Jump to content

AOA


d3Mn

Recommended Posts

Ето за някои които още не им ясно,колко са и  как се разпределелят групите ~~

 

AOA - 7 members except Youkyoung
AOA Black - Band members only
AOA White - Chanmi, Hyejeong & Seolhyun only

source: fncent

 

Нови промо снимки на момичетата ~~

 

 

tumblr_mu0y4pBdUU1sw7zlho5_500.pngtumblr_mu0y4pBdUU1sw7zlho4_500.pngtumblr_mu0y4pBdUU1sw7zlho3_500.pngtumblr_mu0y4pBdUU1sw7zlho2_500.pngtumblr_mu0y4pBdUU1sw7zlho1_500.png




 

 

tumblr_mu0y4pBdUU1sw7zlho7_500.pngtumblr_mu0y4pBdUU1sw7zlho6_500.png

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ме изненадаха. Дори ме шокираха! Но са СТРАХОТНИ! Още преди дебюта им проявих интерес към тях, но след като ги видях за първи път с ELVIS ги отрязах веднага. Трябваше ми един месец, за да започна да я слушам песента и след време ми стана много приятна. С всяко следващо парче все повече ги харесвах. А сега май ги обожавам! Струва ми се, че това им е най-добрата песен с най-добрата концепция и най-добрия танц. Но все пак за да съм 100% сигурен в думите си ще трябва да мине време. А ето и днешното им завръщане на M!Countdown. Seeeexyyyyyy ^^

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е днес пак ги гледах на Music Bank и съвсем спокойно мога да кажа, че това е една от най-добрите песни тази година. Хореографията им е перфектна! Просто усещането, с което оставам след тяхния лайв е наистина прекрасно. Като излязат на сцената и започне изпълнението им имам чувството, че са някоя страшно добра и известна група. Дано фенове на FT Island и CNBLUE, които не са никак малко да им ударят едно рамо и AOA да успеят да стигнат поне до Топ 5. Ще го заслужават напълно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АОА като котенца за специалното Halloween издание на M!Countdown на 31ви Октомври.

 

 

 

И имам една молба към всички. Моля ви помогнете ми с намирането на някой сайт или форум или tumblr страница или каквото и да е друго място, които да са активни най-вече в качването на снимки на групата. Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Seolhyun за Arena Homme Plus

tumblr_mwrdfuyGGB1rced2yo1_1280.jpg

 

tumblr_mwrdfuyGGB1rced2yo3_1280.jpgtumblr_mwrdfuyGGB1rced2yo4_1280.jpg

 

tumblr_mwrdfuyGGB1rced2yo2_1280.jpg

 

 

 

 

Момичетата и цялото  F&C семейство участват в реалити предаването Cheomdamdong 111

Прескоференцията от миналата седмица.

tumblr_mwg20j34xK1rc95w9o1_1280.jpg

 

 

 

tumblr_mwfyfwXMds1rc95w9o3_1280.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичетата участваха в специалния брой на Music Bank в петъка на 20 декември...Не знам дали са имали соло изпълнение, ако са имали не мога да го намеря но ето го и специално им представяне..


http://vbox7.com/play:39d81c7c6e


 


Момичетата празнуваха и 500 дена от дебюта си:


 


It’s Seolhyun!!! AOA has been! Ssup! Became 500th days>_< Congratulation and also thank you ELVIS. Let’s promise to be together for a lifetime!!! Merry Christmas everyone^-^♥


 


tumblr_myb0nksYVV1rced2yo1_500.jpg


 


 


И едно изпълнение от участието им в  QTV


http://www.youtube.com/watch?v=zZmz9lkItc8

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...