Jump to content

Girl's Day


Recommended Posts

Jihae няма да участва в новите промоции на групата. За новият сингъл ще промотират само другите 4-ри момичета.

От компанията казаха че причините са лични и главната е образованието на Jihae на което тя иска да обърне внимание.....Нещо не разбрах окончателно ли напуска или не, но то ще се види в последствие..

 

А ние си чакаме “Don’t Forget Me“ на 26-ти да излезе...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето я и новата песен на момичетата:

 

 

И първото им завръщане днес от Music Bank

 

 

 

 

Както и снимки:

 

img03.jpg

01.jpg

02.jpg

dtegirlsday156320234036.jpg

dtegirlsday267184379448.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Music Core

 

 

 

 

 

LOENENT вече сериозно започват да ме радват, как салагат субтитри на клиповете си. Най накрая се сетиха и за нас хаххаа

 

А дали ще намерите лудото дете Minah в този клип? :lol: :lol:

 

Замалко да забравя.... вече може да си дръпнете и песента

20121026_girlsday_dontforgetme.jpg

Download

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпълненията от тази седмица:

 

Music Bank (02.11.2012)

Inkigayo (04.11.2012)

 

Не знаех, че Мин А може да извади такъв глас или поне не се бях заслушвал/замислял досега.

 

... You're mine you're mine you're mine baby.

 

Готина песен с много ... сладък танц :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това завръщане беше много добро..Промоциите също се справиха много добре и техните изяви ги следях..

 

Бившите членки Ji In и Ji Hae пуснаха послучай Коледните празници песента “Loving Day заедно със свои селки вмъкнати в песента

 

 

Малко селки около Коледа на другите ни 4тери красавици

 

 

tumblr_mfl9rwjXRl1rj3z94o1_500.pngtumblr_mfl9oqSSoI1rj3z94o1_1280.pngtumblr_mfl9oqSSoI1rj3z94o2_1280.pngtumblr_mfk6a3rrFr1rrcie0o1_500.jpg

tumblr_mfjqpmLKbv1rj3z94o1_500.jpgtumblr_mfjlg1G1yM1rj3z94o1_1280.jpg

 

 

Специалната им песничка за Campaign в Inkigayo ,която беше излъчена на 23/12/12

 

Интересно е, че Minah призна в MBC ‘Weekly Idol’, че нейните тип момчета са D.O от EXO-K и Song Joong Ki..Oбаждаха се и на Song Joong Ki...Такава радост такаво нещо :Д

 

tumblr_mffqjjPWhq1s13tido1_500.png

 

Кой ще издържи тежките водещи на MBC ‘Weekly Idol’. Двубоя е между

Hyeri. и Iihoon (btob)

 

 

tumblr_mfdocgsFwP1rjzrc5o1_250.giftumblr_mfdocgsFwP1rjzrc5o2_250.gif

tumblr_mfdocgsFwP1rjzrc5o4_250.giftumblr_mfdocgsFwP1rjzrc5o3_250.gif

 

 

 

Тук можете да намерите предаването..Но е без суб :click:

 

И защо Iihoon (btob) и So Jin ми приличат много един на друг..Или вече ги сватосвам или да не съм аз..:Д

 

tumblr_mcvwl1QBvy1ruwmi0o1_500.jpgtumblr_mfncneaQTx1rta1dso2_400.gif

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последното участие за 2012 в Mbc Gayo Daejun...Не мисля,че участваха в другите новогодишни предавания..

 

http://www.vbox7.com/play:581a3ce2c6

 

На 3 фев. пък са участвали в SBS MTV Rock Festival Изпяли са Don't Forget Me & Twinkle Twinkle Клип :click:

 

Фотосесия за ‘MK’ Photoshoot

 

 

20130114_1358132971.jpg20130116_1358324723.jpg20130116_1358324731.jpg

 

 

Участвали са в @ MBC Idol Star Athletics Championship записан на 28 и 29 януари..В Отбора на Ексо, за друг в техния отбор не съм сигурна.

 

tumblr_mhnmkp28JK1rh3sq5o5_500.jpg

 

 

BBsaJr4CYAABKpq.jpg-large.jpg

Girl’s Day Hyeri Twitter Update

Translation: Thanks to the fans we were given the strength to endure it !!!!!!!!! We ate well and although we are very tired, we feel completely great because we can be together with you guys~~~~ Keke ♡ We’ll do even better~~~ ♥

 

 

 

Един снимков ъпдейт на Sojin в туитър:

: kehehe~~~^^ this is so nicely drawn I saw this cause my friend sent this for me ,who ever drew this ~~~ Thank you ^^!

 

i80kmu.jpg

 

Sojin и Minah са взели участие в @ KBS Lunar New Year Special ‘Idol Gayo Stage’ записано на 29 януари ..За излъчване не знам..

 

Lee Jung Jin е бил попитан, кой е идеала му за момиче и той е посочил Yura

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Girl's Day пуснаха една от песните от предстоящият си албум предварително, както е модата напоследък в Корея.

