Jump to content

Recommended Posts

За съжаление една ли ще се отклонят от тайванската версия още в началото, а точно такава драма не ми се гледа.

Ако променят мааалко сценария, продължавам :bee:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме дразни предимно героят, да ти кажа. Именно защото трябва да е по-сериозен или поне адекватен. Самият актьор обикновено ми е безразличен по ред причини, но нямам наблюдения върху човека Чанг Хьок, така че не мога да се изказвам за това. Но пък има шанс да спре да ми е антипатичен, понеже и ролята тук по правило е на симпатяга.

Освен това не се бой, вече имам и трета причина (освен набора и На Ра) да съм заклет фен на сериала и всичко, свързано с него - освен ако не халюцинирам, новата песен от OST-то е на Чонг Донг Ха <3 Няма да ти описвам какво цвилене от кеф беше като чух този глас. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горкият Чанг Хьок ... Превърнали са го в Гън Сок, а това е ужасно.  

Браво, брато, толкова се чудех как да се изразя! Няма по-добро определение. Благодаря от сърце!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно с адаптациите е така - нито може да е същото, нито е хубаво да е едно към едно. Не че тайванската версия е шедьовър или че и там нямаше недомислици, но някак...Хьон Бин, Со Джи Соп, Ча Сънг Уон...сега и  Чанг Хьок в същия калъп. 

Хайде героят на Итън Жуан си имаше моменти, в които да е арогантен и безчувствен и да се държи зле с момичето, но пък 

 

както я тормозеше, така това го ядеше отвътре, дълбоко в себе си беше наясно, че мацката няма особена вина

 

Ако докарат този нюанс, не превърнат балерината в съвсем кухото, типично първо гадже, задължителен аксесоар на всеки чебол,  Даниел не е просто печален образ и има химия между главните герои, всичките други недомислици съм готова да ги пренабрегна. Даже и стария Докго Джин на нов глас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз честно казано въобще не помня как завършваше тайванската версия, което ме съмнява, че може да съм пропуснала финалните един-два еп. Имам тоя навик като станат съвсем ясни нещата  да пропускам края, защото точно финалните еп. са най-голямото разочарование в  драмите , пък и Baron Chen ми беше окупирал цялото внимание, Ethan Ruan го бях оставила изцяло на заден план.

Ще видя следващите епизоди, но засега Чанг Хьок не ми се връзва с ролята си както казах и по-рано, ако размахваше някой меч по-добре щеше да е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като ви чета всички, аз май съм най-добре, защото не сравнявам с нищо, не съм гледала тайванската версия, не ми е позната историята и се радвам на актьорите, които харесвам, а че драмата е неизбежна е ясно, това все пак е корейски сериал. Обаче съм се "въоръжила" и нищо не може да ме изплаши. Готова съм за всякаква корейска мелодраматична атака, ще издържа.
Явно само аз харесвам Чанг Хьок в тази роля и нищо в него не ме дразни. Колкото повече Чанг Хьок за мен - толкова по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rossi Yankova,това е много яко.. :28558:

Майката тук ми харесва как се държи,може да се каже,че е нормално при това което и се сервира.

На мен 'ич не ми харесва актрисата която играе балерина,,докато в тайванската версия може да беше дразнеща ролята на балерината,но пък актрисата е много красива.

Ако следват точно оригинала,сестрата за кой ще я загаджат,

дали пак за секретарчето,той ми е много симпатичен,а сестрата нещо 'ич не ми се нрави. :28558:

  Еле па я колко съм красива,намирам кусури на другите. :282:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Балерината май е бивша професионална такава, но наистина има странна муцуна. Трудно ми е да я приема като съперница на кукла като На Ра...

А каката вече е уредена, не я мисли :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Балерината май е бивша професионална такава, но наистина има странна муцуна. Трудно ми е да я приема като съперница на кукла като На Ра...

А каката вече е уредена, не я мисли :D

:yes: :yes: :yes:  Кукличка,много точно,джобно гадженце  . :D

Ох , душа да му е яка на тоз' на който са я уредили - каката. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах тайванската версия, прескочих финалните 4-5 епизода, защото ми дойде множко разтягането на локумите.

Това, което тук ми допада е, че сериала е само 16 епизода и няма да сколасат с разтягането на локумите до такава степен, че да ме отегчат. Не е като да не могат, но силно се надявам, че няма да го направят. Главните досега не съм имала може би удоволствието да ги гледам в нито един сериал, така че ще ми е интересно да ги видя. 

Та, понеже не съм особено уверена в знанията си по английски, да попитам някой ще се заеме ли с превод или да хващам един речник и да го почвам  :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък "балерината" много ме кефи, има много интересно излъчване и според мен е хубава. В I Need Romance също много ми хареса, но тая роля според мен не и отива. Тая мацка обаче е балерина горе-долу колкото мене (са, да изключим, че е доста по бълийвабъл визуално :)). Не може да си прима балерина и да ма'аш ръце наляво-надясно като подготовка. Просто момичето някога е учило балет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък Чанг Хьок ме кефи :wub: , гледала съм го в сериозни роли, ами нека сега да се изяви и в нещо по-разчупено.

Аз го обожавам, голям мъжкар е! Слава богу, че не съм гледала тайванската версия и нямам база за

сравнение, но дори и да го бях гледала, какъв е смисъла от сравнение? Не търся кусури, важното е, че се забавлявам :up: .

Главната актриса е голяма сладурана, много е подходяща за ролята, стеснителна, невинна  и скромна.

Плакна си окото и с Джин Хёк :wub::) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това, което тук ми допада е, че сериала е само 16 епизода и няма да сколасат с разтягането на локумите до такава степен, че да ме отегчат.

 

 

Ако се доверяваш на информацията в първи пост, то тя изобщо не е вярна, не се подвеждай. Епизодите ще са 20 на брой, проверих ги в корейския сайт, обявени са. Всичко ще приключи на 4 септември.

Сега вече започва истинското корейско "шоу", след като тя се нанесе в къщата.

Чанг Нара ми става все по-симпатична, т.е героинята й. Не мога да се сетя за друга толкова кротка, мила, разбрана и добра корейска героиня в главна роля, ама то ще е от факта, че все пак това е римейк на чужда продукция. Мамчето взе да влиза в релси, кротна се (поне за малко), но да видим кога отново ще избухне с дървената лъжица в ръце.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След изгледани 4 еп. вече взех да свиквам и аз със смеха на Чанг Хьок, даже много се хилих на полета му в болницата като се беше втурнал  да спасява бебето. Единственото, което не ми харесва за момента е, че вкарват някакви пародийни нюанси в образа му, което не го приемам въобще като сполучлив похват. Героинята на Нара и на мен ми е симпатична ,но то няма и какво да ме издразни в това  толкова добродушно същество.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...