Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

What Happens to My Family?

가족끼리 왜 이래

 

Познат още като: This Is Family, What's With This Family, Why Are Families Being Like This

Страна: Южна Корея
Жанр: романтичен, семеен
Тв канал: KBS2, събота и неделя 19:55 ч. корейско време
Период на излъчване: 16 август 2014 г. -  15 февруари 2015 г.
Епизоди: 53
Режисьор: Jeon Chang Geun (The Queen of Office)
Сценарист: Kang Eun Kyung (Gu Family Book; King of Baking, Kim Tak Goo)

 

В главните роли:

Kim Sang Kyung като Moon Tae Joo

Kim Hyun Joo като Cha Gang Sim

Park Hyung Sik (ZE:A) като Cha Dal Bong

Nam Ji Hyun като Kang Seo Wool

Seo Kang Joon като Yoon Eun Ho

Yoo Dong Geun като Cha Soon Bong

Yoon Park като Cha Gang Jae

Son Dam Bi като Kwon Hyo Jin

 

Сюжет: Мун Те Джу (Ким Санг Кьонг) е високопоставен служител в известна компания, мъж с надменен характер, който е преживял любовно разочарование. Всичко обаче се променя, когато среща своята секретарка Ча Канг Шим (Ким Хьон Джу).
История за поредното (п)объркано корейско семейство и трите отдавна пораснали деца - 37-годишната секретарка Ча Канг Шим, 33-годишният лекар Ча Канг Дже и техният по-малък брат Ча Дал Бонг.

 

 

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

 

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

     Свали с руски субтитри :click:     

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забавно започна, но какво толкова ще разтягат локуми в 50 епизода, след като историята е за има-няма десет епизода, не разбирам. Явно това е характерно за тези корейски семейни сериали, как да направим от нещо - нищо.
Запознах се с историята, най-вече с историята около героят на Пак Хьонг Шик (заради, който загледах този сериал) и неговата кандидат невеста, дошла от провинцията, за да изпълни той обещанието си към нея дадено преди 12 години (когато са били деца), т.е да се ожени за нея. Нам Джи Хьон я виждам за първи път, но веднага ми направи добро впечатление. Отлична млада актриса, много изразителна в емоциите, които пресъздава на екран.
Историята на това семейство - сестрата-секретарка, големият син - лекар и най-малкият син, както и техният баща е интересна, след като видях как забъркаха и историите с хората около тях, но едва ли ще следя епизодите редовно, предполагам, че на 5-6 епизод веднъж ще хвърля по едно око, ако не забравя.

Шики иначе отново доказва, че се справя отлично като актьор. Гради много добра кариера на малък екран и все повече се доказва. Браво, а с Нам Джи Хьон са много симпатична двойка.

Разбрах, че сега след като тя го откри, ще заживеят двамата заедно в жилище на покрива на къщата, като едно истинско семейство. Шики не иска и да чуе за нея, но малката е упорита, момиче от провинцията, което показва характер и не се дава лесно.



Няколко любовни истории, всеки един от това семейство Ча е представен с неговите радостни и тъжни моменти, има всичко типично за семейните корейски сериали. Поне тук не видях странни семейни взаимоотношения, както в първите два епизода на Wonderful Days, които изгледах. Малко по-цивилизовани са, като че ли тук героите (за корейските стандарти това си е за отбелязване), а и все пак живеят в Сеул, не са в някои малък провинциален корейски град. Направи ми впечатление, че имаше и възрастово ограничение от 15 години за продукцията. Кой знае, може пък да се окаже наистина интересно този път и малко по-различно, но надали.

 

След 30 август епизодите на сериала ще започнат да се качват със субтитри на английски в канала на KBS World в youtube.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забавно започна, но какво толкова ще разтягат локуми в 50 епизода, след като историята е за има-няма десет епизода, не разбирам. Явно това е характерно за тези корейски семейни сериали, как да направим от нещо - нищо.

Запознах се с историята, най-вече с историята около героят на Пак Хьонг Шик (заради, който загледах този сериал) и неговата кандидат невеста, дошла от провинцията, за да изпълни той обещанието си към нея дадено преди 12 години (когато са били деца), т.е да се ожени за нея. Нам Джи Хьон я виждам за първи път, но веднага ми направи добро впечатление. Отлична млада актриса, много изразителна в емоциите, които пресъздава на екран.

