Jump to content

Recommended Posts

Тези актриси все едно имат някакви неща в лицето на места, за да изглежда по-пълно, а кожата им е някак странно опъната и блестяща... толкова са ми изкуствени, че все едно гледам анимация. Jang Hyuk пък приказва, че другия е старче, че иска да се ожени за по-млада от него, ама той като го гледам не е много по-млад от нея. Колко минути сцена обяснява, че нямал късмет, пък после не вярвал в такива неща като талисмани, почти му повярвах, че не е суеверен... вярва в лошия късмет, ама не вярва в талисмани. Целуна я и тази припадна :rofl:, направо бях потресен. Сценарият не върви гладко, нищо не се обяснява и не мога да разбера подбудите на героите, за това трябваше да има поне половин, един епизод сцени като деца. Тази е принцеса, ама кой да ти каже, онзи все си съжалява лошия късмет и характер, ама защо е такъв обясняват с някакви несвързани сцени от детството, които са толкова разхвърляни, че никакво въздействие не оказват. И накрая онова след 5 години ме отказа напълно да го гледам. Има много малко сюжетни линии, действието не се развива гладко, това за мен не е нито приказка, нито исторически сериал, а просто романс.  Изключително много ми прилича на "историческите" сериали на Lee Jun Ki "Arang and The Magistrate" и най-вече "Gunman in Joseon", от които изтраях почти толкова епизоди, колкото от този, да не говорим, че главната актриса тук прилича страшно много на Shin Min Ah.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво, че сте вие да хейтите, та да ми хареса повече от очакваното  :28558: . Свалянето на очакванията води до добри неща.

Да не забравиш да почерпиш! :na2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сакън ... чакам си с нетърпение следващите серии. От толкоз глупости по другите сериали за подробностите вече хич не ми пука. Гледам си и това е.

То стана като оня виц с пациента с разстройството дето объркал докторите, ма не е за разправяне :28558:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напомни ми на Faith (2012) , заради "булката еднодневка"  - малко го раздава като лудата докторка Ън Сук. Къреее...минаха уводните "тийн" сериии и би следвало екшъна да започва. Завърза се интрижката между ловците и фермерите :28558: И като стана въпрос, умориха я кралицата с този ми ти полилей на главата, ем ми стана жал за актрисата, ем се спуках от смях, та и на пауза гледах, да не са й нахлузили верно няк'ва лампа! То и Чанг го бяха зашили добре с онова подобие на кашон с броеници на главата, но при нея е култово...Да сложа и аз една табела  :thanks: за хумористичния превод! И нямам търпение да гледам по - натам...обикновено не следя актуални сериали, именно заради мъката по 2 серии на седмица, а изчаквам накуп - та да усетя (или не усетя) цялото въздействие на продукцията, хем и мнението ми да е по - обективно, но тук няма да се сдържа...Искам отново да видя тази игра сикяяяяя

 

 

786970.jpg

 

786971.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето напредва, заедно с побъркания смях на Чанг Хьок.

Но в един кратък миг, където буквално изрева и беше страшно сериозен, беше страхотен, напомни ми за себе си... :yes:

Всъщност, тя и ролята му е такава, прекарано тежко детство, расте сам, като вълк единак в гората от дете, вярно, че ще се смееш като ненормалник, ако не станеш и такъв.

С този негов смях направо влиза в роля, ако ролята не е направена специлно за смеха му... :lol2: .

Мацките, страхотна игра, красавици и толкова нежни... картинка, па и умни... :28558:  :up:

Харесва ми сериалчето, благодаря за бързия превод. :kiss2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принцът е пълен дивак - точно расъл в гората. Изобщо не му се получават "шегите/остроумията", но е забавен защото е перко. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е Лавандула, още ли си на мнение, че не му се получава. Чанг Хьок играе като за олимпийски медал. Шан Йол е красива и вече любовта витае около тях. Весело, приятно за гледане, без излишни драми и корейски щуротии. Благодарско на преводачите, че са бързи, смели и сръчни :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно някой от екипа на сериала чете темата във форума, затова малко постегнаха редиците, пооправиха ролята на Чанг Хьок, той показа голо тяло, мускули и умения и като зарежем големите очаквания се получава приятен за гледане нормален сериал. Може да стане и още по-добре, сюжетът не е претрупан с всякакви суперзавързани сценарни схеми, бездънни психологически загадки и високопарни морални съдържания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както си го поръч :kissy:въх , романтично и либовно... :emote_kiss3:  :up:

Миси за превода, надявам се  при преводача всичко да е било успешно и да си е взел изпита!

Чакам си следващите серийки  с нетърпение. Файтинг!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чанг определено загря :nunchako:  Много ме радва, както той самия (нали ми е вери любим кореняк кореец), така и останалите образи! Особено жена му, (злата кандидатка за трона) играе много магнетично и си тежи ''на ролята''! Единственото, което леко ме плаши са 24 - те серии - аджеба да паля свещ поне до към 11еп. да се разкрие това Кебон :slap: И малко снимки от обзелия ме ентусиазъм :kissy:

 

 

10347807_467224063425761_487221417270401

10636400_465493760265458_64515741811495510945848_465483513599816_78441917058993110854897_465483170266517_910135514481386

10974190_465482946933206_437991292478595

10955084_465472866934214_348998529905157

10408537_465502603597907_19518152972494310959528_465517423596425_467182285351407

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взе да става все по-люМбовно, чак върви си завързваха и пак не схващат що сърцата им блъскат ;)

Красавецът ще откачи от ревност, май и съпругата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Urban, вярно, че прилича на Faith! Аспиринската целувка тук стана рододендронска :) Както налучкваш, ама май ще познаеш, че чак към 11 епизод ще се разкрие Кебонгчо! Уфффф, ще го побърка тя този принц, както тръгна горкият да прегръща войниците си за проба, да не вземе да обърне резбата! На нея й е ясно вече, че е влюбена, ама той какво ли му минава през главата за странното привличане към Кебонг - едва се удържа докато му мереше дрехите... Някой да вземе да й прати хартата за правата на човека, да спре тоз тормоз аййййш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много са ми сладки любовните трепети на главните. Имат добра химия определено. Засега ме дразни само онова недоразумение "красавецът". Перуката му имам чувството, че само си мени позицията. Дано не се обърне в мега турбо драма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, в 8 имаше вече и повечко битка, ммм. Верно, че перуката е голяма бутафория. :28558:  "Красавецът" показа характер, сега пък съпругата почва да се развихря, даже взе да ме кефи...

Как ли нашичкият ще участва в състезанието?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо, съпругата е много злобна! Чак не мога да позная лудата фермерка!

А "красавецът" някой да вземе да му оскубе перуката, че много ме дразни! Къде се бута където не му е работа?! Как заряза Сосчо ранен на земята пред вратата! Голямо злобило! Някой може ли да ме светне за роднинските връзки? Значи Рошавият е брат на злобната интригантка? Ами как тогава е принц, който ще участва в борбата за трона? Не трябва ли да е син на бившия или настоящия крал?

 

Сиера, не знам, ама има заложби да стане мега драма - с тези болести на главната, като нищо може да я кютнат в жертва за спасението на кървавия принц! Дано да има хепиенд! Много се надявам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...