Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

 Always Be My Maybe

 

Страна: Филипини
Език: тагалог
Година на излъчване: 24.02.2016
Времетраене: 112 мин.
Жанр: комедия, романс
Режисьор: Dan Villegas

Субтитри: английски, руски

 

:imdb: 

 

Участват: Tirso Cruz III, TJ Trinidad, Gerald Anderson, Nikki Valdez и др.

 

Резюме: Историята на Тинтин и Джейк, които се опитват взаимно да се възстановят, след неуспешни връзки.

 

 

 

Сваляне:  :click:

Онлайн с руски  :click: 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уау! Още никой ли не е гледал този филм? :i love this:   Ама, знаете ли колко много сте изпуснали?  Просто идея си нямате... 

 

Абстрахираме се от факта, че е романтично "розовичко" арлекинче със стандартния хепи енд.

 

Музиката е страхотна, историята е великолепно разказана , артистите са невероятни, а химията .... :wub:  

А, и го има и   онлайн на руски.

 

Съвсем често да си призная, но от доста отдавна толкова красива еротична сцена не съм гледала. И съвсем реалистично представена, междувпрочем.  

Ама всичко си беше на местото - и музиката , и обстановката и ситуацията. 

И погледите и постепенното скъсяване на дистанцията ,и докосванията , и флиртуването, и отпускането, и блясъка в очите, чак до породеното и напиращо желание ... 

Ох, да слагам ли червена точка? :P

 

Филмът си струва да му подарите малко време, но с поред мен е добре да го гледате в компанията с любимия човек, защото може след това романтичното настроение и еротичните искри да прескочат и при вас.  :inlove:

И защо да не се почувствате като героите и да ползвате за фон тяхната песен.

 

 

И понеже вече писах за музиката, ето ги и останалите две песни от саундтрака на филма. 

 

 

 

 

Off Topic

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, след УАУ резюмето на Asha, мога само да кажа, че филмчето беше прелестно. Единственото, което накърни еманципантската ми душичка в края на филма беше:

Off Topic

И защо трябваше главната да се извинява чак толкова. Ми страх го хвана момичето :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност , cucyta, след еуфорията от първото гледане  и като спадна нивото на ендорфините , започнха да ми "боцкат очите" някои неща, като твърде силния руж на мацето например, който ме вкарваше в едни двусмислени асоциации. Но, като цяло мога да кажа , че и до сега оценката ми е силно положителна. Между другото, заигравката с татуто на гърба на главната като повод за начало на една връзка ми беше изненада да го видя като сцена с обърнати роли  в "Дивергенти". Абе аз ли съм пропуснала или вече стария вариант за свалка с фразата " Имате ли огънче?" да се е изместил с по-актуалното: " Хубаво тату. Може ли да го видя?";):P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено многото руж и на мен ми направи впечатление, ама това все пак е въпрос на различни виждания за е модерно. Мен повече ме  постресна пиенето на главната, та тя пиеше повече от младежа :huh:.

Сега като с замислих вярно, че в "Дивергенти" имаше подобна сцена и да ти кажа онова тату беше мнооого впечатляващо,  пък и друго си е да гледаш мъжки гръб :D

И все пак  филмчето активира някои сантиментални и емоционални трепети в мен. Емоции да искаш :P.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, cucyta написа:

.......

И все пак  филмчето активира някои сантиментални и емоционални трепети в мен. Емоции да искаш :P.

 

 До тук сме две, скъпа.Две сме .Поне. :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зарибих се като ви прочетох. Зарязах обещания с колеги обяд и  се лепнах пред монитора. Съгласна съм с asha за еротичната сцена, наистина е уникална. Музиката точно на място. Може би трябваше да го гледам вечерта, но и сега става. Усещането е приятно, като че ли се е случило нещо хубаво с мен или край мен.  Е, вече сме три. Ще останете доволни, гледайте!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен е чест да съм  рамо до рамо с вас , sonihrisi:bow: Трима сме вече много... :D

Преди време пообработих въпросната еротична сцена , та ето я в пълния й блясък за всички , които я пожелаха.  :896767:

 +15

Off Topic

 

 

 

 

 

За сега толкова- по някое време , когато успея да сколасам,  филмчето може и да се сдобие с български буквички , но дините под мишниците станаха много и ....не знам кога и как. А и както виждам из филипинската секция няма навалица от желаещи да превеждат , така че може и да ме дочака. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмчето определено се откроява с тези горещи сцени. :) Като цяло не беше лошо, защото определено не натоварва но и освен с тези наистина много горещи сцени с нищо друго не се отличава. Сюжета си е типичен, актьорите ми допаднаха, големи сладури са!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...