Jump to content

TAL (2011)


Blue_Moon

Recommended Posts

Тежък чаптър. Би Гак и този "паяк" много ме издразниха. <_< Това беше много гадно.

И най-вече Би Гак, няма ли кой да му види сметката?

Май само Ю Джин е способен/в бъдеще време/, но едва ли ще стане, нали е главния лошковец,

а те "хапят" до края. Много жално ми стана за децата и бишито с белега/особено за него/.

А това със спасяването, но само колкото да диша тотално ме издразни.

Нещо много драматични взеха да стават нещата. <_< Тези корейци.... -_-

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да има инфо какво става с Tal? Ако сте се ровили случайно по форумите?

Вече от доста месеци няма никакъв чаптър. Вярно, че сезона свърши и направиха почивка, но много време мина.

От март/април няма и 1 чап...Последно четох, че юли-август щял да започне новия сезон, но все още нищо.:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре започва и тази манга от първите чапове ме грабна. :-D
И се очертава да е доста интересна и много забавна.  Тал  как обяснява само
Че като се хванат мъжа и жената за ръка се появява  дете :-D
Не мога да спра да се хиля на това обяснение хахаха:-) :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер, добре дошъл :D . Това си е култов момент заедно с продължението за прегръдката :lol2: . Надявам се като прочетеш преведените чапове и хиатуса най-после да свърши.

Ако някой поназнайва корейски и има свободно време да каже какво пише по въпроса в нейвъра, моля :bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре започва новия сезон (би трябвало, почти година беше в хиатус -_- ), всички налични маймунки са на клона :) . Поизброиха останалите маски и почти е сигурно, че Ю Джин е Гакси.

 Горкия Йонг, какво домочадие трябва да издържа :D Разбирам що всички в Корея искат да са звезди, при подобни доходи и аз обмислям идеята да отида да се пробвам, аз ще съм айдъл от нов тип-на мен ще ми плащат да не се появявам B)  :lol2: .  Добре, че следващия тал си има собствено жилище и работа (ресторант), ясно и защо среброкосия е живял при него преди това :282:  .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук не знам защо, но ми е доста трудно да различа героите един от друг, арта е.............................. Оставям многоточие, просто защото само един пост няма да ми стигне да изпиша, какво точно мисля за художника. Хвърлям му око от време на време, но така и не можах да разбера историята.  Иначе хуморът в началото много ми допадаше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...