Jump to content

2PM


Recommended Posts

"Къщата" на Тек хахахаха хубава, голяма с градина и царевично поле хахаххаха



 


Днес на Music Bank. Много добре са с разкопчани ризки, само така да се показват. :i love this: :i love this:


https://www.youtube.com/watch?v=ubsDfj_CAKg


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали е хубава къщата му? Докато братята му си показват апартаментите в Сеул, той си показа истинският дом, този в Чонгсон. И всичко сам той си е направил в градината, изора и нивата с трактора. Царевицата я засадиха двамата с Пак Шин Хье, докато Со Джин и Плешивкото си почиваха и се чудеха къде да се почешат (ама, айде, да не казвам/ пиша повече, хаха).
Тази нива е засята с много любов, да знаеш. Той затова така си я показва и се гордее с нея, както и с картофите.
Минки е много срамежлива. Като беше бебе миналата година, не беше такава, но сега вече е госпожица и е много срамежлива.
Матилда напоследък се кротна. Не прескача оградата и си снася всеки ден яйцата. Джаксън също е добре, а Перла и Диамантка много пораснаха. Диа е наистина много кротка, той Тек много си я обича нея.
Още няколко часа и новият епизод ще е факт. Нямам търпение да видя Тек и кака си БоА.

Както са тръгнали да си разкопчават ризите - утре им предлагам, на Music Core, направо да изкарат една сцена и без тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес спечелиха първата си награда за My house в The Show!


За съжаление не бяха там, да си приемат наградата, а сцената им беше Специално записана предварително. Стискаме палци за още награди тази седмица. :up:


 


Ето я къщата в която искам да живея хахаха И аз да се намърдам там и ще превъзпитам двамата непослушковци, които му ядат от пода хахахаха


А най-хубавото е че беше без грим, така е 100 пъти по-хубав. :wub:



 


Сцените, които останаха от миналата седмица -

  и 
.

 


Танцовата тренировка, за която само Минджуни получава плюс. Явно само той се е сетил, че тези клипове се гледат заради по-свободните дрехи и трябва да си поне по потник да зарадваш фенките хахахха :i love this:


 



 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита победа. Радвам се за тях. Трудно ще е тази седмица за oще победи, но стискаме палци.

Чиниите му не са измити (Мин Джун има нужда от жена, освен ако не крие някоя, хаха), ако смяташ да живееш там, ще трябва и да чистиш, няма как, хаха.
Какво да кажа.... Нямам думи да ги хваля вече двамата с Тек. Много ги обичам и двамата, подкрепям като фен и им стискам палци за всичко, с което се занимават. Апартаментът му е много хубав, мъничък и подреден, както очаквах и от всичко, което съм виждала от снимките и клиповете, които той качва в Инстаграм. Това е точно в стил "Мин Джун Ким".

И той е с тази мания по Беърбриковете...

На мен все пак фаворит ми е къщата на село, в Чонгсон. Там е истински рай с Тек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мин Джун и новата му песен, типично в негов стил <3

 

Като негова абсолютна фенка няма да си изказвам мнението, защото няма да е безпристрастно ;)  :panda-145:  :panda-145:  :panda-145:

 

А ето и двете представяния на момчетата на SBS Gayo Daejeon / изключително елегантно, какви кавалери  :kissy: /

 

 

И изпълнението им на MBC фестивала / как да не се забавляваш с тях - Kpop Avengers  :wub: /

 

 

 

A тук заедно с Got7 откриват концерта .... зарибяващи...

 

 

 

 

Нека пожелаем да е жив и здрав рожденника, нашата Панда :panda-145::wub:

 

CYsGYYUUwAA1pHL.jpg

Редактирано от lunati4kata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре излиза албум на Jun.K - "77-1X3-00" с 10 негови песни в най-различни жанрове.

 

Днес излезе MV за водещата "No Shadow"  

 

 

А преди седмица пусна предварително баладата "Your Wedding" със събрат му Nichkhun и Nayeon от Twice в ролите

 

 

JunK_1483932498_C1slTzfVIAIX15M.jpg

 

Медли на албума:

 

 

 

 

 

Той няма да промотира , това било подарък към феновете преди да влезе в казармата.

На 14 и 15 ще срещне феновете си на първия си соло концерт "Jun.K Solo Concert Mr. NO".

