Jump to content

AOA


d3Mn

Recommended Posts

Хаха, забавно хрумване, fancam на всички. Някъде от средата, става интересно :D

 

Bing Bing повече ми допада, но и двете песни са сполучливи и момичетата изглеждат прекрасно! Жалко, че корейците още ги държи старата драма и не ги подкрепят така, както заслужават :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 11 Март, AOA изпълниха първият си концерт в Корея и изобщо в кариерата си. Многобройната публика не остана разочарована, защото освен най-големите си хитове, момичета бяха подготвили и много специални изпълнения. Изпълниха "Bang Bang Bang " на BigBang и "Boy in luv" на BTS, повечето(или всичките, не съм сигурна) имаха и соло изпълнения. Choa заложи на вокално изпълнение, Seolhyun пък заложи на секси танци като направи кавър на Beyonce. Кратко видео с подбрани моменти от концерта вече и доста fancams могат да се намерят.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като Чоа изчезна за 2 месеца, по - рано тази година, защото имала нужда от почивка, си знаех, че няма да завърши добре. Преди малко съобщиха, че Чоа напуска AOA :(. Страдала от депресия и безсъние. Явно положението е тежко, щом приключва всякаква активност като знаменитост, след като  изпълни вече уговорените участия.

Много тъжна новина, надявам се да превъзмогне, каквото и да и се случва и съм сигурна, че феновете ще проявят разбиране. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакаме нов албум на Jimin, в края на месеца. Чудя се с кого ли ще бъде този път колаборацията й, стискам палци да е със Seunghyub( J.Don) от N.Flying, защото мисля, че доста добра песен излезе от нея предишния път: цък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Соло трака й "Hallelujah" ще излезе на 26.10, а колаборацията й няма да бъде с друг артист, а със списание "W Korea".

 

Тийзъри:

AOA_Jimin_1508736511_1.jpg

 

AOA_Jimin_1508736511_2.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста различна е песента от предишните й солота, първоначално не ми хареса особено, но на второто слушане ми хареса повече.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jimin се върна с променена визия, песента й ми напомня за "Hallelujah", след няколко слушания мога да кажа, че тази песен е по-добра от нея.

 

 

линк за теглене

Редактирано от theL0new0LLF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...