Jump to content

Recommended Posts

Не ми хареса. Главната актриса донякъде играе добре, но актъора е на другия полюс... според мен се притеснява и му личи много. Не знам какво общо има с "Witch Yoo Hee", който е един от любимите ми сериали, но аз не намирам нищо общо освен замисъла (относно "вещицата" на работното място).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се забавлявам доста. Дано задържат така, има си смях, сега явно ще има и малко противопоставяне.

Общо взето, щом сценарият не е чисто корейски, нещата им се получават по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много слаб сериал, пълна загуба на време, не си заслужава и превъртането.Започна добре, дори без да е нищо особено, но го омазаха тотално- нито комедия, нито романтика, а  химията е мираж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз чаках да излязат повечко епизоди и го почнах :) в началото много добре, интересен,романтичен, ама по-към края вече не знам с какво още ще запълнят две серии :) А и някои неща в него бяха доста предвидими :) Ще го догледам до края, че всички актьори много ми допадат ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адски се забавлявам с този сериал...особено последните серии. И да си призная колкото и пълнеж да блъскат, ще ми е мъчно като свърши.. :28558:

(Дано и следващия след този ме забавлява..)

Разбира се, че за героите и актьорите. Всички са от онези лица, които не се изморяваш като гледаш. Двамата главни в компания, приятелското им съсловие от всички възрасти и професии, шашавите колеги и шеф, родителското,  уж небрежно, очарование..са все неустоими и неизчерпаеми на дух, подкрепа, лафове и поведение, образи. Адски ме спечелиха, героите, с прямотата и действията си, също, а и сериите с времето се подобряваха, и комплексно задържаха вниманието ми. 

Силно ЗА смеха, любовта и приятелите в тази драма, само още са ми малко целИвките..ма бромансЪ цепи мрака и честно, компенсира! :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Силно ЗА смеха, любовта и приятелите в тази драма, само още са ми малко целИвките..ма бромансЪ цепи мрака и честно, компенсира! :lol2:

 

На мен също ми е много забавно.  Но "разцепването на мрака" верно си е добра компенсация, примерно тук.

Или пък тук:rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер свежо и леко сериалче,през цялото време се забавлявах.Много хубава двойка,нуната и малчо бяха върха,идваше ми и на мен да го на гушкам и на целувам,това сладурче. :emote_kiss3: .

А пък за колегите,приятелите,както и майката на главната нямам думи,ехе големи скици. :28558:

Опитаха се да вкарат малко драма,но тя се ядваше,не е както в други корейски сериали.Започва романтична комедия,към средата на сериала става драма та знаели се,е имаше един  период на раздяла от рода на 1 година,но не,не, всичко си  беше в рамките на нормалното.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

lunati4kata, всичко си беше предвидимо, не само някои неща :)

И все пак си е чудесно сериалче. На моменти се усещах как съм се ухилила и се забавлявах искрено. Нямаше ни един, който да ме издразни, което си е рядкост в корейска драма /често и главните ме дразнят много/. Основната двойка бяха страхотни, бромансът наистина цепеше мрака - много се смях с тези двамата. Колеги, семейства, приятели - всички готини образи.

В общи линии - ненатоварващо сериалче за усмивки, порядъчна доза романтика и готин каст :) Определено ще ми липсва тази драмичка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 6  серия съм и се забавлявам страхотно :up:  Каста е супер и какви са  образи само :282:   не съм поглеждала края /обикновено го правя/ :rofl:  надявам се да не ме разочарова :D

 

Ама тоз край на 4 серия е тотална мистерия :blink: :blink:  на средата на 5та се върнах да го гледам пак, че си помислих, че си въобразявам :dunno: и досега не ми е ясно, но дано се изясни :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така... ами много се забавлявах и добре разпуснах със сериалчето. Дали е добро или не, струва ли си или не не може еднозначно да каже никой - това си зависи от човека и за какъв дявол се е набъркал тука в азиатското кино. Аз търся релакс и, ако мога да уравновеся някак сивото-трудно-угрижено ежедневие и пълния с негатив жесток наш свят. И понеже през годините научих, че каквото търсиш ще намериш, при добро желание дори и под вола - теле, си отварям очите за хубавите неща, по-малко за кофти работите. Вярно, че тая голяма възрастова разлика ми е като трън в петата, а и визуално са доста неподходящи /според мен, де/, докога тия корейци ще увеличават разстоянието в годините... Обаче като заиграха тия ми ти двамца, айгуу! Каква жена, каква жена! Въпреки общата заобленост и някои завидно едри части /или пък точно заради това/като за техния хрътковиден стандарт мацката е със страхотно секси излъчване и надали има мъж, който не ще се обърне след нея. Да не забравям и това, че в ролята си на вещица, тя има право, според сценаристите, не само на страхотен гардероб, но и изобщо на собствен стил, самочувствие и право на мнение, и на независимост, /кво излиза ся, че повечето европейки сме вещици :28558: /. Не е само страхотната й визия, обаче - играе страшно добре! Изобщо съм във възторг от актрисата и се радвам, че вече се намират и по-нормални женски образи по сериалите. За младежа какво да кажа, ами не ми е образец за мъжка красота, обаче момчето направи каквото можа, тъй щото да ми захаресва, а и има си качества, справи повече от добре. Викате, притеснявал се - че то кой не би до тая дама? Както и да е, доволна съм от двойката, сладури бяха! Доволна и от съпътстващите около тях второстепенни. Даже много! Много красиви и много добри. Фаворити са ми шефът, когото винаги зяпам изненадана заради много характерната му физиономия - едновременно стряскащ и смешен, а като проговори - ах, какъв глас! Майката - винаги е на ниво тази актриса и беше хубаво да се види един нормален родител. Много ми допадна и богатото приятелче - сладур сладък, показа и развитие, страхотно сполучливо имитираше момичето, дето харесва. Впечатлих се, че си позволиха да покажат възрастните като мъже и жени със своите предпочитания и симпатии, а не, както в останалите филми, дето съм гледала - отдадени само на семейството, без право на нищо лично, само да умират им остава. Една сцена, която ме докара до истеричен смях - една от слепите й срещи - докторът, който "разговаряше" с баба си - това си е направо култово! Диалозите - много свежи и весели, а и всички задевки и /не/словесни боричкания и те! Във втората половина открих 1-2 много добри песни.

