Jump to content

Recommended Posts

Заедно с Нощната стража и една семейна драма, която следя, този ми е другият любим сериал за сезона. И романтиката е в изобилие, и химия струи отвсякъде, и действието е интересно, въобще без забележки. В началото вярно, че ми беше малко не на място Sung Joon, но сега толкова свикнах и с неговия образ, а е толкова влюбен милият, че със сигурност ще ми е жал за него, ако решат да съберат бившата двойка. Много добре изиграни главни мъжки роли от двама много красиви актьори и много равностойни в борбата за сърцето на дамата. Но си мисля, че е крайно време двойката да сложи картите на масата и всеки да научи това, което крият по между си, мисля че ако това се случи Ха Джин ( така ли се каваше героят на Sung Joon) ще е доста наранен от истината. 

По никакъв начин не им отстъпва и колегата му от клиниката, също много приятен образ, и двете майки- доста извън калъп от  традиционното родителско тяло, от  което сме свикнали да се ужасяваме в драмите. А приятелката на главната също е симпатична и заслужаваща съчувствие за нейните си любовни терзания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почнах го ей така, 'щото нещо не можех да си харесам драма и съм доста доволна - чувствено, нежно и доста човешко. Аз съм си твърдо за бившите, но и Сонг Джун е голямо сладкишче, дано се съберат с детската му любов ли е, що ли е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си гледам с кеф и също съм за бившите, Ерик е направо хипнотизатор, но да видим... на мега досадната  малка скрита лимонка се надявам.Както вменява вина на докторчето, ритмично методично, току виж избухнала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е супер16 епизод- Кан Те пие бирички, а докторчето хапчета :28558: .Остава някоя неизличима болест, да му се е появила, че да обърка романтиката.  Я по добре да си го взема пиклата и да го лекува с домашните звуци, докато е време :samurai:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тц, тва никак не е честно значи... Трябва да му забранят да се снима в романтични сериали на тоз човек. Просто не може така. Аз какво - сериал ли да гледам, валериан ли да пия... Сърце слабо, ей!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тц, тва никак не е честно значи... Трябва да му забранят да се снима в романтични сериали на тоз човек. Просто не може така. Аз какво - сериал ли да гледам, валериан ли да пия... Сърце слабо, ей!

Все пак в другият сериал си взе каката за него...ха ха ха . Макар че, тази в предния сериал си менеше мнението , като сега и заряза онзи дето и ходеше по гайдата... Все едно гледам двете романтики в едно. Особено главната , даже и физиономиите дето прави са същите, че и се държи по същия начин...Аз съм за това, че каквото си е отишло от нас в миналото , трябва да си остане там..Трябва да гледаме напред в бъдещето. Онзи , който е допуснал да има следващ, не ни заслужава. :na2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сонг Джун по принцип ми е много симпатично хлапе, обаче тук е някак незабележим. На фона на батко си Ерик просто се губи.

А Ерик... Ох, Ерик... :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми е супер сладур, а Ерик без да е  от захаросаните  'убавци - безподобен чар и страхотно излъчване,за игра да не говорим, непрестанно лапам мухи  :28558:  и съм си го кръстила -хипнотизаторът.Последната 14 серия си беше направо за нещо по-яко от валериана.Жалко ,че свършва :( .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за Ерик, щото докторчето се оказа голям смотаняк и комплексар. С право Ерик му го каза в лицето, че не й подхожда, защото не я разбира, не разбира мечтите й и не е осъзнал, че единственият човек, за когото я е еня,  е самата тя. Жалко, че в сериала не предложиха алтернатива за Ерик,  щяха да ми напълнят сърцето и душата да се тръшка и извива как да го спечели.

Наистина жалко. Щото тази не го заслужава. Оказа се, че са споделяли толкова много чувства и съприживявания по време на връзката си, че, според мен, го е напуснала заради смъртта на баща си.

Не заслужава и приятелите си, с които живее, защото дори на тях не беше казала за погребението на баща си и ги излъга за причината за смъртта му.