Историята на това семейство - сестрата-секретарка, големият син - лекар и най-малкият син, както и техният баща е интересна, след като видях как забъркаха и историите с хората около тях, но едва ли ще следя епизодите редовно, предполагам, че на 5-6 епизод веднъж ще хвърля по едно око, ако не забравя.

 

Шики иначе отново доказва, че се справя отлично като актьор. Гради много добра кариера на малък екран и все повече се доказва. Браво, а с Нам Джи Хьон са много симпатична двойка.

 

 

Разбрах, че сега след като тя го откри, ще заживеят двамата заедно в жилище на покрива на къщата, като едно истинско семейство. Шики не иска и да чуе за нея, но малката е упорита, момиче от провинцията, което показва характер и не се дава лесно.

 

 

Няколко любовни истории, всеки един от това семейство Ча е представен с неговите радостни и тъжни моменти, има всичко типично за семейните корейски сериали. Поне тук не видях странни семейни взаимоотношения, както в първите два епизода на Wonderful Days, които изгледах. Малко по-цивилизовани са, като че ли тук героите (за корейските стандарти това си е за отбелязване), а и все пак живеят в Сеул, не са в някои малък провинциален корейски град. Направи ми впечатление, че имаше и възрастово ограничение от 15 години за продукцията. Кой знае, може пък да се окаже наистина интересно този път и малко по-различно, но надали.

 

След 30 август епизодите на сериала ще започнат да се качват със субтитри на английски в канала на KBS World в youtube.

Ами, то много точно си написала схемата на този тип сериали. Тук основното е продължителността от 50 серии- смисленото съдържание се побира в 10-15 обикновени серии, останалото се пълни със съдържанието на раздела "Какво не харесваме в корейските сериали". Една  до три основни сюжетни линии, 3-4 допълнителни, малко комедия, много драма. Основното е какъв ще бъде пълнежът-всичко зависи от неговото качество и това определя гледаемостта на сериала. Не е толкова лесно колкото изглежда, защото могат да бъдат посочени добри примери (My Husband Got a Family, All That Glitters-този е с Kim Hyun Joo, My Daughter So Young) и лоши-такива в най-добрия случай ги отрязват по-средата (най-пресен пример е "Wild Chives and Soy Bean Soup").

Освен Nam Ji Hyun (може да я гледате в "Ангелски очи") за мен привлекателно е името на великолепната Kim Hyun Joo. Тук пускат превод на английски много бързо, затова няма нужда да се чака до 30 август.

Да се надявама, че ще видим добър за жанра си сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за споделеният линк, но го качиха и на други места и успях вече да го изгледам с превод на английски. Написах това за KBS World и 30 август, защото така започнаха бързо да превеждат и Wonderful Days, но след като пуснаха епизодите и в официалния канал с превод, спряха веднага, а както виждам и сега, макар че този сериал приключи преди седмица, все още качват превода след като излезе официално и в канала в ютюб. Днес трябва да пуснат и 48, а чакам финалният другата седмица, за да видя как са приключили там, след като изгледах само първите два епизода.

 

След като изгледах първи епизод на What Happens to My Family? и с превод, потвърждавам написаното от вчера за добро и забавно начало, интересна история, но ще пропилеят всичко, както и ти си отбелязал, именно заради тези 50 епизода и неизбежното драматизиране, разтягане на локуми и пр. и пр. с всичко характерно за семейните сериали. Корейските сериали имат в повечето случаи наистина отлични идеи, но развитието на действието, странните решения на корейските сценаристи и режисьори, които за мен често са неадекватни е основната причина поради, която не харесвам корейските сериали, меко казано не харесвам.

И аз харесвам Ким Хьон Джу, макар че ми е позната само от Dummy Mommy, корейски сериал, който отново изгледах/ изтърпях само заради участието на Шики в него. Героинята й, поне от видяното до тук ми харесва (но и никога не е късно да я "развалят"). Оправна е, организирана, върши отлично работата си, с характер, но не ми хареса единствено на финал, че така се отнесе с малкият си брат, че го обиждаше и крещеше насреща му при положение, че видя и разбра в какво положение е изпаднал той. Бащата е истинска душа, много възпитан, много умерен, държи се на положение. Душа човек, така го усетих.

