Jump to content

Recommended Posts

Първите два епизода от футболният турнир да кажем, че са били подготовка (въпреки резултата), а във вчерашният трети епизод вече започна битката, макар че и това определение е силно казано.
Не помня така да съм се радвала, че виждам Минко от SHINee, Летящата катерица от ВТОВ и Тигъра. Минхьог за пореден път ме изуми с качествата си на спортист. Това момче не е реално - няма нещо, което да не може с топка, без топка, с въже, без въже, на прескок, бягане и каквото и да било.
На Минко от SHINee така му отиваше на финал синият екип (същият син нюанс като на "скуадра адзура"), с които облякоха всички, че освен че се зарадвах, че и той се присъедини към отбора, не можех и да му се нагледам.

Малко свежест във футболните редици. Да ги видя от следващата седмица какво ще направят вече на терена с този отбор.

Относно футболният айдъл турнир, който ще се проведе на 26 май, понеделник (тогава ще бъде записан, но ще се излъчи в началото на юни), зная, че са потвърдени следните имена. Четох от 2АМ-новините, че и някои от тях може би ще включат, но нямам повече информация.

ЕХО - Лухан и Мин Сок (след трите поредни концерта в Сеул, не ги зная как ще намерят сили и топка да ритат на следващият ден)
Infinite - Хоя, У Хьон и Донг У
Beast - Ду Джун, Ки Куанг и Йосоп
SHINee - Минко
ВТОВ - Минхьог и Ънкуанг

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ситуацията в турнира по футбол и днес бе като в зле организиран пионерски лагер. Циркът е пълен и за да докажат това докараха и A-Pink за мажоретки. Малко е лигавенето, че и още да има. Предаването сериозно закъса, бутам епизодите само заради участието на Ду и Кики. Минко ме издразни с поведението си на терена, а и от вчера съм му насъбрала от айдъл-шампиона по футбол.
Днес иначе екипът на предаването, т.е участниците в турнира по футбол заминаха за Бразилия. Ду и Минко потеглиха, но не и Кики, той остана в Сеул. Ще заснемат епизод на предаването и на южноамериканска земя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за епизода, чаках и аз да се появи най-сетне футболното  им фиаско. Какво да кажа, много зле си бяха нашите, то действието предимно пред врата на Ходонг се развиваше, той пък в началото добре се справяше, но после се поумори или му писна нещо и головете един след друг валяха към вратата му. Другия вратар обаче добре си почина почти необеспокояван като изключим един-два жалки опита за гол и в неговата врата. Въпреки че не разбирам много от фубол, но ми се струва, че трябваше да има защитници, които не видях и противниковите играчи си се движеха из терена спокойно, а нашите от всички подавания по между им почти нямаше такива, при които да улучат топката.

Това е засега, надвам се следващите еп. да са по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kaк вървят футболните изяви на нашите, да си призная само първия еп. с футбола съм изгледала, но скоро се надявам да ми остане време и за това предаване и да вземат да ме изненадат с някоя победа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам идея, andi11, зарязах епизодите преди две седмици. Те само губеха и се разхождаха по терена, а мен ме хвана яд да им гледам издънките. Само разглеждам снимките на моите хубостници, когато ги качат от BEAST-групата ми всеки вторник. Минко от SHINee има сериозни проблеми със спортменството си, а в това се убедих и във футболният турнир тук, както и на айдъл-турнира, който се излъчи на 12 юни, и за който говорих в темата на ЕХО, заради Лу. Твърде алчен с топката на терена, отборната игра му убягва и имам някакво усещане при него за изпъкване с цената на всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ooo, според Минхо той трябва да победи на всяка цена, все съм виждала спортен хъс, ама неговото не знам какво точно е, но напълно може да се очаква от него всичко за победата. Той и сто процентовия Sanghoon страда от тази болест, но при него не е чак толкова силно проявена. Еми, може да пропуснем футбола тогава, да си спестим резила и да чакаме следващия спорт и да върнат Чани в отбора, ей, айде за футболист съм съгласна, че не става.

И се радвам, че ми отговори, щото ме беше налегнала една тъжна мисъл, че може да си ми сърдите нещо, пък ми липсват лафчетата с тебе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли да свършва вече футбола, мисля че се понатрупаха достатъчно епизоди. Пък как си мечтая за един Idol championship, хем и Чусок почти (почти) наближава .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, погледнах сега 61 епизод набързо с мишката и не видях нещо, което да ме изненада. Бяха още в Бразилия, макар че може и да съм пропуснала това, за което намекваш, докато съм прехвърляла напред. Погледнах и 62 епизод, който е с футболният двубой срещу мъже-чужденци, които живеят и работят в Сеул, но отново не видях нищо. Та, какво трябваше да ме изненада, че поне да знам да се правя ли на изненадана?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

E как бе, това беше първата им победа, срещу отбор от чужденци играеха, имаше и едно негро в него, водеше се Mini world cup, накрая имаше и дузпи. В кshowonline се води 61 еп., аз от там чакам и 11 еп. на Зверчетата, но са го пропуснали и са качили направо 12 еп. То този еп. на cool kiz и аз не го гледах много задълбочено, отгоре- отгоре, защото беше последния качен и се надявах накрая да съобщят да очакваме нов спорт, но не стана. Според мен и им дадоха мача, малко нагласено изглеждаше всичко, ама карай, важното е от хорски срам една победа да отбележат и за спокойствие на Минхо.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, това ли било, че победили, хаха, а аз помислих, че ще има нещо кой знае какво за гледане. Очаквах, че може да са включили някой известен футболист от близкото минало, например да са гостували на някой, както с епизодите от пътешествието на Джини (2АМ) в Бразилия, тогава актьорът О Мaн Сок поиска да се види с Маркош Eванджелиста де Мораеш Кафу и уредиха такава среща в дома на бившата легенда на Милан, a то какво било...

Зарязах го аз отдавна това предаване, сериозно издиша, а и с техните "футболни умения" стават само за айдъл-шампионатите.

 

За нов спорт никой не споменава нищо, а и не зная дали ще продължат или няма да спрат предаването, май и рейтингите му бяха ниски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първи епизод на тениса! Sikyung я моята радост тук, а и Хенрито винаги е приятен за гледане хахахаха Айде дано са интересни тези епизоди, че от баскетбола насам, нещо издишат.......Ooooo той Хенрито е само тоя епизод, сега видях че на следващият го няма......


 



 


Това ще е основният отбор


Hodong, Shin Hyun Joon, Sung Si Kyung, Jung Hyung Don, Lee Jae Hoon, Cha Yu Ram, Lee Kyu Hyuk, Yang Sang Guk


tumblr_nbsobo2VcE1r3hs1eo6_r1_1280.jpg


 


tumblr_nbsobo2VcE1r3hs1eo7_r1_1280.jpgtumblr_nbsobo2VcE1r3hs1eo8_r1_1280.jpg


tumblr_nbsobo2VcE1r3hs1eo5_r1_500.jpg


 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тениса приключва и вече е обявен новият спорт - jokgu.


В един от епизодите на бадминтона го показаха, но все пак, ако се чудите какво е това животно.....



 


Kang Ho Dong, Jung Hyung Don и Yang Sang Guk остават от тенис отбора и към тях се присъединяват бившият футболист Ahn Jung Hwan, Sam Okyere, актьора Lee Kyu Han и Baro от B1A4. Преполагам, че ще има и други нови участници, но ще видим в последствие.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...