:D Албума очакваме на 14 март.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mомичетата се задават със своя първи пълен албум носещ името Expectation’

 

tumblr_inline_mj9ov9a9q91qz4rgp.jpg

 

Съдържанието му ще е с 6 нови парчета, 6 стари и 2 инстументала..Sojin e била в ролята на композитор за една предишна песен - Telepathy..За този албум тя пише и композира Girl’s Day World..Американския продуцент Gregg Pagani работи с тях по “I Don’t Mind“, а пък момичетата помагат с текса...

Зад албума им отново стои Nam Ki Sang ..Той казва,че музиката на момичетата е доста променена, самите те са израснали..Чрез това завръшане ще ги видим на 180 градусова трансформация

Самия трак лист:

 

1. Girl’s Day World (Intro)

2. Expectation

3. I Don’t Mind

4. Easy Go.

5. Don’t Trust Her

6. White Day

7. Oh Great

8. Twinkle Twinkle

9. Hug Me Once

10. Oh! My God!

11. Don’t Forget Me

12. Don’t Let Your Eyes Wander! (Remix Club Ver.)

13. Expectation (MR)

14. White day (MR)

 

 

Зад кадър на клипа Expectation’

tumblr_mj9b4aY5As1s2hwcvo1_500.jpg

 

Също Yura пусна тези снимки вчера с текст *Heartbeats*~~~Guess what it is~~~!??? hoot-v-~

 

 

tumblr_mj7tqbEkQa1rcwqomo2_1280.png

tumblr_mj7tqbEkQa1rcwqomo1_1280.png

 

 

На 23 фев момичетата са били на @ "1st Asia Style Festival" Runway Show, където и Yura също е била на подиума

 

tumblr_mioldyxcAt1rh3sq5o1_500.jpg

 

tumblr_mioiwfUCpB1rcwqomo3_1280.jpg

tumblr_mioj01mVhZ1rcwqomo1_500.jpg

 

 

На 7 февруари Hyeri официално е завършила училище School of Performing Arts(SOPA)..Тя вече е избрала университет и са я приели май ..Той е Kunkook , в департамента по изкуства а самата специално е Филми

 

N2013020713311763301.jpg.

 

371953_article.jpg20130207_1360201800..jpg1360202034411.jpg

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тийзър за “Expectation”

 

 

И тийзър снимки на Yura

 

 

d-4_dai5y_src_big.jpg

d-3_dai5y_source_big.jpg

 

 

Отново завиха към секси концепцията на Nothing lasts forever, което мен ме радва и се надявам песента да е добра, като вече споменатата. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно интервю на момичетата преди пускането на песента,клипа и албума...

 

 

И още промо снимки:

 

 

tumblr_mjl2eugRLs1qzcrseo5_1280.jpg65974.jpg65972.jpg

65973.jpg

 

 

Hyeri

 

 

tumblr_mjl2eugRLs1qzcrseo2_1280.jpgtumblr_mjku50Xxgz1ruob1so4_1280.jpg

 

 

Yura

 

 

tumblr_mjl2eugRLs1qzcrseo1_1280.jpgtumblr_mjku50Xxgz1ruob1so6_1280.png

 

 

Minah

 

 

tumblr_mjl2eugRLs1qzcrseo4_1280.jpgtumblr_mjku50Xxgz1ruob1so5_1280.jpg

 

 

Sojin

 

 

tumblr_mjl2eugRLs1qzcrseo3_1280.jpgtumblr_mjku50Xxgz1ruob1so3_1280.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като пуснаха "Don't Forget Me", която аз толкова заобичах ред е на новия им кли..Песента да хареса ми ..Те също са доста секси ..Определено ми харесва да ги виждам в тази светлина..Танца също е як..Обаче вече четох,че някои от движенията май са забранени..

На Yura определно май ми харесва повече с къса косичка... Minah пък е симпатична с къса :д Sojin радва с тая червена...Hyeri също радва...

 

За теглене новите песни Линк 1

Онлайн: Линк 1

 

Едно съобщение за феновете + превода

 

Hello Daisy!! Everyday Girl’s Day

 

Hi everyone we’re Girl’s Day!

Hyeri shouting yayayaya~

Congratulation

*Everyone dancing

Minah: Wow finally our first full length album is coming out!!

Hyeri: We know that you guys have waited for our first full album for a long time, so we prepared for this album really hard, and there are many great songs I hope you guys love our songs and listen to them.

Sojin: My eyes are almost blurred with tears of joy.

Minah: First of all you know our title song 기대해(Expectation) we’ll sing you a little bit let’s go.

wooo wooo 기대해 !

Yura: Hope our fans support us :)

Sojin: Yes, you’re surely going to buy our first album right? (laughs)

Minah: 10 albums per person!!

Sojin: Please root for us and our album’s success, it was Girl’s Day!

