Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

The Musical (2011)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Deo Myujikeol
Период на излъчване: 2 септември 2011 - 23 декември 2011 Г.
Време на излъчване: Петък 21:55
Жанр: Музикален, Драма, Романс
Канал: SBS
Епизоди: 15
Режисьор: Kim Kyung Yong

Участват:
Koo Hye Sun като Go Eun Bi
Choi Daniel като Hong Jae Yi
Park Ki Woong като Yoo Jin
Ock Joo Hyun като Bae Gang Hee
Ki Eun Se като Seo Ra Kyung
Park Kyung Rim като Sa Bok Ja
Kim Hyun Sung като Han Sang Won
Oh Jung Se като Goo Jak
Kim Yong Min като Joon Hyuk
Kim In Seo като Sang Mi
Lee Do Kyung като бащата на Eun Bi
Jung Young Sook като Yang Soon Yi
Kang Ji Hoo като Hyun Kwang Seo
Cha Kwang Soo като Yoo Jin Young
Ahn Yeo Jin като Sun Hee
Park Geun Hyung като President Yoo
Jo Won Hee
Lee Ji Hyung като Yoo Jae Joon
Kim Jin Ho като President Seo
Choo So Young
Jung Tae

Резюме: Ко Ън Би (Ku Hye Sun) е студентка по медицина, но мечтае да стане участник в мюзикъли. Хонг Дже И (Daniel Choi) е талантлив композитор, който се забърква в любовен триъгълник с Ко Ън Би и Пе Канг Хи (Ok Joo Hyun). Пе Канг Хи е музикална дива, напълно доволна и горда от себе си. Това е драма за мечтите и амбициите на музикалните звезди…
Заснемането започва през юли в Ню Йорк и на Бродуей.

 

 

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

ОНЛАЙН С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

С БЪЛГАРСКИ И АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

С РУСКИ СУБТИТРИ

Интересно, мюзикъл.. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и малко клипчета :

Teaser 1

 

Teaser 2

 

Episode 1 - Trailer

 

Надявам се с тази лудетина Koo Hye Sun да стане хубаво и различно сериалче , макар да не съм много по мюзикълите , но ще го видим този макар и след доста време тъй като ще си чакам да излезне целия и тогава ще го гледам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе гледаме го. Не е зле, обаче главната героиня са я направили толкова наивна, че чак изглупява, едната от интригите е доста очевидна и би могла да се разреши за 3 минути а и от 5 серии пеят една и съща песен, чак взе да става досадно. Приятелката (която е в ролята на селския идиот) е доста дразнеща. Нямам никакви очаквания, но предпочитам да не наблягат толкова на драмата (както обикновено се получава), а на мюзикъла.

 

Уви, това е поредното заглавие, което зачерквам от списъка за гледане! Започна да става голяма тъпотия и загуба на време. Превърна се в такава шаблонизирана мелодрама от най-нисък клас, че вече се отвращавам да гледам! Разбирам, че актьорите играят каквото им предложат, но все пак трябва да имаш някакво самоуважение и чувство за достоинство и чест, за да не приемаш всякакви роли, особено когато героинята ти е представена като куха инфантилна лейка.

Не си губете времето, гледайте нещо друго!!!! :no:

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По една случайност започнах да гледам този сериал и току-що довърших и последната серия.

Това, което изпитвах до 14 серия беше огромно желание да натупам главната, да извия шията на бившата и на изникналата впоследствие продуцентка и позната от миналото, да оплюя сценаристи и режисьори, а също и да успея да се махна от екрана, но.... така и не успях. Все пак си имаше и хубавите и лошите моменти. За съжаление, дори и когато се опитваха да покажат силни чувства и преживявания, така и не можаха да ме развълнуват. Музиката също не ми допадна.

Но все пак, хареса ми идеята, че всеки трябва да живее както иска и както се чувства щастлив.

Да, не беше нещо особено, но не е и чак такава мелодрама от най-нисък клас. Е, всеки си има различни вкусове и всеки приема нещата по различен начин. За мен беше просто нещо отпускащо и развличащо с хубав край, което в никакъв случай не мога да нарека губене на време. Който иска нещо за почивка, с което да не се вълнува много, може спокойно да гледа. Може би това е и положителното в този сериал - просто гледаш, без да влагаш някакви големи емоции и очаквания. :D

П.П.

 

Освен това особено ми допадна "наказанието" със загубата на гласа на звездата-бивша приятелка, която така и не разбра, че няма любов насила и че каквито и гадни номера да измисляш, не може да задържиш някого и да влияеш на чувствата му.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди години, когато излезе на екран филмът "Шпионски игри", писаха че този филм не може да бъде разбран от американската публика, защото е прекалено сложен за нея. Цитатът не е точен, предавам само смисъла. За сериала "Мюзикълът" мога да кажа нещо подобно. Определено не е правен за корейската публика. Две години се чудих дали да го гледам или да не си губя времето, но заради Чой Даниел реших да му хвърля едно око. Изненадата ми беше огромна. Ако ми бяха казали, че това е правено от европейци, нямаше изобщо да се усъмня. Много зрители не са го харесали, защото при заснемането са ползвани съвсем различни похвати и изразни средства. Не казвам, че това е най-великия сериал излъчван някога, но определено е много добър. Отначало и аз имах съмнения относно главната героиня, но като се замислих малко разбрах, че всъщност актрисата се е справила отлично. Цялата история е простичка, напълно предсказуема и много очарователна. Почти няма интрига, а само човешки чувства. Диалогът е използван много пестеливо и това придава естественост на характерите и внушава повече доверие от голите и многословни реплики. Лично аз не препоръчвам този сериал, като задължителен за гледане. Всеки сам трябва да реши дали му допадат подобни драми. На мен ми хареса. Много

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал го почнах преди месеци и нещо хич не ме грабна. Стигнах до пета-шеста серия и не мърда, едно и също въртяха и сукаха сума ти серии. Поне да имаше повече музика. Действително откъм похвати беше по-различен, както се споменаваше в по-горно мнение, но до тук. Жалко и за готините актьори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...