Jump to content

Красив - Секси - Завладяващ - Талантлив - Най.


Recommended Posts

Подбирала съм ги по-хубост, а пък в сравнение със Саня Борисова що Елен Колева и Виолета Марковска да не са актриси  :28558: . Първите три ги гледах в  Шивачки ( едно странно творение) и освен , че Александра ми и слабост - много е хубава и чаровна :) , Марковска ми стана антипатична, а Елен Колева беше едно наивно, невинно безпомощно момиче - точно с погледа го докара.

Теодора Духовникова е друга бира. Жена от всякъде и то твърде красива жена . Гледах я за пръв път на Дървото на живота - освен , че е красива играе и то добре. В театъра не успях да я възприема - ролята и беше на невзрачна, грозновата жена със силен дух и бистър ум . Невзрачна и грозновата - не ми се получи, а пък и как

Image_5196205_126.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В "Гарван" беше разкошна. И по принцип я харесвам като излъчване. А ония невинните, аха да сложат бяла панделка.... Т'ва сме го обсъждали вече :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях забравила как ми действа гласа на Ичихара Хаято  :i love this: , невероятен тембър има тая запетайка - стига ми само да говори и повече май не искам от него на екран  :896767:

 

 

1263702447.jpg

gnj0911250505009_p2.jpg3b22eecb7af41b7aeba837465b0d614e.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не си мислят хората, че във форума харесваме основно ъъъъ "момчешка любов"... 

Понеже някои от нас не я харесват :).... 

А и като поздрав за Матрим :)

Един Тайванец? Канадец?

Godfrey Gao.

Wedding Bible      
Min & Max 2015      
Legend of the Ancient Sword 
  2016 Zhang Xiao
   
Knights of the Zodiac
2017 Xia Yize

215c371e3fada70c57fa37634cd7318f.jpg

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ми позволите да допълня, въпросният симпатяга е в каста на  The Mortal Instruments: City of Bones . Просто там го видях за сефте, но ми направи веднага впечатление.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как няма да направи впечатление, питам се :))))))))))))).. Направо го прогаря :)

Хибридите са така :) Взимат най-доброто отвсякъде :)

----

И! Очкавайте скоро новата тема на maira за красивите мъже! Имам впечатления :)!

Може да сте си мислели, че не може да има такава нова тема след наличието на тази.. ама Измислих го :). Ще има още една:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E, Майричка, за да съм пределно честна, трябва да отбележа, че и блондинчето ми хвана окото. ;) Люшкам се в крайности от време на време...:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даааа, достигнахме и до класациите за най-красив актьор на 2017, където Шун Огури липсва... не споменавам други разни...

Тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях класацията и даже гласувах. Maira споменаваш че Шун липсвал, предпочитам него пред един друг от класацията.То Ямапи са го сложили, но поне да бяха сложили и любимецът ми Каменаши Казуя само това име ще спомена.Иначе резултатите  като ги видях са приемливи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубавеца на горните две снимки е обявен за най-красивото лице на 2021-ва година!

Браво на момчето, защото както всички знаем конкуренцията и количеството красавци

особено от азиатския континент е огромно. За съжаление, Паинг Такхон е в затвора по обвинения

от правителството, че е участвал в бунтовете през лятото против властта. Дано титлата да му е на

кадем и да го освободят скоро, дотогава плакнем очи с клипчета.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Паинг Такхон е един от многото известни личности в Мианмар,  които взеха участие в протестите в началото на 2021г. Моделът беше на "първа линия" и коментираше в социалните мрежи. Поради тази причина април месец направиха показно мащабен арест със спец частите и от тогава е в ареста и изтриха всичките му профили в социалните мрежи. Декември месец излезе присъдата му - 3 години затвор. За съжаление четох, че поради лошите условия в затворите им, здравето му се е влошило, та дано всичко да е наред с него. 

 

 

model-actor-and-singer-paing-takhon-at-a

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я, кого са помилвали.

Много се радвам отново да го видя, изглежда в добра форма,

дано прекараното време в затвора остане само лош спомен и бързо го забрави.

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Ko_Erin написа:

Я, кого са помилвали.

Много се радвам отново да го видя, изглежда в добра форма,

дано прекараното време в затвора остане само лош спомен и бързо го забрави.

spacer.png

Съжалявам много за въпросът. Кой е на снимката? Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Паинг Такхон - модел, актьор и селебрити от Мианмар, обявен за най-красивия мъж за 2021-ва, /твоята зодия е @ftisland;)/.

Много е известен и обичан там и има бая фенки в страната си и не само;).

По време на протестите миналата година и сблъсъка на хората с правителството, Паинг 

беше много активен и винаги в първите редици между хората. Хунтата, която е на власт там

го арестува и го осъди на 3 години затвор, като потвърдиха присъдата му през декември.

Именно затова написах, че много се радвам пак да го видя, защото са го помилвали и вече

е на свобода, ето и едно видео, дето я има цялата му биография.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...