Yura: Daisy I love you~

Source; girlsday daisy

Translation by: audiencea127 (Thank You!)

 

 

 

Снимки от Backstage на M Countdown

 

 

tumblr_mjmv9zmUis1rj3z94o3_1280.jpgtumblr_mjmv9zmUis1rj3z94o2_1280.jpg

tumblr_mjmv9zmUis1rj3z94o1_1280.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента е яка , клипа са се постарали да е секси

:lol: :lol: Хореографията нямам думи хаххаха то не е попипване не е чудо. но аз от песента съм доволна, което беше важното....

 

От M!Countdown , а и нещо много яко - за първи път им правят завръщане с две песни, явно вече са от голямата лига :lol: :lol:

 

Please Don't Go и Expectation

 

 

Другите завръщания, като ги качат в официалните канали че не ми се сменят после затрити линкове :lol: :lol:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започваме първо с денс версията...



Завръщанията им на :

@Music Bank [15/03] Please Don't Go (Don't Trust Her ) + Expect
@Music Core [16/03]
..Тук Minah беше една от водещите..
@Inkigayo [1703]
//


Какво е останало зад кадър можете да видите от



В някакво интервю наскоро, момичетата са казали,че се чувстват,че дебютират отново..От фирмата съобщиха,че след пускането на Expectation фен клуба на момичетата се увеличил много бързо.

Малко снимки:

g-5.jpg.g-6.jpgg-7.jpgg-8.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Целувки от момичетата:


tumblr_mkfqzeRfgq1rivdjwo1_250.giftumblr_mkfqzeRfgq1rivdjwo2_250.giftumblr_mkfqzeRfgq1rivdjwo3_250.giftumblr_mkfqzeRfgq1rivdjwo4_250.gif

 


 


 


Харесват ми костюмчетата по време на участията им. Да сложа  още два интервюта на момичетата едното за Billboard Korea


 


 


 


И allkpop организираха разговор, и феновете изпращаха въпросите си


..Има превод водещата превежда нещата..Пък и въпроса на Jay Park беше зададен.


 



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичетата са на върха на славата си в момента и много се радвам за тях. Вчера имаха специална сцена промотираща ново предаване на Mnet


 



 


 


 


А днес имаха и акустична версия на Hug me once


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ZB_u2beOZnc


 


А тази малка сладурка е да и нащипещ бузите хахаха


 


tumblr_ml532ouv2t1rekku1o3_500.jpgtumblr_ml532ouv2t1rekku1o1_500.jpg

 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ексклузивна новина! :28558:

 

20130416_tony_hyeri_zpsf5ccb9f9.jpg

Хйери се среща с олд скуул айдола Тони Ан (H.O.T). С незавидната разлика от 16 години , двамата се срещат от близо месец иSports Seoul са ги изловили на среща.

Dream Tea Entertainment пусна официално изявление, че двамата не се срещат отдавна, за това да не се пускат излишни слухове и истории за тях, които да тревожат Хйери и т.н.

 

 

“We bow our heads and send our apologetic hearts for all the fans, whom we’ve caused concern, due to the issue regarding Hyeri. First of all, we are sorry to the fans that we, the agency, weren’t already aware of the two meeting one another.

After confirming with Hyeri, we have learned that the two previously were of sunbae-hoobae relationship, but in March, during the early stage of Girl’s Day’s full length album comeback, [Hyeri] was contacted about seeing each other, and attracted to his gentle nature and kind manners, they met a couple of times and talked with one another.

From what we know, they’ve exchanged advices and consolations about their daily lives and the entertainment industry. Hyeri is currently having a hard time due to all the attention upon the two.

We request that assumptions and exaggerated stories do not come about from all of you and the media, and we once again apologize for worrying fans.”

 

20130416_tony_hyeri4_zpsc9fe0b5f.jpg

20130416_tony_hyeri1_zpse129b69a.jpg

20130416_tony_hyeri3_zpsdb9b8545.jpg

 

 

Иначе девойката в момента участва в снимките за новият клип на C-CLOWN, който ще видим на 18-ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още снощи като видях,че allkpop пуснаха новината че Sports Seoul е изловила идоли,които се срещат ми беше странно но пък и с нетърпение очаквах какви ли не запознанства и бам днес по време на лекции хха да като видях викам си леле леле е....В първите минути си викам wtf обаче впоследствие започнаха да ми харесват пък ако искат и да се срещат си е тяхна работа..Тони трябваше примерно да е на 26 ...Ама какво да се прави 

 

Mалко имам чувството, че и те не знаят  какво има между тях...Защото и фирмите имат леко различни тези май :Д

 

От фирмата на Тони (TN Entertainment,)

“Tony and Hyeri started to meet in March… They’re currently getting to know one another,” and “It’s true that they’re seeing each other. It’s been about 2 months now, so it’s hard to call it a ‘relationship’ at the moment. They are getting to know each other with fond feelings.”

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...