Jump to content

Recommended Posts

За сефте да се случи - в тази серия всички ме изнервиха. Ако мога да схвана кой за какво се бори, пък на :D

Добре дошла в клуба ;) .Още не съм гледала, но ти вярвам. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе, започнаха да се ревнуват един друг и не можеш да разбереш кой какво иска и кой с кого е партия.

Бившата съпруга уж иска да го прелъсти и пак да забременее, уж щеше да играе двойна игра, ама нещо й изтървах плановете.

Мускулчо и баровката се разделиха уж привидно, ма то толкова "скрито", та чак не е истина. Тя го ревнува, той някакви ги мисли, ама без да го показват какво точно умува... Меси се, де не му е работа.

Патката и плейбоят... и те ме омотаха. Той уж такова, пък нищо. Тя уж не ревнува и брака си искала да запази, а от фасони по-големи фасони.

Абе не знам, съвсем се омотаха всички. Ако успееш да разбереш кой за какво се бори, може да ми кажеш, щото аз им изтървах края.

Ма може да не схващам, щото съм цинична и обикновена, знам ли... :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сиера, сериалът ми е ясен колкото е ясен предният ми пост :28558:

Сега го прочетох наново и нищо не разбрах от гениалната си мисъл :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мин У, ми обра точките в 15 епизод- строго разделение на тялото и сърцето, няма хъката -мъката, тялото не е за една жена, само сърцето :28558: И патката взе да има проблясъци, макар и късно, докато влюбените, почнаха да освирепяват, да не останат назад- Всички в зверилника, като обобщение.Има и намек за болест на  богатата фуста, освен ако не е бременност, а дава и заявка за пациентка в другия сериал ;)  "It’s Okay, It’s Love"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може пък и да стане интересно, ако 

има труп за украса

. Кой знае...

Никакъв шанс, мисля.

 

Наказаха я изкусителката с хистеректомия и рак.Две серии без нея-абсурд, за това няма да я уморят в операционната.Ще ги съберат влюбените, да се радват един на друг :896767: , без собствени деца, да им се пречкат на любовта.Тати, след смъртоностната болест, ще се предаде.Другите двама-все тая поединично или заедно. Патицата я реабилитираха ,като съобщи на бившия, че богатата фуста е в болницата.

 

Sierra, натам отива. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стана скучновато, защото искат и "вълкът сит и агнето цяло" и се омотаха яко в простотии, от типа - "иди си-ела си",последните 2-3 серии.

Да отиват влюбените в Бразилия и да си осиновят едно афробразилианче да им бере кафето от дървото и да свършва.Патицата се осъзна и разбра къде и е грешката, особено, като срещна толкова недоверие и може да продължи напред, а ония двамата, да се събират, да си гледат челядта и да си вадят очите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък, крайно неочаквано /не си падам по драми-мелодрами/, сериалчето ми харесва. Да, на моменти ме ядосва някой или пък ме дразнят, но като цяло не ми беше скучно, нито тъпо. Гледам си го с интерес.

Но да не казвам голяма дума, че току-виж накрая ги блъсне камион...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък, крайно неочаквано /не си падам по драми-мелодрами/, сериалчето ми харесва. Да, на моменти ме ядосва някой или пък ме дразнят, но като цяло не ми беше скучно, нито тъпо. Гледам си го с интерес.

Но да не казвам голяма дума, че току-виж накрая ги блъсне камион...

 

Ако стане, мисля, че ще ми хареса краят, поне няма да съм го очаквала :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако стане, мисля, че ще ми хареса краят, поне няма да съм го очаквала :).

За пръв път и аз нямам никакво очакване за развитие, да не говорим за финал...На фона на сериалите в последната половин година, този поне ще ме накара да го изгледам до край!!!  :xaxa:  :xaxa:  :xaxa:  :xaxa:  :xaxa:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С огромен интерес го следя сериала и се чудя и се мая какъв ще му е края? От самото начало са абсолютно непредсказуеми сценаристите и ни държат в пълно невидение и въпреки това се надявам се на добър край.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как какъв- предвидим- едни без деца, но с любовта, други- с деца,без любовта, а една- сама без деца и без любовта, а дали е добър, зависи от гледната точка.

Изводът - "Angry  duck , empty sack!"

 

 

Те една елементарна операция -тотална хистеректомия, я изкараха, все едно 10 органа присаждат, такава шумотевица.Няма да погибне изкусителката.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега вече тотално се обърках  :slap: . Тази богаташка

вече прекали тотално. Патката си откри грешката и започна да поправя нещата, но все пак богаташката започна играта още в самото начало и мисля, че ще си получи заслуженото на края

Това е сериалът, който поддържа апетит до самия край. Явно стандартните сюжети са прекалено банални и сценаристите се опитват да направят нещо ново...е успяха. Поне на мен ми харесва  :na2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да съм гледала със субтитри последния епизод, няма и нужда май, картинките стигат- мазен край ,типично по корейски- угодия  за всички,но само на пръв поглед.

 

Въртяха, сукаха и всички- на опашката за плащане- патката за недоверието, богатият плейбой за алчността и безкруполността, а на богатата изкусителка и дадоха да разбере, че дори с пари да можеш да си купиш любов, здраве няма как.За романтиците- любовна идилия,като последна картинка, но ...само отложиха трупа във времето, та да му е по-гадно после на Мускула, след  идилията :896767:  - от това по-ясно корейско послание, няма накъде- грях-наказание(  кистата стана  рак  и така и двамата  наказани, но изкусителката повече.)

Всякакви сравнения с други сериали и безмислени болести нямат смисъл, защото ако сценаристите,искаха да подкрепят великата любов, щяха да и направят същата операция-тотална хистеректомия и  за кистата и да си оздравее.Явно им се видя малко неизлечимата болест, че я  онаглиха   фустата съвсем,в предпоследния епизод, като си поиска и за болногледача бившата, без значение от подбудите.Бившата пък, почти майка Тереза стана :28558:, малко не им достигнаха сериите да и сложат ореола :896767:

Е, който му е кеф да не сваля розовите очила, може да  си запомни само крайната сцена, да се носи на розовия облак и да се прави,че не вижда корейската морална секира.Доста  е тежичка в случая, но искат сигурно да са ясни- безплатен обяд-няма.

 

 

 

.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще може ли малко по-подробно разяснение на финала, та да си спестя последните 5 еп., гледам го малко насила вече, само от любопитство как ще завърши всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лавандулке, напълно съм съгласна. Уж някакъв такъв хепиенд, ама като помислиш, хич не е такъв.

 

Да, останаха заедно, оправиха компанията, баща й го прие, обичат се и т.н. И насреща - разсейки на рака. Реализмът сочи, че това насреща има по-голям шанс да победи.
Другите - единият остана сам и го отстраниха от собствената му компания; патката също остана сама, но пък най-накрая се осъзна; бившата си взе момиченцата и остана доволна. Всички изстрадаха, но пък са здрави.

 

 

Аз не мога да го сравнявам с други сериали и терминални болести, защото такива с болежки не гледам. Онези, дето умират накрая, не ги обичам. Всъщност, гледала съм само един такъв и ми беше адски скучен и тъп /но няма да споменавам кой е сериалът, щото може да ме линчуват :28558: /. Та затова и съм доволна, че

баровката не я дадоха да умре. Да, шансовете да умре нататък на 50% /или ще умре, или няма да умре :28558: /. Но поне финалната сцена си беше оптимистична, за разлика от някакво погребение.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...