Кандидат-снахата е образ голям, само че с типичните белези на корейска провинциалистка, липсват й маниери, обноски, не знае как да се държи. Дано образът й да израстне, да се промени, не е лошо момиче, напротив, но с този характер и поведение до тук се радвам единствено на актрисата Нам Джи Хьон, която е влязла отлично в ролята си, но не симпатизирам кой знае колко на самата героиня, защото и в живота ми е много странно такова поведение, макар и да разбирам, че това е все пак един екранен образ.

Кандидат-зетя, директор Мун, е забавен образ, мъж, който не е случил на жена в живота и това е причина да е разочарован и да не е сключил брак, но очевидно сега секретарката ще му покаже кон боб яде ли.

 

До тук наистина е забавно, да видим обаче как ще продължи и дали бързо ще се изчерпат и тук корейските сценаристи и ще започнат да тъпчат на едно място в чудене какво и как да изсмучат от пръстите си.

 

Ще изгледам и следобяд втори епизод и ще реша дали да продължа да го следя всяка седмица, в почивните дни, или да прескачам през няколко епизода. Едва ли ще изгубя основната нишка, след като видях началото и се запознах с историята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В един от анализите на корейски сериали беше написано, че тук водещи са "чувствата", а не "разумът". Затова на нас ни изглеждат често пъти толкова абсурдни и нелогични действието, героите и постъпките им в тези сериали. Особено това се отнася за семейните сапунки с по 50 серии. Те са преднаначени за масовата тълпа аджуми, като се залага на първосигналните емоции. И тази тълпа си ги харесва-един отличен пример в момента е "Come! Jang Bo Ri". Нискокачествена сапунка, заредена с всички възможни номера, идиотизми и безумия, чиято цел е единствено задържането на вниманието на аджумите, основавайки се първосигналните им реакции. И има висок рейтинг-чалгата е по-харесвана и разбираема за тълпата от Моцарт. Та и за започващия сериал-той използва една стандартна схема с неизбежни елементи, но важното е тяхото смесване и добавянето на необходимия процент въображение и здрав разум от сценариста и режисьора. Надявам се резултатът да е добър. Макар, че в сравнение с "Come! Jang Bo Ri" всичко останало изглежда добро.

Ким Хьон Джу е добре да я гледаш в "Cruel Palace - War of Flowers", който за мен е най-добрият исторически сериал за 2013 г..

"Wonderful days"-преведен целия, няма нужда да чакаш.

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси (не се усетих да погледна и там, след като сподели и по-рано), ще го погледна набързо и него, за да видя как са приключили.

Затова и от мен никога няма да стане фен на корейските сериали, аз предпочитам разумът, а и като типична Дева предпочитам това, което гледам да има логично обяснения, а героите да постъпват/ действат адекватно на характерите, които се предполага, че имат/ изграждат на екран. Не искам да се смесват жанрове - да започна да гледам едно, а след това то да се превърне във второ, трето, че и четвърто. Също така ме отблъсква и примитивността на героите, тоалетните им навици, сещаш се за какво говоря.
Обожавам японските дорами, защото те ми предлагат всичко онова, което не откривам в корейските сериали - в тяхна има логика и последователност (както и поуките, така характерни за тях), нещо, което аз лично търся и искам да гледам. Никой друг не го прави така както го правят японците.
Та, отклоних се малко, но се разговорихме добре на тази тема. Приятно ми беше. Благодаря.

Вчера, заради отличния спектакъл на Суонзи на "Олд Трафорд" не гледах онлайн първи епизод, но днес смятам да го погледна, ако не забравя след 14:00 ч. българско време да пусна KBS2.
Момата дойде, представи се по забавен начин, сега да видим как ще реагира и Шики, макар че може би е ясно, предвид характера на героят му. Со Канг Джун ще се включи като конкуренция на Шики за сърцето на момата, там ще има интересен сблъсък. Да видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз харесвам японски дорами и си ги редувам с корейското. :28558: Хубавото е, че може да си избираш какво да гледаш.

Първа серия си е типичното въвеждане на героите и определяне на основните насоки на развитие. Добро начало с надежди за добро продължение. Очаквам добро качество и приятно прекарване.