 

Jun.K и Taecyeon ще влязат в казарма февруари-март.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на третия концерт от планираната поредица от 6 концерта се случи инцидент с Джун К. Той падна от движеща се платформа и камионът, който я е движел, го е блъснал. Откаран е в болница. Новините са, че има счупен безимен пръст и счупен лакът. Всички фенове се молят за него и изпращат позитивни послания на него и на останалите момчета в социалните медии. Нека и тукашните фенове ги подкрепим и да им пожелаем да бъдат здрави и да не се стига до други подобни инциденти. Нека подкрепим и сериала, в който участва Джуно - "Шеф Ким". Той до преумора работи по снимките на сериала, по тренировките и концертите, които правят. А и е обещал, че ако сериалът мине 19% рейтинг, ще излезе да пее и танцува на улицата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Старо но златно - поиграх си няколко дни и преведох първия концерт на групата, заедно с песните дори. Доста e емоционален за тях, тъй като е изобщо първият им концерт на голяма сцена, освен това знаете за проблемите, които са имали, след напускането на лидера им, и колко голяма част от фенбазата им ги изоставя. Момчетата не са вярвали какво могат да постигнат и че ще напълнят залата. И до ден днешен на въпроса "Кой е най-щастливият ви миг?" отговарят: "Сегашния", но си спомнят с умиление и радост за този първи концерт. Може да си го изтеглите от ТУК.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки, че не се е въстановил напълно, Jun K ще участва в отменените концерти на групата  - ще бъдат 6 нощи: 2-4 юни и 9-11 юни.

 

Концертен постер на Taecyeon

 

2PM,Taecyeon_1496273561_1.jpg

 

на Nichkhun

 

2PM,Nichkhun_1496207337_DAvroPkVwAAFZRm.

 

Junho

2PM,Junho_1495949577_1.jpg

 

На Chansung

Spoiler

2PM,JunK,Taecyeon,Chansung_1495862186_DA

 

Wooyoung

Spoiler

2PM,Wooyoung_1496034364_2.jpg

 

Новите им светлинки

 

2PM.jpg 

 

Вече трябва да е излязъл първи епизод на драмата  "Queen for 7 Days", в която участва и Chansung.Той е персонажа Seo No, най-добрият приятел на краля.

 

chansung-queen-for-7-days.jpg

 

Juhno пък наскоро обясни, че понеже не присъстват и промотират по телевизията в Корея, има погрешно схващане че "почиват". Графикът им е запълнен с турнета и не се било случвало да почиват повече от седмица. Все още били главният източник на приходи на JYP.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След около половин час започва първият концерт. По този повод споделям тук една бг фен страничка за групата, съвсем нова, но доста добре се развива за няколкото дни, предшестващи концерта. Ще дадат линк за онлайн слушане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

18893183_1869431393324534_88273173214049

 

Новият японски албум на Джуно излиза на 26.07.2017г. Супер! Предстои ни поредното горещо лято с тура му в Япония, който започва още в началото на юли и после с албума му в края на юли.

Графикът за тура "2017 S/S" е следният:

1 и 2 юли - Fukuoka Sun Palace Hotel&Hall

16 и 17 юли - Zepp DiverCity Tokyo

21, 22 и 23 юли - Zepp Namba

29 и 30 юли - Zepp Sapporo

4, 5 и 6 август - Zepp Nagoya

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Безапелационно добро е парчето, от най-сполучливите летни, които излязоха . Джуно е свеж, харизматичен и пластичен :) И е отпуснал вокал на воля.

 

 

Втора негова добра соло изява след миналогодишния DSMN (Don't Stop Me Now) - не намирам аз (на латиница поне) клипа с добро качество на звука в Тубата, затова

ето го в Dailymotion . И двете песни са с пасващо на чистия му глас ретро звучене, продуцирането е превъзходно, не че си падам по електро-то, но бийта и качеството са десетка.

 

 

 

Намирам и танцова версия

Spoiler



 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес в 2 следобяд /при нас, в Корея беше към 8 вечерта, но за мен си беше 2РМ/ излезе нов клип на Джуно. "Fine" е едно от заглавията в първия корейски мини албум "Canvas" на Джуно. За доста кратко време той пуска вече втори албум, този път в Корея. "Fine" обаче показва една страна от характера и душевността на това момче, която феновете не са виждали на общи концерти на групата. Самият Джуно е написал и композирал песента с мъничко помощ от Хонг Джи Санг. Посветена е на котето му Ламбо, което наричаше галено Бо, но то почина през април и той все още страда за него.

14c817d48e5e82e0.jpg

dd08593b1b3e6761.jpg

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песен към драмата Just Between Lovers, написана и изпълнена от Джуно, излезе преди броени дни.

