Jump to content

Recommended Posts

0.jpg

 

 

 

the-whirlwind.jpg

 

 

The Whirlwind Girl (旋风少女)

Страна: Китай      

Също така известен като: Xuan Feng Shao Nu

По новелата на: Ming Xiao Xi – „Xuan Feng Shao Nu“

                                                Период на излъчване: 7 юли 2015 - 25 август 2015                                             

Време на излъчване: Вторник - Сряда

Жанр: Романс, Бойни изкуства

Канал: Hunan TV

Епизоди: 32

Режисьор: Hunan TV

Субтитри: Английски

 

Участват:

Hu Bing Qing като Wei Bai Cao

Wang Yu Ying като childhood Bai Cao

Yang Yang като Ruo Bai

Lin Xi Hao  като childhood Ruo Bai

Chen Xiang като Fang Ting Hao

Sheng Zi Hang като childhood Ting Hao

Bai Jing Ting като Yu Chu Yuan

Xiong Jing Yu  като childhood Chu Yuan

Zhao Yuan Nuan като Fang Ting Yi

Tan Song Yun като Fan Xiao Ying

Vincent Jiao като Qu Xiang Nan

Yu Ting Er като Qu Guang Ya

 

Резюме: Tornado Girl (The Whirlwind Girl) е трогателен и вдъхновяващ разказ за надеждата и борбата на младите хора. Сериалът проследявай историята на Wei Bai Cao (Hu Bing Qing) и нейната мечта да учи бойни изкуства. Един разказ за упоритостта, трудностите, славата и приятелите, които среща по пътя си, а може би дори любовта…

 

Свали   :click:   :click:

 

Онлайн с английски субтитри  :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз съм  с руснаците и не е лошо сериалчето. Има любов, то се знае, и много симпатични и романтични мъжки индивиди, както и страхотни бойци-женски и мъжки...

Главната е влюбена в учителя си, отстранен от треньорския пост, в нея пък се влюбва доста романтично, шампионът по бойно изкуство, /не разбрах какъв е точно бойния спорта, :dunno:  но е предимно с крака/и ми се струва доста бруталничък :nunchako: , щот победеният винаги е тръшнат в безсъзнание :mellow: и се бият с каски/шлемове/ :28558:  . И все са контузени и посинени. :slap:..

Накрая май тя ще си хареса някой друг. :emote_kiss3: .. Няма да казвам, кой ще е според мен... Гледайте, за да разберете. :28558:  Та и тук има триъгълници :rofl: . Разбира се, има много забавни и весели моменти.. :icon_sunny:  :na2:

Проследяват се взаимоотношенията между приятели: сегашни и бивши съотборници. Уважение, разбирателство, спортсменство, подкрепа, любовни трепети.... И какво ли още не...  :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го в поредния си опит да харесам китайска продукция, (засега резултата е много(некитайски) на 2 и 1/2 :D ) и може да се каже, че става за гледане.

Както е споменато в горния пост има любовни триъгълници, състезания и много млатене. Леко наивен и по някакъв начин ми напомня детските филми от времето на соца-много братя и сестри(вероятния еквивалент на другари и другарки), всички са приятели и разбира се споровете и битките са само и единствено на спортната арена. Идилична картинка на живота в соца-показват само хубавото, лошото и лишенията дори не са и на заден план, просто ги няма.Всички китайци са от Добрите, останалите са Лоши.

Много се забавлявах как бяха представени корейците-момичетата истерични и невъзпитани, момчетата и мъжете-пресметливи, но и с достойнство. Правеха всичко за да са те на върха, но в рамките на закона и без да нарушават етичните норми или поне не насила. Разбира се, китайците са добрите, трудолюбивите, скромните и в този аспект съответно, неоправданите. Главната беше малко като Пепеляшка ама раздаваща ритници, която от тримата кандидати не избра нито принца гадняр, нито принца на бял кон, а доброто момче. Краят обаче беше толкова неясен, че отначало реших, че не съм свалила всички серии. Така се поразрових повечко и открих втория сезон, който чистосърдечно и искрено зарязах още на трета - четвърта серия-та от там е половинката :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...