Jump to content

Highlight


toxic

Recommended Posts

Зверчетата завършиха концерта в Сеул. И снощи лидера и макнето лееха емоции в SNS. Като отличаващи бяха тези на Doojun - "Благодаря за всичко B2uty, въпреки че много ни подкрепяте, имам чувството, че не можем да ви дадем всичко от себе си  :cry:

 

По-късно се извиниха, че са били пили. Donwoon добави, че феновете са били невероятни на концерта и, кънян, да го последват без много приказки.

http://www.koreaboo.com/news/beasts-leader-doojoon-maknae-dongwoon-apologize-fans-sns-intoxicated/ title="Click Me" rel="nofollow external">click-me.gif

Редактирано от theL0new0LLF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, нямам думи вече. Hyunseung и забележете, още двама, новите Beast на CUBE. Отказвам и да ги погледна, жалко за момчетата, с нищо не са виновни, че компанията им е пълна смешка. Заради Hyunseung може и да им обърна внимание, но засега съм със смесени чувства.. тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега пък се оказва, че Hyunseung нямал никаква представа за плановете на Cube ent, изрази недогуванието си в инстаграм пост, можете да го прочетете тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес прочетох новината, че Зверчетата сменят името на групата си с Highlight. Дано да им е на късмет, макар че трудно ще свикна с тази новост, но им пожелавам успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На някой друг да му напомня за песента на 4Minute? Добре, че ще се завръщат, след време ще свикнем с новото им име. Важното е, че ще бъдат на сцена.

 

П.С. Hyunseung няма да се очудя, наистина да не е знаел за плановете на CUBE, все пак са CUBE.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасни както винаги клипът и песента са много хубави,нежни гласове.Жлако само,че си смениха името,явно  така е трябвало и сигурно за добро.За мен все ще си останат като BEAST. :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладури.Песента и клипът са свежи и забавни,хубаво са го направили.Този клип  екоренно различен от последната им балада It's Still Beautiful''. В този клип новият най-много ми хареса ролята и изпълнението на Yoseob много  е забавен и сладък. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Yong Junhyung издава соло два сингъла -  “Too Much Love Kills Me” и “Wonder If”

 

yong-junhyung--540x764.jpg  

 

Yong-Jun-Hyung-3-1038x1038.jpg

 

В песента Wonder If виждаме и чуваме Heize. Всъщност тя е ко-продуцент, написала е мелодията и текста:

 


 

“Too Much Love Kills Me” - с лирика:

 


 

h6sP76jdwZrFh9ytZP2A2-4Tt6CzpnHlVEdX-8L2

 

“#Will you be the same #Excessive love is bad for you.”

 

lT88MbY.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 8 победи в музикални шоута с дебютната "Plz Don't Be Sad" Highlight бързо пускат нова песен и репакидж албум - очакват се на 29-ти май. 

 

Highlight3.jpg

 

След като направи

, сега можем пак да чуем гласа на Yang Yoseob в първия OST на току що започналата драма "Riler:Master of the Mask" и даже да го видим на микрофона :

 

 

 

 

Момчетата ще участват и в KCON New York през юни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Графикът : 

 

- Траклист на 16-ти

- Снимки на 17-ти и 18-ти

- преглед на албума/медли на 22-ри

- спойлери с лирика на 23-ти

- видео тийзъри на 24-ти, 25-ти и 26-ти

- албум на 29-ти

 

highlight_1494818096_2.jpg

 

Траклист - 7 песни, новата е "Calling You". Другите са "Sleep Tight", "Plz Don't Be Sad", "Beautiful", "The Beginning", "Dangerous", и "Can You Feel It?"

 

highlight_1494861493_C_4E2mxVwAAJLPp.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тийзър снимки за албума "Calling You"

 

highlight5.jpg

 

yong-junhyung-highlight-540x338.jpg

 

 

 

son-dongwoon-highlight-540x338.jpg  lee-kikwang-highlight-540x338.jpg

 

yoon-doo-joon-highlight-540x338.jpg  yang-yoseob-highlight-540x338.jpg

 

 

 

 

Yong Junhyung е очарователен в интервюто си за 1TheK . Пуска фрагмент от новата песен и обяснява, че става дума за мъж, който се е напил и се обажда на бившата си приятелка.

Показва студиото си , в което работи като продуцентското дуо "Good Life" заедно с Kim Tae Joo. Споделя чувства от преходния период.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...