Jump to content

Recommended Posts

Изгледах го преди няколко дни ...и истината е ,че за мен това е един от най-леките и неангажиращи драми!Не те напряга допълнително и те оставя с приятно чувство...все едно,че не гледаш сериал ,а кулинарно шоу,което показва и реалния живот на готвачите.

Честно казано го бях почнала март месец и го бях изоставила до 8-ми еп. ...и след като розбрах,чеще го излъчват реших да си го доизгледам ;Д ..така или иначе бг.аудиото не ми се нрави~

Май нямаше персонаж,които да не ми хареса...всички бяха много приятни ^^ Шефа отначало много строго го даваше,но след като се влюби омекна като гъба..хахах

И най-хубавото нещо от всички беше финала.....за първи път гледам драма,в която края НЕ е претупан!!!

Всеки един епизод си струваше!.... (Ако имам някога възможността да отида в Корея ще протусна този ресторант,че може да си умра гладна...и без пари :lol: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такааам изгледах го този сериал и то благодарение на БНТ :(:lol: :lol: страшно много ми хареса нещо като перфектната буря във която искаш да останеш за дълго време. Lee Sun Gyun още от Принца му симпазирах и сега тук да го гледам... много естествено ги играе тези роли евала, Gong Hyo Jin - гледах я първо във ''Голямата любов'' и някак има тази аура да играе малко аутсайдер жените,които след това ти грабват вниманието и не можеш да се отделиш от тях. охххх как ми се прияде паста направо .... няколко пъти сядах със ''Болонезе'' пред компютъра защото просто не се издържа :lol: :lol: :lol: и за останалите и ''италианците'' и останалите готвачи си бяха доста добре :Д но най-симпазирам на помощника ( от солидарност и аз съм работил на този пост , знам какво е :Д ) :lol: :lol: и напълно споделям и мнението на allisan .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боже, в какво неведение съм живяла! Този сериал го подминавах като малка гара повече от година и по една случайност го почнах. Няма да повтарям коментарите преди мен, но мненията на Спийди, Koizora и Zlaty_pet най-много се доближават до моето. Прекрасно се забавлявах на тези 20 часа, много съм доволна :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето е уникално. Разбрах за него, когато видях, че ще го дават по БНТ. Изгледах един епизод по телевизията и след това си го дръпнах и просто го свърших на един дъх. Беше много разпускащ и забавен (разбира се имаше и по-сериозни моменти), всеки ден нямах търпение да се прибера от училище и да изгледам следващите епизоди. Сега си го гледам и по БНТ, въпреки че дублажа не ми харесва много, но трябва да се подкрепя азиатското кино, за да пускат повече филми и сериали по българската телевизия. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз пък случайно един път пускам БНТ - гледам - корейски сериал(познах го веднага че е такъв :) ама доста се учудих ), загледах го и ми хареса серията. След това си го изтеглих от тук, и мога да кажа че въобще не съм разочарован от сериалчето! Не знам каква е магията в тези корейски сериали, незнам аз ли съм се запалил по тях или просто са си страхотни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много готино и забавно сериалче.Той беше първият ,които си изтеглих да гледам и от него се зарибих да си тегля корейски,японски ,китайски сериалчета и филми. :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нааааай-после и аз го изгледах този сериал. Отне ми сигурно 4-5 месеца :lol: , с което моментално се изстрелва на първото място по най-дълго гледана драма. По БНТ не можах да я изтърпя с тоя български дублаж въпреки, че в сравнение с другите два сериала които даваха ("Ирис" и "Хиляди пъти любов") този беше най-добре озвучен.

Честно да си призная от италианската храна харесвах само пица. Много мразех макарони, спагети, тортелини, равиоли и тем подобни ..но като ги гледах как въртят тия тигани с всевъзможни видове паста, се изкуших и си направих експеримен - за щастие повече от успешен B) !

