Jump to content

Recommended Posts

И на мен много ми харесва сериала, поне малко по различен сюжет засега наблюдавам, сравнен с другите излезли напоследък  драми. Най-голямото неизвестно за момента ми е кой е бащата, защото явно не е този, който беше набеден за такъв. Очаквах по- късно да разкрият кой е виновника за странните случки в хотела, много бързо я изловиха виновницата, но други забележки нямам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно, на мен засега ми допада сериала. Чак сама се чудя на себе си как с нетърпение очаквам новите епизоди. Първоначално, изобщо нямах намерение да го гледам, защото резюмето не ме заинтригува, а и като видях, че Да Хе е в главна роля, съвсем го отписах. Тази женица не я харесвам нито като визия, нито като актриса. Но пък Донг Ук ми е много симпатичен, и заради него, реших да му дам шанс. И не съжалявам. За моя голяма изненада, тук И Да Хи за първи път не ми е антипатична и дразнеща, а напротив - даже ме кефи. Ако не бях прочела от мненията за пластичната операция, хич нямаше да забележа, така че това не ми е проблем. Само не виждам какви ще ги въртят и сучат още 28 серии. Множко са си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът си е супер. И Донг Ук отново го дава мистериозен, тъжен, мрачен, досущ като в La Dolce Vita. Явно доста го бива в това. :D И Да Хе не я знам през какви хирургически гимнастики е минавала, но не ми прави никакво впечатление. В днешно време е някаква мода и общо взето си е тяхна работа какво ще правят със себе си.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За трите епизода, които изгледах, сериала изглежда обещаващ. Само епизодите ми се виждат малко множко. Обикновено повече епизоди, означава повече разпъване на локуми, но дано да греша. 

Допадна ми и актьорския състав. И Донг Ук се справя блестящо с ролята. От мрачното му изражение, когато върви по коридорите, направо да те побият тръпки. Що се отнася до И Да Хе, наистина е неузнаваема. Като изключим, че лицето и е загубило част от изразителността си, актьорската и игра е на ниво. В "Моето момиче" двамата си партнираха много добре, очаквам и тук да не се разочаровам.

ПП. Само на мен ли ми се струва, че на моменти, разглезената наследница имитира Чон Сонг И от "Дошъл от звездите". Особено когато използва думи на английски?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса актьорския състав. Мисля да изгледам филма въпреки, че някои от коментариите малко ме разколебават. Харесва ми историята и разменените роли на богат-беден. Надявам се всички да се представят на ниво.

Пожелавам търпение и успех на екипа по превода, и благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес излезе и първата песен за саундтрака на драмата.


 


[2014.04.25] Hotel King OST Part 1 (Melody Day - I'll wait)


tumblr_n4kry7jPUB1r3hs1eo5_r1_250.jpg


Свали


 


https://www.youtube.com/watch?v=uJl_X3tZMMI


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

На мен нещо, оня пиколо ли е, какъв е не знам, ама много ме дразни държанието му.

Сега се запозна с Мо Не, дори не са толкова близки, а той скача за всяко нещо да я защитава, сякаш се знаят от години. Странен ми е.

Но пък мениджърката с русата коса много ме кефи, особено в първа серия, като влезе при един от гостите с камшикa :28558: .

Аз ще го гледам с бг превод, та до 3 серия ми се струва, че комбината между Дже Уан и куцият взе да се пропуква. Дже Уан се усети, че той върти номерата на Мо Не, подозира че, има нещо против и него ,пък и както иска да прави нещата по своему, а на възрастният това не му отърва.

Вече ми се иска Дже Уан да разбере, че е бил лъган и използван ,че да видя как ще реагира тогава.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиколото е най-идиотския персонаж в цялата история. Освен тъпо написаната роля и изпълнителят е едно дърво! А, много ме кефи да видя пиколо с бутикови дрешки и скъп мотор. Май съм си сбъркал професията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиколото е най-идиотския персонаж в цялата история. Освен тъпо написаната роля и изпълнителят е едно дърво! А, много ме кефи да видя пиколо с бутикови дрешки и скъп мотор. Май съм си сбъркал професията.

