Jump to content

Recommended Posts

iWzUvqxlOIYMPvJkSKxDMCGjHD3.jpg

 

Go Princess Go (太子妃升職記)

 

Страна: Китай      

Също така известен като: Tai Zi Fei Sheng Zhi Ji

По новелата на: Xiao Cheng – „The Promotion Record of a Crown Princess“

                                                Период на излъчване: 12 декември 2015 - 16 януари 2016                                      

Време на излъчване: 2015-2016

     Жанр: Комедия, Исторически, Фентъзи

Канал: Le TV

Епизоди: 35

Режисьор: Lu Hao Ji Ji

Субтитри: Английски

 

Участват:

Zhang Tian Ai като Zhang Peng Peng (Crown Princess/Empress)

Sheng Yi Lun като Qi Sheng (Crown Prince/Emperor)

Yu Meng Long като Jiu Wang

Guo Jun Chen като Yang Yan

Hai Ling като Lu Li

Jiang Qi Lin като Zhao Wang

An Yong Chang като Jiang Ying Yue

Chen Shi като Empress dowager

 

Резюме: Zhang Peng е плейбой и разбивач на женски сърца, който удря главата си в басейн след опит да избяга от бивше гадже. Но с това нещастията му не свършват. Той се събужда в миналото, където за негов ужас не е вече мъж, а дъщеря на военния минисър и коронована принцеса на династията - Zhang Peng Peng. Ще успее ли да се върне в своето време? Но най-вече как да се спре, въпреки своята женската идентичност, да съблазни всички наложници и жени, които може?

 

Свали с български субтитри  :click:

Свали с английски субтитри :click:   

Свали с руски субтитри  :click:

Онлайн с руски субтитри  :click: 

Редактирано от mrnkaloto
Обновена
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китайците съвсем са го ударили през хормона. Вече второ заглавие ми подпалва интереса, а това дори няма бг суб. Работата започва да става сериозна. Ще ми е интересно да чуя и мнение на някой гледащ го, за ориентир. С оглед на това, че е комедия и четейки резюмето, няма начин да е шедьовър/просто вътрешно усещане, на което обаче ми се ще да натрия носа/. Ако вземе, че наистина ми стане любим, ще напиша дълго мнение обясняващо достойнствата му и ще си призная заблуждението. За жалост, обикновено подобни нестандартни идеи, не смогват да реализират пълния си потенциал. И все пак червейчето в мен иска да види как пичът в мадамско тяло, видиш ли, ще съблазнява дами, хехе. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, това е толкова весело и романтично, такива красиви герои, ролите им лепнат на макс. Вече сме на 7-ма.

Е доста кратки, което раздразва още повече нетърпението ми. ОСТ -те са страхотни.

За стилни романтици и неподправени зевзеци... Леко,леко, нежно и ефирно.

Главният ме е хипнотизирал, главната ме е омагьосала. Отърване няма.

https://www.youtube.com/watch?v=_8_SsucWwAo

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма сладурия, без претенции за нещо специално.И комедията беше комедия и приказката беше приказка и любовта- любов( що сте я забравили романтиката под заглавието?!), а историческата достоверност ни най-малко не ме  вълнуваше.Голям гъдел  и наслада за очите- целият сериал, пък и едни смели костюми..., такива до сега не бях виждала из китайско.Твърдо дочаках да излезат преведени всички серии, след като бях изгледала 2, та да го подкарам.Че и два алтернативни финала в добавка.Не че ги разбрах напълно и трите  :28558:,  но... това да му е кусура.

Един от редките пъти, дето ми се искаше розово и захар на кило за край, но не би. :( Смотани китайци, не знаят ли,че приказките свършват с... "три дни яли пили и се веселили".

 

Изгледах и изрязания край на 24 епизод от телевизионната версия- ето , ако някой го е пропуснал, да се коригира, че инак голяма загуба. ;)

 

В добавка- още един линк за онлайн гледане с руски субтитри, с преведени всички епизоди, даващ варианти за гледане, кой където му е удобно, а също има и двата алтернативни финала. -цък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, 27-ма изби рибата. Никакво съдържание, цялата серия беше ефирна, толкова романтична и безобразно комична.