 

Освен това е рожденик на 25 януари. Миналата година на тази дата беше премиерата на първи епизод на "Шеф Ким", тази година пуска нов албум на нея. Албумът се казва Winter Sleep и излиза в 4 варианта на корица. Той е подарък от него за нас по повод рождения му ден.

Junho_1512695456_3.jpg

Off Topic

Junho_1512695456_1.jpg

Junho_1512695456_4.jpg

Junho_1512695456_2.jpg

 

Всичките са прекрасни. И накъде албум без турне, на което да се промотира, та в тази връзка, турът вече започна. Миналата седмица беше първият концерт в Сапоро, на 25 е вторият във Фукуока. Ще празнува заедно с Хотест.

Вече излезе клипът към заглавната песен.

Ето и едно интервю с него, което даде за списание BAILA.

Много лично, истинско и разкриващо малко повече за личността му. Откровения за щастието му да бъде на музикалната сцена, за непрестанната му работа, за драмата "Just between lovers", за новия му японски албум, и за тъгата му по любимите му същества - семейството и любимите му Джони и Уоли, неговите деца. Приятно четене! 1f609.png

 

BAILA – специално интервю на Джуно от 2PM

Един зимен ден, прекаран с Джуно

Изминаха вече 5 години, откакто името на Джуно е местоимение за „лято“. Днес той решава да промени това и да наруши зимната тишина, като издаде шести самостоятелен албум. Решихме да го попитаме как се чувства от факта, че издава нов албум само половин година след предишния и да ни разкаже малко повече за това как прекарва зимните си дни.

Профил:
Джуно от 2PM
Дата на раждане: 25.01.1990
Височина: 178
Член на групата 2PM. Дебютира като соло изпълнител в Япония с „Kimi no koe” през 2013 г.
Активен и като актьор. В момента играе в драмата „Just between lovers”, която се излъчва в Корея. Това е първата му главна роля. Започва своето турне ,,Winter boy” на 20.01.2018 г.

„Лятното момче“ Джуно се завръща като „зимното момче“ със своя шести албум „Winter sleep”. И друг път е пял през зимата – в Бодокан декември 2016 г., но за първи път издава албум.

„Исках да направя и двата сезона горещи. И лятото и зимата“ - казва той, усмихвайки се срамежливо. - „Последният ми албум „S/S“ бе изпълнен с много ентусиазъм. Този е различен. По-спокоен. Заглавната песен показва една друга страна от мен. Човекът Джуно наблюдава звездата Джуно. Песента е за неговите чувства и мисли.“

В сравнение с "Ice cream", "Winter sleep" e по-сюрреалистичен.

„В момента снимам драмата „Just between lovers” в Пусан. Играя ролята на Канг Ду, който има дълбоки душевни белези от загубата на мечтите си и родителите си едновременно. Аз съм такъв тип, че околните неща ми влияят. Обичам да попивам. Поемам разнообразието. Написах албума, докато бях погълнат от ролята си. Исках да знам как - ако не бях знаменитост, а обикновен човек - обикновеното ми Аз би погледнало на звездата Джуно. Това е песен, която обединява чувствата и мислите на моите две личности. Доста време мина, откакто давах подобно интервю. Когато завърших последното си турне, веднага се върнах в Корея и започнах снимането на сериала, затова се чувствам малко неудобно. Добре ли отговарям? Аз все още съм вашият Джуно, нали?“

Борех самотата си с торба пясък

Историята на „Just between lovers” бе представена през ноември. Тогава Джуно се подготвя да напусне своя дом в Сеул и да се пренесе за няколко месеца в Пусан. По това време той е много чувствителен, може би поради факта, че му се налага да се потопи в актьорството далеч от дома.

„Загубих 7 кг, за да се подготвя за ролята. /усмихва се/ Не беше много приятно, но трябваше да направя нещо за своя образ. Вътрешно не съм се променял.“

Казва, че най-много обича да яде домашно приготвена храна.