Хареса ми много, струва си да се гледа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така... ами много се забавлявах и добре разпуснах със сериалчето. Дали е добро или не, струва ли си или не не може еднозначно да каже никой - това си зависи от човека и за какъв дявол се е набъркал тука в азиатското кино. Аз търся релакс и, ако мога да уравновеся някак сивото-трудно-угрижено ежедневие и пълния с негатив жесток наш свят. И понеже през годините научих, че каквото търсиш ще намериш, при добро желание дори и под вола - теле, си отварям очите за хубавите неща, по-малко за кофти работите..........

Хареса ми много, струва си да се гледа!

След този коментар ще взема да я изгледам тази драмичка! :na2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да е клиширана една история на даден сериал, когато той е направен добре (актьори, диалози, режисьор, монтаж и т.н.), крайният продукт си е супер задоволителен. За жанра си, сериалчето е много сполучливо. Леко, неангажиращо умът, забавно, на моменти даже супер комично, и доста наивно романтично :) 

Действието се развира супер динамично, като изключим 3-4 епизода, в които главната героиня "се чудеше какво иска от живота". Иначе актрисата беше много добра. Ролята й пасваше идеално. При Пак Со Джун, това е била една от първите му главни роли и според мен си беше супер. Даже доста спокоен в играта си ми изглеждаше. Сцените с повече физически контакт и близост бяха многоооо страстни и емоционални. Чак да му се прииска на човек да участва в сериала и да е на мястото на главната актриса :D Ама той героят на Пак Со Джун си беше мъж мечта направо :wub:  Темата за разликата във възрастта си е доста разпространена, но винаги е хубаво да се види и друга  различна гледна точка. Тук, впредвид атмосферата, която носи сериалът, и идеята му да бъде по-развлекателен, драмата беше насочена по-скоро в друга насока. 

На мен сериалът ми хареса. Ненатоварващ е, става за разпускане и повдигане на настроението :happy:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърдо НЕ от мен! Едва добутах до 4-та серия при все,че съм любител на романтиката. Много, много вяло, безинтересно. Главната е толкова ремонтирана, че му е като майка на младежа. И тая коса не и я сресаха, все чорлава. Да бяха намерили някоя по-естествена кака.

Пак Со Джун ми е любимец, но дори и сладката му муцунка не можа да ме удържи будна. Ще продължа с друг негов сериал явно, този беше до тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми, добре беше направен. Но самия сюжет беше по фантастичен от русалка и гумихо взети заедно.

Off Topic

При тая разлика във възрастта и особено в Корея се съмнявам някой да ги подкрепеше във връзката им. Не знам дали някой знае за такава връзка в реалният живот, без жената да е доста богата и някой да гони наследството и. Главния актьор доста добре представи героя си като разглезен   хлапак. Разглезен защото се беше отказал от неща , за които ако се беше борил истински никога не би се отказал.  Като следването по медицина. Както и очаквах , богатия баща се появи в един момент и тогава всичко стана ясно. Лесно е да се бунтуваш, когато имаш къде да се върнеш след като ти омръзне да се размотаваш. Главната актриса също много добре се справи. Но на моменти ми беше неудобно да ги гледам заедно, все пак разликата им е от 20 години на актьорите. Нямаше ли друга по млада актриса че разликата да е по близо до 14-те години?  Тя можеше да му е майка на Пак Со Джун. 

Иначе целия сериал беше сладък и непринуден. Големи сладури бяха майка и и директора и. Също така неговият приятел и сестрата. Ra Mi Ran имаше отново добра роля. Uhm Jung Hwa я гледам за първи път, и дори на 52 години в момента изглежда добре. Има и други интересни филми и драми. 

Редактирано от gig911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...