Jump to content

BLΛƆK PIИK


Recommended Posts

Practice-a на "Whistle". Сега осъзнавам колко е била лоша камерата в инкито, хореографията далеч не изглеждаше толкова динамична :D. Определено тази песен и танц, повече ми допадат. Джису малко се мъчи, иначе другите девойки са добри.

 

Пък едва 15 годишна, Розе пее в "Without you на GD, отново ме впечатли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Black Pink са новият полъх в кей попа. Много ме кефят момичетата  :D

 

За Black Pink, симпатични са ми всички, красиви, талантливи. Rose има прекрасен глас, яко напомня за този на Bom. Jennie не напразно е сложена за рапър. Има опасност да ми стане баяс с Rose. 

 

Нито хореографията е от лесните. Teddy отново със страхотна заслуга, като продуцент!



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита първа победа на момичетата, само 14 дни след дебюта им! Бият рекорда на Miss A от 22 дни. Явно феновете са били много зажадняли за подобна група. Впечатляващо е и, че говорим за женска група, това много ме радва. Също мисля, че и интернационалните фенове удрят голямо рамо, защото сега, кпоп-а е много по-популярен извън Корея, отколкото преди 5 години, да речем.

 

Денса и на BOOMBAYAH

 

След всичко видяно, се затвърди в мен мнението, че Розе и Лиса са двете попадения в тази група. Джени по-скоро ме разочарова, защото за мен, в нищо не е най-добра или забелижимо добра, а толкова я промотираха, чак е озадачаващо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кефи ме как в денс видеото като танцуват и постоянно премятат косите, защото са им дълги и тази хореография трудно се танцува с толкова дълга коса :D. Пък и ако трябва да припяват, не ми се мисли как става. Lisa и Jisoo са класа, както и в клипа :wub:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, аз очевидно говорех за таланти свързани с пеене, рапиране, танци и сценично присъствие :). Иначе дори YG 'иска' да намираме друга за най-красива, а именно Джису. Казват на феновете, тя е лицето на групата и те послушно започват да охкат и ахкат, колко е умопомрачителна, та чак е смешно. Джени тренирала 6 години за да, някои да я намират за най-красива и толкоз, жалко е, това исках да отбележа. Тя дори не е считана и за най-хубава от масата, от това, което чета. Битката е между Розе и Джису, като Розе май води за сега, но така или иначе, това не е конкурс по красота.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам кой какво се опитва и "иска", но за мен Jisoo е най-красива. Не съм по фенските работи и съдя от два изгледани клипа. Направо ми идва да направя gif картинка на Jisoo от клипа на Boombayah 00:43-00:45. Не ми се занимава сега, но после може да сваля някоя програма и да направя. Има някаква мистериозна красота, която не мога да опиша. Компанията им ще ги пуска ли в някое известно шоу?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, натам си бие. Джени не е в никакъв случай ужасна рапърка/певица. Лиса я води с едни малки азиатски гърди и толкова. Готина е, а и на лайвовете за мен е по-обиграна от останалите и стои по-добре пред камера. Като цяло не смятам нито Джени, нито Лиса за особено впечатляващи рапърки, така или иначе, но пък и 2те стават.

 

Бтв, бях забравила да го напиша, ама Бумбая е първата песен, която половината е междуметия, бие дори на 2ne1 I am the Best

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@СТоТаКа не съм много сигурен, но се въртят някакви слухове, че Black Pink ще участват в следващите епизоди на Weekly Idol. Според някой заедно с NCT 127, лично се надявам да не е така. Защото искам да ги гледам поотделно :D И цял час да отделят за момичетата, пак няма да ми е достатъчен.

 

YG е решил да влиза и в областта на TV шоутата, та ако не тук, не знам къде другаде би могъл да ги включи. И пак да не униваме, със сигурност, ще имат повече участия във вараятита, от каките им 2NE1. Които 2NE1TV насам ги пускаха само по Running Man, веднъж на 10 години.

http://www.allkpop.com/article/2016/08/yg-entertainment-to-produce-its-1st-ever-variety-show title="Click Me" rel="nofollow external">click-me.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щях да пиша за пеенето, но забравих.

Това за мен не беше на живо, а запис на живо пеене пуснат върху плейбек. Така най-трудно се разбира какво е, но те като руукита, направиха някои грешки. Освен, че много се размиваха някои от девойките с плейбека, грам не звучаха задъхани, което с тези динамични хореографии, няма как да стане. Особено на финала на Boombayah като подскачат и пеят едновременно. Напълно разбираемо е, защо не са искали от YG да рискуват, твърде много очи и уши са насочени сега към групата за да си позволят да звучат задъхани и фалшива при изпълненията си. Те феновете искат едновременно да танцуват много яко и да пеят прекрасно, но това малко изпълнители го умеят.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали ще участват в предаването weekly idol, защото вчера прочетох новина, че феновете са в шок от програмата на групата за следващия месец, защото цялата им програма била празна и уж нямали никакви участия и всички задават въпроса "Какво се опитват да направят YG?"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно, защото не им е нужно да участват в разни предавания, когато могат да си имат свое. От днес тръгва тяхно шоу Blackpink tv в naver, но го има и във vlive страницата им със английски субтитри. Те от YG, кога са се скъсали да ходят по разните им там предавания? Това си е начина на YG да кажат, че са нестандартни и нямат нужда да минават по същия път като другите нови групи, а сами ще си определят.

 

http://m.vlive.tv/video/12882/BLACKPINK---BEHIND-THE-SCENES-001

 

Лиса е абсолютна шматка, много ме забавлява. Най-естествена ми се стори. Розе също ми е голяма сладуранка, но ще и трябва още време до се отпусне. От другите две, ще видим повече в следващите епизоди. Като цяло, ми направиха добро впечатление.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То пък все едно е за хвалене, че няма да участват в предавания... Единствената причина може би е да не омръзнат на публиката, но пък то публиката няма как да ги знае ако не участват. В интернет вероятно k-pop търсят само k-pop феновете. Има много интересни шоута в Корея, не знам защо не се натискат да участват в някое. Дори и да е по кабеларка, ето едно примерно, където ходят много групи - тук. После ще го гледам това, където си дал линк :D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...