„Тъй като навсякъде продават домашна храна, нямах проблем с яденето. Измислих си и хоби. Стаята, в която живея в Пусан, е твърде малка. Толкова малка, че когато си разперя ръцете, се удрям в двете стени. Всеки ден, прибирайки се в нея след снимачния процес, се чувствах много самотен без моите котки. Трябваше да се освободя от стреса. Затова си купих торба с пясък. Но тя зае много място и това ме изнерви повече. /смее се/ И така, за да се подготвя за предстоящия студ, тъй като светлина не влиза в стаята, да облекча стреса и да поддържам теглото си, ми оставаше да удрям торбата. Това е последното ми хоби.“

„Нямам близки и приятели тук в Пусан, затова рядко разговарям с хората. Но днес наистина съм в много добро настроение. Винаги когато говоря за моята активност като изпълнител в Япония, съм много щастлив. И много благодарен. Това не означава, че заснемането на драмата ми причинява само стрес. Разбираш някои неща за себе си, когато промениш начина си на живот. Започваш да изпитваш емоции, които не си подозирал, че можеш да изпиташ. В момента моите котки са в дома на родителите ми. Всеки път, когато ми изпратят тяхна снимка или видео, се чувствам преизпълнен с любов към тях. Обожавам ги.“

Зададохме няколко въпроса и за връзката между заглавието на новия албум и зимата.

„Когато чуеш "зима" първото нещо, за което се сещаш, е сняг. Роден съм през зимата и добре съм запознат с него . /смее се/ Когато бях малък, обичах да карам ски и да ям сладолед, който беше много специален за мен. Моят дом в Сеул е на последния етаж и когато през зимните дни слънцето влиза през прозорците, ме загрява. Някак си това ми липсва в момента. /смее се/ Когато се завърна в Сеул, ще вадя дебелите завивки.“

Сутрешните ми аларми не звънят с песни на 2PM

Къде е твоето място за почивка, място, където сърцето се чувства в безопасност, място, подходящо за срещи? Неговият отговор беше "у дома". От всички стаи в дома си най-любима му е спалнята.

„Първото нещо, което направих, когато се нанесох в апартамента, бе да сложа дебели завеси в спалнята, за да не може светлината да нарушава съня ми. Другата причина е, че спя без дрехи, само по бельо. Не мога да заспя, ако дреха докосва кожата ми. Обичам да заспивам, оставяйки вратата на спалнята отворена. Харесва ми подът да е студен и да влиза лек ветрец през вратата. Лесно прегрявам, затова вечер я оставям отворена. Ако пък ми стане прекалено студено, включвам електрическото одеало. Но това е само в краен случай. Моята спалня е обзаведена като всяка друга спалня. Удобно и комфортно. Обичам да прекарвам времето си в нея. Единствената аларма, която използвам, е тази на телефона ми. Ставам още на първото позвъняване. Нарочно съм сложил дразнещи мелодии, за да мога да се събудя веднага. /смее се/ Чувал съм, че фенове слагат песни на 2PM за сутрешни аларми. Аз никога не бих го направил. Това означава да намразя нашите песни. /смее се/“

Има причина да ни разказва толкова емоционално за съня. Ето каква е тя.

„Заглавието на новия ми албум е "Winter sleep". За животните, които спят зимен сън, това не е просто почивка, а подготовка за пролетта. За мен писането на песни ми носи същото усещане. Аз си почивам, за да имам сили за следващата си стъпка. Надявам се този албум да бъде източник на сили за всеки един от вас. Турнето ми в Япония започва на 20.01.2018 г. Моля ви, очаквайте с нетърпение "Зимния Джуно"!“

Английски превод: @nuneo_trans
Български превод: 2PM БГ_Хотест

 

Още инфо за албума, песните, сериалите, не само на Джуно, а и за плановете на останалите от групата, може да прочетете във фб страничката на 2PM БГ_Хотест

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От JYP съобщиха, че 2PM са решили да преподпишат договора си с компанията, който изтече именно днес. Джун К, Никкун, У Йонг, Джуно и Чани са взели решението да останат заедно и да продължат като една група. Остава само Тек, но на него ще му предложат нов договор след като излезе от казармата.:wub: От компанията съобщават още, че момчетата са обещали, след като изпълнят военната си служба, да се завърнат и да промотират отново заедно като една група. Супер новина за всички Хотест :D
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма новина! Паметен миг в историята на 2РМ!

2РМ са новите директори в JYP. Нов договор и повишение, това си е късметлийска работа, но в техния случай е абсолютно заслужено. От компанията обявиха, че като най-старши артисти в JYP, от днес момчетата ще заемат длъжността директор. Честито, 2PM! Те ще отговарят за популяризирането на компанията в чужбина и от сега нататък сами ще водят собствените си промоции. Не че досега не го правеха, ама сега официално им е разрешено. Всеки ден по една хубава новина. Нека песента им "Don't stop can't stop" вечно да звучи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...