Танцуващи снежковци като :28558:  :28558:  :28558:  :up:  снежинки-бара/ли/нки...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз стигнах до втора серия и нищо от красотата на сериала не бе способно да ме задържи. Явно не харесвам подобен род приказки. Дори тоалетният хумор не успя да ме спечели за каузата, хехе. Иначе красиви декори, костюми също. Нещо като пародия, кастът е повече от хубав, че и бг субки са започнати. Нека всеки си прецени сам за себе си. Аз пасувам. Все пак благодаря на хората заели се със субтитрите. Не мога да харесам всичко, което ми се е струвало интересно в началото, но се радвам, че в повечето случаи някой се отзовава. Проектът се харесва на мн други потребители, така че усилията не остават напразни :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооооо просто разкош - никакво натоварване само смях смях смях.....

любима сцена

когато танцуваха танго и тя го хвана за задника...

 

финалите...какво повече да искаш - дали са хората избор

 

1 финал - всички умират
2 финал - двамата пича се събират
3 финал - императора и императрицата се събират и в наши дни

 

Единственото което не можах да приема е късите гащи на мъжете от време на време

Абе с две думи гледайте го

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах ,

В търсене на един сериал попаднах на друг . Не видях трейлър , но пък има yоutube ,а там е пълно с клипчета и цели епизоди от смешно , по смешно  хахаха определено ще го гледам , само да удържа фронта за качването на целия сериал , а не са останали малко серий .Не съм голям фен на китайското , но ми препоръчаха един който уви не мога да намеря тук ... нищо, пак имам късмет ,че попаднах на това хахаха .. ако не друго поне ши плакна окото най малко 39 епизода хъхъъх .Едно не разбрах , аджеба за какво са им тези дървените греди с плат на гърба ( ква им е идеята , на мен лично ми е страува ,че само пречкат ) ... хъхъхъ хаха ши ши :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, разкошен! :wub: Съвсем случайно му попаднах, но изненадата беше много, много приятна! То смях, то романтика, то цветове! От комедия плавно прелива в драма, и после пак обратно. Не е високобюджетен и облеклата са бая шантави (ох тия къси гащи, бррр), но такива разкошни актьори и сюжет, държаха здраво до края! :wub: И е много смело сериалче като за азиатско, а и като за всякакво друго!

Човешката душа, в крайна сметка, разпознава винаги безпогрешно любовта, по какъвто и невероятен начин да я срещне... Просто чудесен!

Off Topic

E, и трите края са безумни и нищо не разкриват, то там и диалог няма даже - китайците присто не могат да понесат продължителен хепи енд :D Доколкото четох обаче, и цензурата е играла здраво, за да се появи тая история с комата, която я няма в литературния първоизточник. Пък и с тяхната цензура - нямаше да е морално просто да ги оставят да си гукат, щеше противоречи на партийната линия :D

 

p.s. 24 серия при руснаците не е изрязана :) Леле, добре, че не съм гледала китайската официална версия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все се чудех откъде ми е познат сюжетът. Ами

Off Topic

Робърт Хайнлайн и "Няма да се уплаша от злото". Е, китайците доста по-леко са подходили :D



 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма глупост тип телевизионен театър. И пародия да е, можеха да се постараят да не изглежда толкоз евтинджос цялата работа. Идеята е добра, но сценарият е слаб, а изпълнението предизвиква ужас. Голяма гротеска. Перуки, грим, костюми, джапанки, и паянтови рамки, овързани в парцали, които носят на раменете си, латексовата ризница  на главния с висналите цици. Жалко за парите, дето са похарчили.
Mr Queen e на светлинни години по-добре направен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зарибих се по резюмето... Наистина много слаб сериал, толкова изкуствена работа от доста време не бях гледала. :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От коментарите на съфорумниците смятам да не го гледам :lol: Принципно не се влияя от чуждото мнение, но анотацията не ме заплени. Между другото, постерът ми напомни на Пауър Рейнджърс :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...