумче с име Electric Shock...Ще излезе на 10 в полунощ или на 11 наше време към 6 вечерта може би..

 

Ето тийзърни снимки

 

20120605_fx_electricshock.jpg

 

tumblr_m5570jGROl1r42bsvo1_r1_1280.jpg

 

 

7c1709b9gw1dtnie4hvc9j.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...