Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

 

 

Triangle_BG_poster_Version02.png

 

Triangle (2014)

Страна: Южна Корея

Период на излъчване: 5 май 2014 - 29 юли 2014

Време на излъчване: Понеделник - Вторник 22:00

Жанр: Мелодрама, Семеен

Канал: MBC 

Епизоди: 26

Режисьор: Yoo Cheol Yong

 

Участват:

Lee Bum Soo - Jang Dong Soo

Kim Jae Joong (DBSK / JYJ) - Jang Dong Cheol

Im Si Wan (ZE:A) - Jang Dong Joon

Oh Yun Soo

Kim So Hyun

 

Резюме: Чанг Донг Су, Чанг Донг Чол и Чанг Донг Джун са трима братя, разделени като малки, след като загубват семейството си. Така те живеят 20 години, без да знаят един за друг.

Чанг Донг Су (Lee Bum Soo), най-големият брат, решава да стане полицай, докато вторият брат, Чанг Донг Чол (Kim Jae Joong) става гангстер, а най-малкият Чанг Донг Джун (Siwan) бива осиновен от богато семейство. Но неочаквано пътищата на тримата се пресичат след толкова години. Възможно ли е да изградят връзка като братя?

 

Свали с български субтитри :click: :click:

Онлайн с български субтитри :click:

Свали с български и английски субтитри :click:

Свали с руски субтитри :click:

 

Хубав каст, интересна история, да видим дали ще си струва... :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това сериалче днеска го гледах и се зачудих  "  Kim Jae Joong гангстер ? "  след като го гледах в " Защити боса " колко мил , галантен и т.н. само суперлативи , ми е странно що за гангстер ще бъде ....  все още не съм по мелодрамите , но ще го гледам заради каста .... общо взето то май повечето сериали се гледат заради каста :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още преди седмица, като видях в нета новината, че Хиро ще участва в нов сериал,  се зарадвах много. Хиро гангстер не мога да си го представя много, по принцип има мила физиономия, някаква супер сладурска. Дано е подобрил и актьорските умения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охо ще се гледа, каста е страхотен, а само като изгледах и трейлъра и ме зариби, очаквам с нетърпение завръщането на Хиро, надявам се да е подобрил актьорските умения, а за Шиуан еха ама ще видим колко "глезен" ще бъде :D

https://www.youtube.com/watch?v=6M4IX0Ny0II

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен Хиро ще е страхотен бандит, той си го носи. Поне при него сладката муцунка не е проблем, защото има много зад нея - по много от всичко. Сюжетът звучи много добре, само дано не го забозят с типично корейски простотии. Кастът също е железен, харесвам и визията. Очаквам доста.

И ми се ще да отбележа, че при такива синове, с кеф бих станала дори корейска снаха :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз на клона. Чакам вече. Хиро ще го докара на 100% гангстер. Големия въпрос е (извън темата) ще ги изтипосат ли двамцата с Микито в една продукция някога!?

Ама 24 серии не са ли множко?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не беше зле първи епизод, но ще продължи на зле (усещам). Само заради Шиуан изгледах първи епизод (качен е от рано сутринта с превод на английски), но точно него от тримата братя дадоха в най-малко кадри. Иначе... прекрасен, както винаги, макар че от тримата братя се чудя каква точно ще е неговата роля, останалите двама вече са ясни.
Дже ме изненада, т.е с това, което представлява героят му, а фенките му със сигурност ще останат очаровани и много приятно изненадани от това, което ще видят с него в първи епизод. Дори и аз в един момент си казах: "Уааууу!"
Нищо ново под слънцето, което да не е типично за началото на корейски мелодраматичен сериал. Всичко има, нищо не липсва.

Ще поизгледам още един-два епизода, но усещам как ще си пожелаем "Сайонара" и с този корейски сериал, въпреки че и тримата много ги харесвам, но няма да издържа мелодрамата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам го само заради Baek Jin Hee (която някак си е изчезнала от превюто) и Lee Bum Soo. Сценаристът е писал Jumong, Lobbyist, Swallow the sun, Iris, Midas и Huan Heo Jun, което не е зле. Обаче единият от режисьорите е правил "Две седмици", а другият "Посейдон"-две на ум. Ще видим по-нататък какво ще се получи.

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично също нямам търпение за драмата. Каста е добър, ще го гледам предимно заради Дже. Първоначално и аз не мога да си го представя като гангстер, но той е щур и ще му се получи <3 Искам да питам: някой заел ли се е с превода? Защото питах из другите суб групи и ми казаха не. Та, помощ, моля?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези двамата братя са като образец изпипани по шаблона за образи на главни герои в корейски сериал. Единият гангстер със сприхав характер, другият избухлив детектив. Третият брат ме изненада и ми хареса като образ, няма ги тези крайности в характера и държанието. Главната актриса и тя играе шаблонен образ, още в началото си хареса сприхавия гангстер "с добра душа". Общо взето нищо ново в този сериал. Сценарият поне върви добре до този момент (нещо се случва и не се влачи толкова).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи изгледах 17-ти епизод и чакам с нетърпение превода на 18-ти. Явно до финала ще ни държат на тръни, но пък гледаме красиви актьори, добра игра и интересен сценарий.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста проточено, на всичкото отгоре го удължиха,но става за гледане.

"Влезе в затвора, попадна на хора и стана човек" :28558:

След тоя сериал, човек ще си помисли ,че Корея е държава на мутрите-мутра до мутра мила моя майнольо,  тупалки сутрин ,обед и вечер, под път и над път и убийства, задължително включени в дневното меню за десерт на костюмарите, а полицията- естествено с вързани ръце.

Пропуснах да вметна и задължителните съвпадения, пардон съдба. :896767: , който са определящи.

Аха,аха - трилър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...