Jump to content

Recommended Posts

Sierra, много благодаря, че ме ориентира бързо. Регистрирах се и веднага открих епизодите, които исках. Линковете за сваляне не работят, но поне тези от dailymotion са активни още. Пуснах дори сега, за да пробвам първия епизод, в който се включва Jung Yong Hwa - седми, а заедно с него видях и Jo Kwon от 2AM и едно момиче певица от T-ara (май това беше групата). Веднага забелязах и Song Joong Ki, който е бил част от екипа на предаването. Казаха обаче още в началото, че любимеца ми Lee Kwang Soo пропуска този епизод, хаха, жалко, а с Jung Yong Hwa виждам как се разбират много добре, вече в новите епизоди. Когато двамата се надбягваха в 104 епизод, ми беше много смешно, когато Lee Kwang Soo се молеше на Jung Yong Hwa да не го засрамва и да не бяга много бързо, хаха.

 

daneto, благодаря и на теб. Да, разбирам руски, но английския винаги ми е първи вариант, руския ако вече няма накъде. Мерси, мерси, ако случайно отново някой от линковете не работят, ще погледнa и това, което ми даваш.

 

Ще го видя довечера нашия CN BLUE-спортист как се е представил и в началните епизоди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, това в басейна с водата и въпросите беше много добро. Много се смях и аз. Как падаха от силната струя, а жените даваха все грешни отговори. Познах и актрисата или май е певица тя, не зная, но й помня физиономията от You're Beautiful, където беше в отрицателната женска роля. Станах фен аз на предаването, а исках само да изгледам двата епизода, заради участието на Lee Jong Hyun. Да не тръгне веднъж нещо и ... ето ме на - запалих се по шоуто.

 

Очаквам сега с голям интерес и 138 епизод, който ще се излъчи в неделя (бел.ред. 24 март), защото вчера разбрах кои ще са двама от участниците. Отново Lee Jong Hyun, но този път заедно и с актьора Lee Jong Suk (в момента го гледам в епизодите на School 2013, случайно или не, а до преди дни изобщо не знаех кой е той). Заедно с тях гости ще са и Kim Woo Bin, Kim Soo Ro и Min Hyo Rin.

Свалих си и останалите епизоди с Jung Yong Hwa, а разбирам, че той е с най-много участия до сега през годините в предаването, общо 10, но и виждайки представянето му, не се учудвам. Добър е. Много хитро изигра и Тигъра в 127 епизод, когатo го издебна и изпревари за табелката му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера го гледах без, а днес и вече със субтитри на английски. Не издържах, слаби са ми ангелите по отношение на Lee Jong Hyun.

 

 

Kim Jong Kook е много здрав, не могат Lee Jong Hyun, Lee Jong Suk и Kim Woo Bin да се преборят с него, дори да са по-високи. Той натисне ли ги и те са на земята. Това се видя и в преследването и отнемането на табелките, с право Джонг Хьон изрази притеснение от битка с него в началото. За категорията на Тигъра, само ловък играч като Jung Yong Hwa, а и той е физически по-здрав и може да му се противопостави. Много се смях със "синята китара" в играта с шпагатите, които правеха. Не успях да го разбера обаче, защо така се прикри със сакото, а и в диалозите не стана ясно. Останалите изобщо не се притесниха, а той много свенлив, или се страхуваше да не му се сцепят панталоните.
Битката в басейна не беше също много равностойна, те и за това изпопадаха. Гари Канг железен като Тигъра. И той се превръща в мой любимец от Running-oтбора. Добре, че все пак бе Kim Soo Ro, за да ги отсрами поне малко "сините" във водната битка. Отново много се забавлявах с шоуто, всички бяха на ниво, а и видях любими и познати лица.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям фен съм на предаването. Изгледала съм почти всички епизоди и е една голяма смехотерапия. В началото изумявах всички у дома на какво се смея така истерично ( вече знаят и не питат :D ). И колкото и да е забавно за нас, те си се състезават съвсем сериозно и не се дават без борба. Впечатлена съм от Song Ji Hyo в 133/134еп.(Макао и Виетнам) как скочи от кулата, а и в другите епизоди не остава длъжна на мъжете. Всички са ми любимци и се допълват много добре, но няма втори като Lee Kwang Su във всеки епизод е страшно забавен.Гостите не остават по назад и се нахъсват за победа и допринасят за колорита на предаването. Още едно място откъдето може да се гледа online e dramacrazy.com (веднага след излъчването се качват, а 2 дни след това има субтитри на английски).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм голяма фенка на Джи Хьо, последния епизод как свали лепенката на Ким Су Ро, че и на Че Сок след това - нищо чудно, че й викат ейса. Въобще всичките много си ги обичам. 

