Jump to content

Recommended Posts

ЕТ, Пришълеца 1 , Пришълеца 2 , Хищникът и други подобни от големия екран.

Представям си как са го скъсали от бъзик на неговата планета когато се е прибрал, като им е разказал как не е могъл да се справи с един убиец. Те са го запитали : Брей, Той ще е бил сериозен противник , и той ли можеше да спира времето като тебе? И той ли можеше да вдига скали по 5 тона и да мести предмети? И той ли можеше да се телепортира като тебе? Сигурно е имал някоя друга по голяма супер сила? И той ли беше бърз като тебе? 

Той: Ами не, той използваше пистолет за приспиване, отрови, наемници. 

Сигурно е станал за посмешище на планетата си. 

Редактирано от gig911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СПАМ

 

Знае ли човек!

Off Topic

Като новозавършил  зъболекар работех в Добрич. Съпругът на медицинската ми сестра беше военен летец и беше сприран  да лети от авиолекарската комисия заради синуит повече от месец. Никакво лечение не му помагаше.Тогава тя реши да го заведе него и детето сина им на три години( появяваха му се  странни петна през неопределени периоди) при някаква жена в Каварна, която контактува с извънземни и те лекуват. На детето се появяваха по крайниците сини петна, които минаваха през стадий червено, лилаво и до 3 седмици изчезваха.Лекарите нямаха диагноза.

Та, на колата и в Каварна. След сеанса, мъжът и каза, че са го обвивали сякаш ледени кълбета, излезе с усещане за лед в главата, не можеше да шофира,  а детето плачеше, че му е студено. Както и да е, петната еволюираха във всичките си цветове, което друг път се точеше поне две седмици само за ден, а мъжът и след три  дни се върна от комисията с тапия излекуван и започна да лети..

Та-това е. Знае ли човек кой какъв е покрай нас.

Чак ме е яд, че тогава не влязох да се срещна с тях.:D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, gig911 написа:

ЕТ, Пришълеца 1 , Пришълеца 2 , Хищникът и други подобни от големия екран.

Представям си как са го скъсали от бъзик на неговата планета когато се е прибрал, като им е разказал как не е могъл да се справи с един убиец. Те са го запитали : Брей, Той ще е бил сериозен противник , и той ли можеше да спира времето като тебе? И той ли можеше да вдига скали по 5 тона и да мести предмети? И той ли можеше да се телепортира като тебе? Сигурно е имал някоя друга по голяма супер сила? И той ли беше бърз като тебе? 

Той: Ами не, той използваше пистолет за приспиване, отрови, наемници. 

Сигурно е станал за посмешище на планетата си. 

 

E, точно ЕТ надали е в подкрепа на тезата ти :ilovethis:. Така или иначе това са филми, а не истински близки срещи от третия вид. Човечеството или не е срещало извънземни или ако е срещало то те не са изтрепали наред всичко живо, така, че категоричния ти коментар искрено ме разсмя. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом сериалът твърди, че има извънземни, значи има. Кои сме ние да оспорвама това? С тази липса на вяра в неща, които не знаете, няма да сте в крак с времето, момичета. А драмата и актьорите са си супер за мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, bond написа:

Щом сериалът твърди, че има извънземни, значи има. Кои сме ние да оспорвама това? С тази липса на вяра в неща, които не знаете, няма да сте в крак с времето, момичета. А драмата и актьорите са си супер за мен.

 

Ох, bond, тия щуротии откъде ги измъдри. Или ей така, колкото да кажеш нещо :28558:. Значи, за да сме в крак с времето трябва да вярваме в неща, които не знаем? WTF? А и кой от нас каза, че няма извънземни. Аз твърдя единствено, че след като не сме се срещали лично с тях, не можем да им лепим етикети или представи, изградени единствено на базата на филми, сериали, книги и т.н. А gig911 принципно си ме забавлява с мненията си, защото сякаш не прави разлика между реалността и художествената измислица в сериалите.:rolleyes:

С последното ти изречение съм съгласна. Много ми е любим този сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам никъде в моя пост да твърдя, че ти си казала нещо. Както и да е, това е тема на сериала, а щом двамата с теб го харесваме, значи всичко е наред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...