Jump to content

Tenshi no Wakemae (2010)


Recommended Posts

spacer.png

 

 

 

tenshi-no-wakemae.jpg


Tenshi no Wakemae (2010)
Страна: Япония
Също така известен като: Angel's Share
Телевизионен рейтинг: 06.8 %
Година на излъчване: 2010- Юли -06 до 2010– Август - 03
Време на излъчване: Вторник 22:00
Формат: Renzoku
Жанр: Бизнес, Семеен
Канал: NHK
Епизоди: 5
Режисьор: Sato Mineyo, Fukui, Sasaki Yoshiharu
Субтитри: Английски

Участват:
Mizuki Alisa
Tomosaka Rie
Hosokawa Shigeki
Nishihara Aki
Sato Tomohito
Nomura Shuhei
Nakamura Masaya
Yamamura Shinya
Kiba Hiromitsu
Nomaguchi Toru
Okamoto Kotaro
Morioka Ryu
Fujii Mina
Oshima Yoko
Nishio Mari
Nakamura Yasuhi
Issee Ogata
Otaki Hideji

Резюме: Mizuki играе 35-годишна жена на име Kurumi, която внезапно губи всичко в живота си, уволняват я от работа и нейния годеник внезапно изчезва. Останала сама с 15000 йени и няколко кутии ohagi (вид оризова топка), отчаяна Kurumi се озовава пред една строителна площадка, започвайки да предлага ohagi на мъжете, работещи там. Заради тази случка тя намира добри приятели подкрепящи я във всичко, и помагащи и да се изправи отново на крака...
 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:


Много добро сериалче, оставя само топли чувства в теб след края. И предупреждавам не гледайте на гладно ха ха ха... laugh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В петък японците пуснаха най-новата реклама на Шухей Номура и Аяме Горики за Sekisui House. Гледах я по TBS Japan и това ме подсети, че трябва отново да си пусна нещо на екран с любимото хлапе от Amuse. A Yell from Heaven излезе в Япония тази есен, но явно доста ще почакам за него, за това се спрях на Tenshi no Wakemae.

Огледах добре каста и открих още познати за мен имена. Приготвяне на храна, Ал(р)иса Мизуки в главна женска роля, Шухей Номура, а и страшно ми допадна постера в мига, в който го видях - казах си, че това ще е заглавието. Спрях се на гледане онлайн, защото линковете не работят или никой не отдава.
Мога да кажа, че тези 5 епизода ги изгледах на един дъх, като филм. Много ми допадна историята - типично японска, в която семейните връзки, уважението, приятелството, подкрепата бяха показани отново по удивителен начин. Точно по мой вкус, а и се насладих на храната и начина, по който се приготвяше. Ohagi много ме впечатлиха, а приготвянето на храната за сватбата в 4-ти епизод изпълни душата ми.
Шухей Номура - това талантливо момче и тук със силно представяне, както и в Koukousei Restaurant. Много доволна съм от ролята му, от неговия герой и завидната зрялост, която показа за годините си. Много мъжки се държа.

Отново едно отлично попадение имах и с тази кратка японска дорама. Без разтягане на локуми, без излишни драми - поучителна и много приятна история.
Доволна на финал от видяното и с една голяма усмивка на лице.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятен за гледане. Текст и игра на ниво. Вярно че е добре да се гледа след хранене. Поучително и оставя ведро чувство. Заслужава си отделеното време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...