Jump to content

Girls' Generation | SNSD | So Nyeo Shi Dae |


toxic

Recommended Posts

Видеото бледнее пред музиката :)  Нещо ми се разминават, предполагам че е нарочно, но кадрите ми се сменят не в ритъм, мъничко по-рано идват и не мога да го смеля така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво е това копиране на американско и европейско звучене от SM... Всяка песен им е такава вече, затова и няма как да ги харесам. Пускай dubstep-а и влизай в дискотеката. Тейон доста се е променила от преди. Не знам как лицето и си е променило формата, но е с егати правите черти, каквито нямаше преди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая мелодийка на припева, ако беше заменена от силни, секси вокали, щеше да е много по-добре песента. Доколкото знам, това не е главната песен от албума, така че има надежда. Иначе и признавам, че всякакви концепции разбива, е, само като рапърка не я виждам :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Deyja, няма да се изненадам и да опита нещо с хип хоп, нали си я знаем. И на мен много ми хареса тази песен, нямам търпение за заглавната + още малко тийзъри

 

Taeyeon_1487518611_3.png

 

 

 

Taeyeon_1487518613_2.jpg

 

Taeyeon_1487518614_1.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се надявах Fire да се сдобие с клип, но и тази е приятна, изобщо звучи като да е доста силен албума, поне от всичките тийзъри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Албумът и е направо чуден,(минус 2, 3 песни, които не ме грабнаха). "Fire" както и подозирах, ми стана любима, но повечето песни са на ниво. Странно как "I got love" някак не се връзва като стил с другите песни, сякаш случайно е попаднала сред тях, докато останалите някак си синхронизарат и се допълват. По-бързите песни, напомнят леко на "Why", която много харесвам. Разбира се, най-големият чар на песните е прекрасният глас на Тейон. Изпълненията на "Fine", са наистина радост за ухото, но се надявам да чуем и други песни от албума, особено "Fire".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...