Аз като верен артилерист доволно потривах ръце снощи :28558: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rie,напълно споделям мнението ти :up: и аз съм Дева.започнах да гледам първо корейско,но впоследствие попаднах и на японските филми и серияли.Корейските серияли не са за всеки,комерсиални са ,разбира се лошо няма,но тоалетния хумор

и морала в тях ми идват малко в повече.А японците наистина са перфекционисти,всичко е така премерено и въздействието 

върху зрителя е на макс.Никой друг не е успял да надникне в човешката душевност както японските сценаристи и режисьори,а морала който виждаме е коренно различен от корейските филми и дорами.Може би наистина и до днес духа на бушидо е жив.

Извън темата съм,но ми се прииска да споделя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кандидат-снахата е като Луис Суарес при среща на терена с Отман Бакал, Браня Иванович и Джорджо Киелини - хапе, хаха.

Втори епизод беше основно за двете млади пиленца, на които им предстои да се влюбят и да заживеят щастливо на "покрива". Отново беше забавно, Шики ще омекне, а и тя му вади душицата с памук, добра е. Браво на Нам Джи Хьон. Не съм я гледала никъде, но не ми трябваше много, за да разбера колко е добра в професията си, въпреки крехката възраст.
Нуната и директор Мун също са ми симпатични като двойка, сцените с двамата са винаги забавни, особено поведението й, как му отговаря, как го гледа и колко е дисциплинирана на работа.
И разбрах защо има ограничение от 15 години. Доста целувки ще видим явно в този корейски семеен сериал, истински при това, след като видях и превюто за следващата седмица. Наистина нетипично за корейците. Дано, дано наистина не се държат като срамежливи мимози и действат адекватно.

Куанг Хи се появи с камео участие днес, във втори епизод. Само като го видях и ме напуши на голям смях. Както винаги забавен, а и очевидно подкрепя Шики в сериала, като негов колега от групата. ZE:A така и не мога, а и няма да ги харесам музикално, но в групата има 4-ри момчета, които градят много добра актьорска кариера и се справят отлично с играта.

И да не пропусна да похваля любимото си момче, заради, което изобщо загледах този сериал. Браво на Шики. Играе много добре ролята си. Съжалявам само, че заради снимките на сериала, Шики беше принуден да напусне епизодите на Real Man. Година и три месеца изкара в корейската казарма, които му бяха много полезни, но е решил да се съсредоточи и върху актьорската си кариера.

dido100, ще гледам, засега ще следя епизодите, защото съм доволна от забавното начало, а ако нещо започне да не ми харесва и спра - ще си кажа, тук, в темата.

П.П. nike, така е, не е по темата, но те разбирам напълно и защо си искала да го споделиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен момчето, което момата спаси от удавяне не е нейният избраник, а друг-може би брат му. Снимката може да реши проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има логика в това, което казваш...

..., макар че още в първи епизод ги дадоха заедно, в самото начало, когато той й обеща да се срещнат на кулата и да се оженят след това. Явно сега ще извъртят нещата, че не е бил всъщност той, т.е не това е истинското му име.
А иначе, да, онова момче обаче не е брат му, а именно героят на Со Канг Джун, който предстои да се появи. Според мен той има страх от вода, не умее да плува, затова и не се гмурна да го спаси, а дойде тя. А може, както казваш й ти, този същият герой, който тя спаси, да е всъщност Со Канг Джун, а Шики да е бил този, който не е успял да го спаси и гледаше отстрани.
Ще видим, може и това да излезе, кой знае, а сега всъщност тя търсейки единия, но с грешното име, се влюбва в другия (той също в нея), за който и ще се омъжи.



Героят на Канг Джуни, така като го гледах е някакво богаташче и дори мисля, че е син на същата аджума (а и като ги гледам на постера те са заедно), която се среща с президента Мун (възрастния), който е баща на директор Мун (кандидат-зетя). Аз така ги наричам за по-кратко, след като разбрах, че са баща и син - президентът Мун и директор Мун.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има логика в това, което казваш...

 

 

..., макар че още в първи епизод ги дадоха заедно, в самото начало, когато той й обеща да се срещнат на кулата и да се оженят след това. Явно сега ще извъртят нещата, че не е бил всъщност той, т.е не това е истинското му име.