 

:D Наистина дразнещ персонаж, на който изобщо не намирам място в сериала.

Засега върви добре. Ще гледам и останалите серии.

Опитват се да подчертаят предишното местонахождение на И Да Хе с вмъкването на английски думички. Не съм го виждала само в "Дошъл от звездите". ;)

И аз се чудя какви ще ги мъдрят 32 епизода. Дано впоследствие ги намалят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пиколото не ме дразни, нито смятам, че преиграва, напротив много добре се представя засега. Ако някой преиграва, то това е Dong Wook. Направо е на път да ме откаже да гледам сериала. Явно е решил, че ще е много убедителен показвайки ярост и омраза като потрепва с мускулите на лицето си, което заедно с изкуственото заекване в момент на смут и обърканост са двата ми най-неприятни и фалшиви начини да се покаже емоция.

Стигнала съм до средата на 5 еп., все още нямам на идея как ще се справи Джейдън с гадняра, но отчитам като грешка това, че го спря в опита му да реши конфликта в негова полза в края на 4 еп.  Новата шефка на хотела не я виждам как ще се справи с ръководния пост, ясно е, че ще има нужда от помощта на Джейдън, който вече  е наясно с причината за смъртта на баща и и ми се струва склонен да и помогне.

Абе има още бая да гледаме и кой знае какви драматични обрати да видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за сега го изгледах до 5 епизод страшно ми харесва, за сега действието върви много интересно, задържа ми вниманието...  да се надяваме да не го разводнят - 32 епизода и на мене ми се струват множко...

 

5f89c19f69.jpg?x=b&s=590x330&q=h&e=t&f=t

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И каква стана тя? :o  Lee Dong-Wook  е влязъл да участва в корейския Биг/ВИП/ Брадър виж и тук

 

Не пише какви са правилата, но ходене на работа, тоест на снимки извън къщата вероятно е предвидено, все пак половината са певци и актьори.

Едно риалити е поне 2 месеца и вече предварително е заснето поне половината, защото стартът се е отложил заради ферибота с 2 седмици.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Taка е, избързах преди да гледам 10 еп. да пиша мнение, той пък се оказа доста по-динамичен, прави сте, на приливи и отливи е действието, то 16 еп. идват множко, а какво остава за 32. Дано поне не дават често интригите из персонала, че те хич не ме вълнуват , камериерки, пиколота и други разни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено много ми харесва сериала изгледах 13 и 14 епизод очаквам с нетърпение другите два... от всички сериали който изникнаха  напоследък за сега следя този.. всяка серия ти поднася по нещо ново..

 

iUVByXf.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Типична корейска драма, с много крайни и негативни емоции на героите. В началото имаше забавни моменти, но после се почна една тягостна атмосфера... Накрая имаше толкова викове, омраза, вайкане и тръшкане на земята, че очаквах някой актьор да получи нервен срив от преиграване. На И Донг Ук не му беше присърце тази роля май, то и какво да покаже откъм игра, след като персонажът му само потискаше тежки душевни травми и на практика трябваше да е безизразен. В романтиката направи каквото можа момчето, но честно казано И Да Хе много студено му партнира тук, много по-добре се получи между тях в предишния им сериал заедно - "My Girl". 

 

Искрено исках да си завърша сериала, че доста се забавлявах с цялата бъркотия, дето я сътвориха героите, но когато в един от почти последните епизоди сценаристите решиха да внесат поредния "шокиращ" обрат, с който да държат зрителския интерес, в резултат на което...

 

 

майката на главния загуби представа за реалността и умът й стана като на 5 годишно дете...

 това ми дойде в повече и зарязах сериала. 

 

Но иначе майката и бащата на Джейдън направиха сериала, добре, че бяха те. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...