Та, като обобщение на всичките тия 20 страхотни епизода искам да кажа, че "Паста" освен че ме накара да проям спагети (не е много здравословно, ама за т'ва си има диети) ми достави и огромно удоволствие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахах... и аз го видях по БНТ ! Тривиално, но факт :) всъщност мернах случайно част от един епизод... след време реших, че ще проверя кой е... след още време реших, че ще го дръпна и това се оказа първата ми корейска драма ! :) Сега не мога да се спра... въпреки подобните сюжети, техния си начин на игра, типичния им финал с раздялата и събирането ! Нямам никаква представа дали тези сериали показват действителността в Корея, но ако е поне част от нея съм изключително приятно изненадана ! Сега "Паста"-та ми се вижда далечна и странна, но си остава един от най-симпатичните :) Успях да усетя част от азиатската култура в Китай и се надявам съвсем скоро да мога да видя и Южна Корея :))))))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много як сериал! Незнам как да го опиша, много ми хареса! Даже "трите италианчета" си ги биваше! :tongue:

Но главният готвач и упоритото момиче си пасват идеално!

 

От една страна на новият помощник в кухнята, нещо много работа му се струпа още от 1 епизод и след време му се наложи да напусне, но "шефа" оправи всичко както винаги! :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е първия ми корейски сериал благодарение на БНТ.Тойси ми е любим заради първото място.От него залюбих корейското кино и вече 1 година не мога да се спра.

Сериала е страхотен.Оставя едни такива много мили чувства.Страхотна игра на всички.Много истински.

Мога да препоръчам да се гледа почти винаги със солидна порция паста иначе рискувате да си изгризете ноктите.

 

Разбира се много,много благодарности на екипа по превода,защото с нищо не може да се сравни да се гледа в оригинал на корейски,но без буквички на български едва ли ще е разбираем и толкова чувствен така,че огромно :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен и много забавен сериал!Останах учудена и от Lee Sun Gyun след повечето сладникави роли в които сме го гледали като шеф си беше направо .....супер.За тези които гледат по БНТ-кофти дублаж,гледайте го със субтитри!Мелодията към филма също е много хубава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз като някои загледах сериала по БНТ, но дублажа ме подразни и реших да си го гледам със субтитри ииии..... много ми хареса :kissy:
Един от малкото корейски сериали, които бих гледала отново. Героите не преиграваха, не претупваха готвенето (което много ми допадна). Дори научих някои и друг ценен готварски съвет за обработка на някои продукти :i love this:

Обачееее как я обличаха Ю Кьонг направо падах от стола като я видех без униформа :slap:  То верно, че хората посветили се на професията са небрежни как изглеждат, но все пак не живее в гората. Ама най-важно е, че не й пука :up: , чак им завиждам на такива хора :)

Тези персонажи направо ти влизат под кожата и ти се иска да ги гледаш до безкрай. Стана ми мъчно накрая, че скоро ще свърши, но пък края ми хареса :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някой, който може да ми прати последните три серии. Никъде не мога да ги сваля, от българските торенти  ми дава време за сваляне - безкрайност, в чуждите сайтове е с много лошо качество. За това, ако някой ги има свалени и може да ми ги прати би ли ми помогнал. Сериала за  мен е толкова забавен, романтичен и кара човек  да се смее на всяка секунда от него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някой, който може да ми прати последните три серии. Никъде не мога да ги сваля, от българските торенти  ми дава време за сваляне - безкрайност, в чуждите сайтове е с много лошо качество. За това, ако някой ги има свалени и може да ми ги прати би ли ми помогнал. Сериала за  мен е толкова забавен, романтичен и кара човек  да се смее на всяка секунда от него.

 

http://www.asiatorrents.me/index.php?page=torrent-details&id=77c4db913a721793d6b9558d2e2abe6507bfb827

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотни сладури :) Много, много усмивки и положителни емоции ми донесе този сериал. Лек, приятен и увличащ - задължително гледайте !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мел верно ли ти хареса ... видях ,че го дават по тв-то и не знам защо , но най вероятно заради бг озвучаването не ме грабна ... азпи съм гледала само част от серия ... , но щом Мел каза ,че е хубав ще се доверя ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, аз и в корейския и вариант не можах да я харесам тая драма, та въпрос на вкус. Може би е просто, защото главната не ми е особено симпатична, но и като цяло не помня да е имало нещо невероятно в сюжета. А аз съм човек, който обича да яде :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Abador гледай го със субове във Vbox (бг аудиото и аз няма да го понеса). Sierra на мен главните (особено жената - Greatest love още ми предизвиква стомашни спазми :) ) визуално са ми безкрайно нелицеприятни, но тук бързо свикнах с на гледката и се наслаждавах наистина. Сериалчето ми подейства релаксиращо :) и определено ми стана едно от любимите !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...