Към съдържанието

Снимка
- - - - -

Once Upon а Time in My Heart (2016)

екшън драма романтика

• Влезте в профила си за да пишете
21 отговора на тази тема

#21 Blue_Moon

Blue_Moon

Млад герой

• Ст. модератори
  • 852 Мнения:
  • Местожителство: Своге

Публикувано 29 октомври 2016 - 12:24

Да, при Мик определено преобладава европейското. :) Наистина с очилата съвсем няма да кажа, че е тай. Четвъртият от групичката също има доста европейско. Определено и на мен повече ми харесаха телохранителите му. А най-любим ми беше Биао. :D

Бен Санти,

Spoiler

Страшен чаровник е. Дано се появи повече инфо за него, защото няма почти нищо или поне аз не откривам.

п.п. Намерих "подредбата": :D

Spoiler

Даниел (Мик), неговата "лява ръка" - А Джо (Бен Санти), дясната му ръка - Биао (Мек), а четвъртия телохранител е А Джиу (Fergie Fergal).

• 0

#22 lukreciana

lukreciana

Небесен пратеник

• Потребители
  • 1063 Мнения:
  • Местожителство: Добрич

Публикувано 09 януари 2017 - 01:14

Истина е, че преобладава датското, но на мен много ми харесва,

повече от останалите, та и при тоя метър и деветдесет...

Главната не ми се видя голяма красавица, че толкоз народ примираше за нея. Е, аз още съм назад, някъде по средата.

И чак толкова забавно не ми се видя... Имаше някои закачки, на второстепенната двойка, която е много по-сладурска от главната.

Като казвате, че и краят е щастлив, ще го догледам... :up:

Не ми се понрави това, че все наблягаха на сцените с оня откачения брат на другия ГГ- Белия дракон. Малко отблъскващо ми дойдоха там сцените с отрязване на пръсти, ръце и тем подобни...

Казвам аз... развалят ни представата за мафиот, както и за демон... 

Вярна е обаче и другата страна, че човеците не са толкоз човечни, има и  с демонски нрав, защо да не е в сила и обратното...

Както и да е, ще го догледам... то и руснаците още на са го приключили, че са длъжки сериите... :up:

• 0

Теми съдържащи: екшън, драма, романтика