А иначе, да, онова момче обаче не е брат му, а именно героят на Со Канг Джун, който предстои да се появи. Според мен той има страх от вода, не умее да плува, затова и не се гмурна да го спаси, а дойде тя. А може, както казваш й ти, този същият герой, който тя спаси, да е всъщност Со Канг Джун, а Шики да е бил този, който не е успял да го спаси и гледаше отстрани.

Ще видим, може и това да излезе, кой знае, а сега всъщност тя търсейки единия, но с грешното име, се влюбва в другия (той също в нея), за който и ще се омъжи.

 

 

Героят на Канг Джуни, така като го гледах е някакво богаташче и дори мисля, че е син на същата аджума (а и като ги гледам на постера те са заедно), която се среща с президента Мун (възрастния), който е баща на директор Мун (кандидат-зетя). Аз така ги наричам за по-кратко, след като разбрах, че са баща и син - президентът Мун и директор Мун.

 

Отначало показваха случката с давенето от нейна гледна точка, а неговата беше точно на страничния наблюдател, когато си спомни за какво става въпрос. Богаташчето, което тепърва ще се появи просто е казал неговото име и затова първата реакция на момъка беше "Не съм аз" и "Това беше шега". Наистина снимката може да реши загадката, но това според мен ще стане след около 15-20 серии.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, погледнах и аз отново втори епизод и неговият спомен, когато беше в стаята си. Явно наистина е това. Ще разберем.

Важното е, че началото е добро - забавно е, липсват до тук семейните тайни, героите са по-отворени, затова й ще има малко по-свободно поведение, не са като ония мекици от Wonderful Days, които видях дори и само в трите епизода. Там беше някакъв кошмар - майката приютила любовницата на мъжа си, която родила и дете от него, баща се представя за брат на децата си, едни семейни тайни, едни драми, срамуваха се да се докосват - пълна корейска програма.
Тук, поне засега липсват подобни дразнители, а и не се очертават такива тежки семейни драми.

В канала на DramaKBS качват части от сериалите, които излъчват. Ето и един от любимите ми моменти от вчерашният втори епизод. Много се смях тук с реакцията на директор Мун, хаха, ама и Ким Хьон Джу е опасна. Много е добър актьорът Ким Санг Кьонг, харесва ми.

Той се вкара сам в голям филм, като помисли, че тя има връзка с баща му и му е любовница, хаха, а и тази седмица ще е интересно след като видях превюто.

https://www.youtube.com/watch?v=UCX56u8RzqI

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изборът на секретарка беше впечатляващ днес (как попита и проговори и на японски, хаха), докато всъщност не получи и сам това, което най-много искаше. Тепърва сега ще си погаждат и двамата номера, щом ще са постоянно заедно. Браво на Ким Санг Кьонг. Разгледах филмографията му и разбрах, че снима предимно филми, но рядко сериали. Много забавен образ.
Добър сериал до тук, смях и забавление. Чакам утре превода и на английски. Шики, милият, и на него не му е лесно с момата, хаха.
Ще гледам, засега съм на линия, докато не започне да ми се стъжнява и не започне разбира се - драмата и не "развалят" героите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникално и смело начало! Браво!

Момата от село е тъкмо за издънката на рода. Няма кой друг да го вкара в правия път.

