Jump to content

Pretty Boy (2013-2014)


Recommended Posts

Сега...при все че главният актьор се е самонарекъл Принц на Азия един Хубавец ли няма да си впише в резюмето. 
Ако този сериал беше пуснат преди две-три години щях много да се радвам на Гън Сок и не особено радушно да приема Аю като актриса, с айдълите невинаги се получава. Но сега е по-скоро обратното за мен. Честно казано не очаквам кой знае какво откъм история, имам усещането че ще е нещо младежко, шарено и до голяма степен клиширано. Но няма как, според мен такъв тип сериалчета си имат своя си публика, при това не малка. А понякога човек наистина има нужда от нещо неангажиращо. Интересно ми е Lee Jang Woo как ще се впише.
И нещо от уики-страницата на сериала: ''
Dok Go Ma Te is a macho with an impeccable appearance ''  Щом настояват. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, явно си мачо в Корея, ако приличаш на мацка  :28558: . И аз смятам, че е от графата бедно момиче среща принц и той се влюбва в нея след шепа нелепи ситуации. Ще го гледам по-скоро заради Аю и аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

jang-geun-suk-beautiful-man1.jpg


Благодарение на щедри китайските фенове на актьора, десет градски автобуса в Сеул ще се движат от 07 ноември до 10 декември, с плакати на драмата . Маршрутът им ще гарантира, че плакатите ще достигнат до множество граждани,

тъй като спирките са в натоваренитe райони - Seoul Station , Jamsil , Yongsan , Gangnam .

В допълнение, в супермаркетите около Seoul Station , World Cup Stadium, също ще се рекламира драмата,

 изпозвайки количките за пазаруване.

 

Актьорът ще направи завръщането си на малкия екран след едногодишно прекъсване.

Първият епизод на "Beautiful Man" ще се излъчи на 20 ноември в 22:00 (КSТ).

 

 



Only a week is left until the pilot episode of KBS2′s new Wednesday-Thursday drama “Beautiful Man” is scheduled to air, and male lead Jang Geun Suk‘s supporting fans have decided to help promote the drama!

Thanks to the actor’s generous Chinese fans, ten Seoul city buses will be operating from November 7 to December 10 covered with posters of the drama. The routes of these buses will ensure that the posters will reach numerous citizens, as the stops include busy districts such as Seoul Station, Jamsil, Yongsan, Gangnam.

In addition, supermarkets around Seoul Station, World Cup Stadium, and others will have advertisements of the drama attached to their shopping carts. This promotion will start on November 16 and go on for two months at a mart at Seoul Station and for one month at two marts around World Cup Stadium.

Hearing this, Jang Geun Suk expressed his gratitude, “First and foremost, I want to thank my fans. Their support makes me feel so warm inside that I even forget how cold the weather is. This has given me more strength to focus on filming, so please show much love for ‘Beautiful Man.’”

The handsome actor will be making his return to the small screen after a 1-year break, and as can be seen, the fans are waiting more eagerly than ever. The first episode of “Beautiful Man” will air on November 20 at 10pm (KST).

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препратката вече е направена, умишлена или не. И това не ми харесва, романът е класика. НО...надявам се да не пресичат границата, не че би било нещо ново при драми със заглавия като "Усещане за жена'', ''Снежанка'' , ''Пепеляшка'' и така нататък. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето линк към мангата в Даум сайта. Първите четири глави са безплатни.Гледа се през Internet Explorer.

 

Иначе съдейки по сюжета, създателят на мангата е взел за основа точно романа Бел Ами, но вероятно в по-лековата форма. Млад мъж, който се издига в кариерата, благодарение на завоеванията си сред жените и помощта на една определена такава.

Манхуа авторите в Корея имат предпочитания към европейските автори и американските сюжети, така че приликите с тях хич не са случайни. За тяхно щастие малко корейски младежи са толкова запознати с класиките и това им дава възможност да адаптират стари истории в нови форми. Което съответно възвръща и вниманието към оригинала. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който не ползва уиндоус не може да го види :mad:

 

Аз ползвам уин, ма пак не можах да го видя, щото иска регистрация и изписване на корейски... Блех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам, че и други са попаднали на Теншито - най-голямата фенка на момчето в световен мащаб. :kissx:

 

Момичето се стреми да отваря очите на всички как да не пропуснат началото на сериала и е публикувала упътвания как може да се гледа в реално време линк линк

 

Ужас, стъпка 2  е на корейски...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На желаещите да се пробват, ето линкове на KBS2 за гледане в реално време и  часовник за сверяване на времето от всички точки.Руснаците се изтрепаха да ги публикуват и гледат по време на "Тайната".Не знам колко са работещи, но успех!

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готово, изгледах първия епизод ей тук

 Без да издавам нищо, мога да кажа, че за мен това бяха две различни истории, ако едната я нямаше, щеше да е 10 пъти по-добре, ама май точно нея са я направили за корейската публика :unsure:

Хареса ми по-кинематографичния стил, реакциите на актьорите не ми се виждаха /през повечето време де/ преиграни. Името Бел Ами е уловка, но и закачка - това Е приказка за възрастни и девойчета около 20 едва ли имат място там. Дано във втория епизод порасне, че нещо ще скъся серията с 20 минути!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласна и с Роси(без частта за преиграването, по-точно - 20-годишната) и с Дидо,макар,че и другите каки  бяха супер.И няма да се въздържа, или пък да съм тактична като Роси, ще цитирам Дидо  от съседната тема за "министъра", защото със същата сила важи и за тук-"тая певачка, пак се мъчат зорлем актриса да я направят"

 

Руснаците и те пуснаха превод, онлайн и за теглене

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая "певачка" доста добре се справи в И Сун Шин, така че хич не й е зор. Тук още не съм я прегледала, но имайки предвид естеството на драмата, няма да се учудя да преиграва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

IU е много по-добра актриса от Yoona и може да стане още по-добра, стига да не си вирне носа. Каките не бяха лоши, но ножът беше играл твърде много. Обаче

рак със смъртен изход още в първа серия??

Тези нямат милост!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам чувството, че са извадили главният герой от Love rain и са го пуснали в тази драма, без грам корекция като преди това фотографчето от дъжда е било в You're beautiful, за да поупражни гримасите.

Не знам, но последните продукции на Гън Сок не мърдат и на йота.

Давам шанс на тази да ни покаже, че не само е хубав (така казват всички, моето мнение е различно, но въпрос на вкус) ами и талантлив.

Сякаш започна обещаващо, нали dido100,

въпреки ракът още в първа серия :).

 

 

И напълно подкрепям, че си е кеф едноверменно да вървят два нови сериала с И Мин Хо и Гън Сок.

Приятно забавление на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...