Jump to content

Hyun Bin (Хьон Бин)


Recommended Posts

Оппа е стартирал снимките в събота, оле! Носят се слухове, че е още по-отслабнал....

Няма да е леко, като гледам старта...Успех на целия екип!

 

И пак имаме готин вид и причесчица, хихи...

 

 

Оп, и с цайси (това сигурно е другото му АЗ :) )

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И такъв един зализан...стига бе господа корейски стилисти ...аз затова упорито си ровя из по - старите фотоси...Е, все си мисля, че тук с двойнствената си природа ще го видим и по - небрежарка егати...Асоциирах визиите му в Secret Garden с Words within (относно килата)...В Сикрета си беше кат' детенце...Все се обнадеждавам покрай ''Гневът на краля", че няма да е 70 кила егати...и с лимбички...не не не...спирам...Макар че първите снимки ич не ме обнадеждиха :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен си ми харесва! Тази роля си върви абсолютли с лимбички, гелче, зализванка и прочие.

 

За килцата не знам, ще ми се да не са надолу, че то няма накъде...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде почна се...или добро или нищо! Що така няколко човека обичате да си налагате мнението "ролята си върви абсолютли с..." Ок, според теб върви, според мен - не.  И не мисля, че има правилно и грешно мнение. В крайна сметка всички сме фенове и е някак "тъпанарско" да си правим забележки...А това, че съм нечии фен означава, че приемам както плюсовете, така и минусите на даден човек или продукция. И приемайки минусите, единственото, което мога да направя, е да се надявам те да се подобрят във времето и толкоз! За мен този форум е място за обсъждане, а не единствено за обожествяване и преклонение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен такъв зализан и с очилца нещо не ми се нрави Бинито. Надявам се алтер егото да е фешън облечен и с рошава прическа, да изглежда готин, а не като някакъв сухар. :):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споделянето на мнение да не би да значи "налагане"? Обърках се, трябва да чета, но да не споделям, или трябва да чета и да подкрепям задълже всички мнения? Но в никакъв случай да не изказвам своето? Ако е така, кой всъщност  има право да изказва мнение? Не са ли това феновете и анти- такива? Ако споделянето за някой е "налагане", то значи не бива да участва в подобен род интернет платформи! ;)

 

Винаги съм приемала чуждото, но съм изказвала и своето мнение, независимо дали е положително или отрицателно. Случаят бе същия!

Не бих наложила своето мнение, още по-малко малко на хора, които не познавам лично. А и не съм навита да ми се прави сметка на това, колко и как харесвам някой, според неговата собствена норма. 

 

И за да не съм съвсем извън темата - от днешните снимки

Коя ли е малката и дали ролята й ще е постоянна? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде дойде му времето и на Бини да играе севернокорейски шпионин-дедектив. Новият проект започва да се снима през март и ще участва не дотам симпатичната(поне на мен) Юна. Явно затова е правил плочки и бицепси Бини в последно време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заради филма, с работно заглавие "Cooperation", свалил килограми и пуснал брада и мустаци.Явно детективите  в  Северна Корея, гладуват завалийките. :28558:Ще му партнира Yoona, която ще играе по-малката сестра на южнокорейския детектив.Във филма, ще се разказва за първото съвместно разследване между Севера и Юга.

 

hyun-bin_1459221124_h-500.jpgyoona-for-skt-lte-2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гладуват ами, там яде само един.  :28558:

 

Отлично изглежда Бини, браво за усърдието. Юна не ми е първа любимка, но и по-големи злета сме виждали. Тъкмо няма да ни разсейва от основното интересно за гледане.  :i love this:  А има ли инфо кой е в другата роля?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бини се стяга за нов филм - Con Man 꾼, чиято премиера ще бъде през 2017 година.

 

14440777_1631055797192873_76422542158186

 

 

14492457_1631273153837804_73791468321193

14448767_1631273263837793_36470345421544

14370405_1628202734144846_89080282553610

 

 

 

 

Фейсбук страница



И едно интересно видео за кариерното му развитие през годините.

 

 

Само на 35 години, а е направил толкова много за корейското кино. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато ние се чудим къде се изгуби, той успял да завърти любов.
Тук
Признавам си, че тази актриса не я знам, но изглежд симпатична.
Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато ние се чудим къде се изгуби, той успял да завърти любов.

Тук

Признавам си, че тази актриса не я знам, но изглежд симпатична.

Успех!

То си му е време на момчето. :28558: По корейския стандарт вече се води стар ерген. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ай, това е симпатичната шарлатанка(от Доктор Стрейнджър), според мъжа ми е една от най-красивите корейки :na2:, аз си харесах да гледаме заедно няколко сериала с нея, ама само на руски, по ми е хубаво на български да гледам..(като се има предвид още колко преведени не съм/сме изгледала/и ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мъжа ми е една от най-красивите корейки :na2:

:up: На мене ми е любимка. Като разбрах, че е забърсала Бини, максимум се изкефих. Чак не мога да повярвам, че са се съчетали в романтична двойка. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...