Любопитно ми е развитието на отнощенията в семейството и извън него и живота на младежите. Надявам се на приятни и забавни моменти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май това е първият корейски сериал, в който виждам автоматична пералня и някой, който да я използва. Докторчето се оказа голям темерут-действа на принципа "секс без обвързване" с бедната колежка и естествено ще подгони богатата мома. Това е една от големите загадки на корейската душа - ходят по 10 години, обаче семействата им не знаят!!!??? Появи се и чаканото богаташче, за да мъти водата на безработния момък, който ако продължава така някоя сутрин ще се събуди женен и с деца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не забелязах докторчето изобщо да реагира на богата щерка, още повече пък да е заинтересован от нея, а и като я видях в лице - по-скоро баща й трябва да му плаща, за да излиза с нея. А и колежката му (лекарката) чак пък бедна не е.
До тук сериалът наистина ми харесва. Бащата логично (а и като гледам поведението и на трите му деца) ще ги обвини в това, че не го уважават достатъчно и не се държат като семейство, нито се подкрепят и помагат взаимно. Той, милият, постоянно ги мисли, а те и тримата са големи егоисти. Идеята на сериала е добра, оценявам факта, че ще се опитат да покажат този сблъсък между младото и по-възрастното поколение - от една страна бащата отгледал сам трите си деца, с помощта на своята сестра, а от друга - богатият наследник и неговият баща. И двамата бащи имат един и същ проблем с децата си - те не се държат с нужното уважение към тях, не се сещат дори за рождените им дни, нито ги почитат. Оценявам и героинята на Нам Джи Хьон, девойчето, което е отгледано от дядо си след смъртта на своите родители, която пък е точно противоположният образ на гражданчетата - егоисти. Тя е скромна, работлива, винаги вежлива, отнася се с голямо уважение към всички около нея и е много съобразителна.
Нуната в службата си показва едно лице, а у дома - съвсем различно. Докторчето поне си е един и същ у дома, a и на работа - особен тип, затворен. Малкият е отнесен, но явно хубавата работлива мома ще го вкара сега в правия път и колкото по-скоро, толкова по-добре за него.

Единственото, което ме притеснява е, че сериалът е корейски, от 50 епизода и скоро ще започнат да издишат със сценария, чията идея до тук наистина харесвам.

Да видим все пак през какви премеждия ще преминат нашите герои в семействата Ча и Мун, за да разберат на финал и оценят колко важно е семейството и уважението към тези, които са те отгледали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не забелязах докторчето изобщо да реагира на богата щерка, още повече пък да е заинтересован от нея, а и като я видях в лице - по-скоро баща й трябва да му плаща, за да излиза с нея. А и колежката му (лекарката) чак пък бедна не е.

 

 

Единственото, което ме притеснява е, че сериалът е корейски, от 50 епизода и скоро ще започнат да издишат със сценария, чията идея до тук наистина харесвам.

 

Да видим все пак през какви премеждия ще преминат нашите герои в семействата Ча и Мун, за да разберат на финал и оценят колко важно е семейството и уважението към тези, които са те отгледали.

Само стой и гледай как ще извъртят всичко, за да вкарат драма с докторчето, колежката и богатата щерка! Баща й освен пари може да добави и едно апартаментче.

Това с 50 серии-няма оттърваване. Къмто 25-30 ще почнат пълнежите и 15 минутните ретроспекции-да не би аджумите да са забравили за какво е ставало дума. Ще има поне 3-4 "внезапни обрата" в действието и половината ще се окажат роднини или свързани по някакъв начин. Както казах и преди-пълнежът е неизбежен, но е важно качеството му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, то драма, че ще има между тях тримата - ясно, но е очевидно, че богатата щерка му хвърли око и тя ще е тази, която ще го преследва. Той си каза, че жена и деца не иска, нито брак, затова и прави само кекс с колежката. Знае какво иска и го получава, а това, че на колежката и се въртят други мисли в главата - си е неин проблем (и в случая е прав, като не й отърва на момата - чантичката, багажа и довиждане). Той и затова не я е запознал със семейството си и я крие три години, защото е наясно, че покаже ли я това означава - намеци за брак, натяквания от баща му, от леля му и пр., а той не иска това. До тук дори той ми е много симпатичен - образът му е логичен и последователен. Преследва кариера, отдаден е на работата си, а емоциите не са на дневен ред, нито обвързването. Очевидно обаче, както във всички корейски локумени сериали, сега му намериха една (в случая и богата, която веднага го хареса), която ще се лепне за него и видиш ли ще промени отношението му към живота, към брака, към създаването на семейство и с точно това ще развалят героя му. Поне засега той ми харесва, защото е особен, пък дори и темерут, както казваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май досега не съм видял кореец да откаже повече пари, по-голяма служба и по-високо обществено положение. По-скоро биха продали и майка си, за да ги получат. Така че докторчето като нищо може да премине към Тъмната страна на силата-още повече, че му предлагат всичко това накуп. Не го осъждам за досегашния живот-даже не е нормално да видиш герой в корейски сериал, който сам да решава живота си. Обаче, ако е верен на принципите си, трябва да разкара колежката-след открития намек вече е ясно, че техните желания са притивоположни. А не вярвам тя да остане с него само заради кекса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...