 

Трябва скоро феновете на предаването да си направим един импровизиран рънинг мен и ние :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато разбрах миналата седмица, че на 12 май, в 145 епизод, ще се включи най-после като участник и Джин Уoн, си пожелах битка между него и Тигъра. За категорията на Джонг Гук е точно играч с физиката на Джини. Много съм доволна от представянето на любимеца си, мъжкар винаги. Браво на него. Заслужена победа и се радвам, че във финалната битка с Тигъра (притиснат) той успя да грабне табелката му.
Как се смях отново и с шегите, които си пускаха. Джин с нуна му Сонг Джи Хьо, хаха. На решетката тя се беше вкопчила в него и висеше буквално закачена за Джини, а Гари ревнува, хаха. Джин е такова дяволче, винаги обича да се закача и е готов за шеги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше много добър епизод, определено. Не ме накефи, че Law of the Jungle победиха, 'щото рънинг мен са си мойте хора, но го грешката беше на Джонг Гук, че дебнеше. Доста бяха инфарктни игрите, накефих се на макс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Корейските The Avengers - Айрън Ха-Ха, Спайдър-Гари. Добър 150-ти епизод. Забавлявах се с идеята за супергероите, костюмите им, както и гостите. Чани и Тек обаче за съжаление изгубиха, а Чу Сонг Хун (Йошихиро Акияма) очаквано за мен се справи в битките си. Сонг Джи Хьо отново ме изненада и предизвика възхищението ми. Страшна е, влезе в битка с Чу Сонг Хун и как само бе готова да му отнеме табелката. И той сам го призна, че е много добра.
Паметна беше сцената, в която Чу Сонг Хун подгони Чани и Тек, заливах се от смях, високи и здрави мъже, а и двамата как бягаха пред него, в опита си да се спасят. Чани влезе и в битка с Хълк, бори се колко можа, но и хьонг Тек го нямаше, за да му помогне.
Доволна съм от новия епизод. Последно така се забавлявах и с участието в 147-и мисля беше (дано не греша), когато гостуваха И Хьон У и Ким Су Хьон.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър и забавен 162 епизод. BEAST-участието на ниво, доволна съм. 2PM–участието също, отлични във водната битка, но както им каза и Ду, с фитнес-хората трудно биха могли да се преборят. Харесаха ми и шегите между Чонг Ън Джи и Гюджиджи в буса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наваксах с епизодите от тази година най-после. И сега си чакам поредната доза смях. Аю се справи , пък макар и срещу златния Ace, a и както събраха тримцата танцьори от ексмен се получи много добре. Моментите тигър-жираф в последното отборно предизвикателство никак не бяха за изпускане, а Джи Хьо и Гари пак бяха в синхрон.  :D 
Скоро трябва да очакваме и включване от T.O.P и каста на Alumni, ще ми се да видя Таби да се позатича малко, напоследък из разните MV-та това удоволствие все се пада на Дракона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано, изгуби ме това предаване за зрител. Еднообразни са ми, лафовете вече, като че ли се изтъркаха и само гостите в различните епизоди спасяват все още рейтинга, а и все по-рядко дори само и заради гостите се решавам да гледам. Не мислех да гледам и участието на 2PM, обаче като разбрах, че 2ne1 са гоствували заедно с тях, а това означава и Бомчето, колко бързо снощи прегледах и новия епизод (не е истина направо). Не мога да спра да се смея с нея, хаха, отново блестяща, а и е много непринудена в реакциите и действията си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С голямо нетърпение чакам суб. на 201 еп. на предаването, където част от нашите любимци ще изпитат сладостта на фермеския живот. Снощи не се стърпях и погледнах само отделни моменти произволно и останах доволна,  някои вадеха картофи и корени някакви, други газеха в тинеста вода да събират пиявици май, после много изморени ги мернах при някакви малки прасенца, абе пълна идилия.

10413831_142144555955905_900202218_a.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А български субтитри някой нагърбил ли се е да прави, никъде не намирам. Дано да се преведе това, доста по-забавно и интересно е от еднообразните драми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно от най-любимите ми предавания. Липсва ми играта която единият отбор носи звънци на обувките си, а другият изпълнява мисия и бяга от търсачите.
Започнах да гледам предаването от 79 епизод и ето че вече сме на 201! Заслужава си да се обърне внимание. Смяла съм се много пъти сама на шегичките им.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...