Гриза си ноктенцата от любопитство защо баща й се е обесил? Защо майка й не му е давала развод? Друга жена? Дете?

Кое е момченцето, което е отглеждано от баба си и майката ходи да наблюдава в училищния двор и на което даде обувки?

 

Очакват ни доста тайни за разбулване. :icon_sunny:

Хубав сериал, гледам го с удоволствие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той я направи такава.Обсебен от работа, естествено, заради общото благополучие, я имаше за  постоянна величина и не я разбираше.Не напразно даваха, как тя го обича  и му върви по гайдата в повечето случаи, а и липса на достатъчна комуникация нямаше, само голяма любов.Младост...След повторната среща е различно.За това, може би не дават алтернаива за него-той няма нужда, осъзна нещата.Разбра,че любовта е и комуникация и подкрепа и много още , освен силни чувства.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йон, за това, че ги е излъгала за причината - разбираемо. Много хора лъжат в такива ситуации. Самоубийството не се признава лесно.

Колкото че не го заслужава... Че тя коя заслужава Ерик, a :D Но наистина трябваше да му предложат някаква алтернатива, щеше да е по-интересно. Но от друга страна дадоха, че той наистина е допуснал много грешки в миналото. Лошото е, че никой не си е направил труда да се опита да ги обсъди с другия.

Но! Тази двойка, колкото и да е странна и двамата да са много различни, много ми хареса в "Que Sera Sera". Получава им се играта някак, не знам, интересна двойка са.

Лавандула, аз реших да гледам сериите, когато съм наистина спокойна. Щото адреналин, кръвно и всякакви хормони подлудяват, та валериан ми трябва за успокоение след 2 дози Ерик. Определено не е красавец, но толкова чар и сексапил пръска този човек, та чак не се трае! Протестирам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....

Лавандула, аз реших да гледам сериите, когато съм наистина спокойна. Щото адреналин, кръвно и всякакви хормони подлудяват, та валериан ми трябва за успокоение след 2 дози Ерик. Определено не е красавец, но толкова чар и сексапил пръска този човек, та чак не се трае! Протестирам!

А когато ревна? Когато й каза да се разделят окончателно... Отново в действие влезе любимото ми розово малко пешкирче. Ококори се горкото. Отдавна не беше се мокрило толкова.  :28558: 

Ерик е като змия - хипнотизира само с поглед. Чарът му е несъмнен.

Ако не си гледала Korea Secret Agency , непременно го направи. Старичък сериал с него, но толкова съм се смяла на него, че и сега се хиля, като се сетя. Както разбра, дори бях забравила, че са играли в Que Sera Sera. Щото беше един от първите ми корейски сериали и май не ги разпознавах много - много :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йон, хич не искам да се сещам за плачещ Ерик, Ерик с влюбен поглед и т.н., щото ми омекват краците чак :28558: , наистина хипнотизира и не можеш да отлепиш поглед от него... :tongue:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Внимавай! Ако си подвластна на чара на Ерик поне толкова, колкото е Kiddo, може да получиш сърцетуп. :28558:

Има култови сцени! Този сериал го приемам като невероятна комедия, с малко криминален примес. Нищо специално, неангажиращ, но много приятен за гледане, с много добър сценарий и каст.

 

 

Сцената, при която Алис го кани първо в заведение, а после в апартамента си, убедена, че той знае за продукта и иска да й бъде партньор, а той отива, напълно убеден, че го е поканила на романтична вечер, с вероятност да му се случи нещо май за първи път в живота му, е с невероятно добре измислен диалог и те побърква от хилене. Въпросът е да издържиш гледката на Ерик, който започва да разкопчава колана на панталона си :rofl:

 

 

Извинявайте за спама в тази тема, но откакто преди няколко години гледах Ерик като специален агент, не спирам да се хиля само като го погледна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А сега де, де да бяха само момите, то и ние бабите не издържаме при вида на Ерик!!! :282: Млад и хубав, пък и с този шоколадов тен :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...