Jump to content

Park Shin Hye (Пак Шин Хье)


Recommended Posts

Много чаровно и лачезарно момиче, толкова и завиждам - целуна всичките красавци. :kissy:

Гледала съм я в доста сериали и съм очарована, прекрасна е. Вярно е, че е закръглена, но и отива и е много сладка.

 

 

 

 

Де да имаше за завиждане- едни дървени съприкосновения бяха, нищо общо с целувки.Првъзнасят я в повече, отколкото залслужава, така мисля- една и съща във всички роли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потвърдено - Park Shin ще участва в новата драма на SBS "Пинокио".

Ще играе журналист, работещ в местните новини и ще страда от т.нар. "Синдром на Пинокио" . При всяка една лъжа тя ще хълца (щеше да е интересно да се види как й расте носът). Според агенцията й, точно това се е понравило на Park Hye - да изиграе роля на честен и откровен човек.

Изборът за главна мъжка роля още не е приключил. Първоначално са искали да привлекат Kim Woo Bin, но предвид натовареният си график, е отказал.

В момента се водят преговори с Lee Jong Suk, който сериозно обмисля възможността да се включи в проекта.

 

Драмата стартира през ноември, след края на "My Lovely Girl".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"... точно това се е понравило на Park Hye - да изиграе роля на честен и откровен човек."

 

Нямам претенции да съм изгледала всичко с нея, но определено това, което съм видяла не е по-различно от това, което се кани да изиграе. Доста еднотипни са персонажите й и сякаш е зациклила на "честрен и откровен човек". Любопитно ми е как би изиграла някоя кака тип "кучка". Това определено ще е предизвикателство към актьорските й способности.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя освен  да се прави на 18 годишно непорочно, друго едва ли може..., толкова годинки, би го показала- това си баба знае това си баба бае.Пък и това я прави икона на изкривените им понятия за морал, които са само на "драма" :896767: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази е една от актрисите, която не я дишам...Толкова кофти излъчване има и с тези грозни изкуствени зъби, направо тръпки ме побиват като се усмихне. Гледам да попускам нещата с нея...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасна си е Парк Шин Хье,много си  ехаресвам като актриса.Предпочитам нея отколкото както казва nikkita любимката на форума  Юн Ън Хье,не ми изглежда толкова хубава,да разбирам то е до предпочитание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз не харесвам нейните целувки в сериалите. Много неестествени и беземоционални са. Тя само допира устни и замръзва. И ми изглежда много студен човек. Иначе има чар момичето, и не твърдя, че е грозна, просто не се справя с целуването в сериалите или просто не харесва партньорите си. А когато си неубедителен в романтичните роли, целият сериал може да се прецака.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата снимка е кошмар! Никога не бих познала, че е Шин Хье, а по принцип ми е сладурана... Не разбирам защо всички искат да са като кукли - порцеланови и еднакви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от мъжете имам доста любими актьори,докато при жените баш любима нямам,по-скоро имам такива,които с нещо са ми допаднали или са ми станали някак по-специални.

Пак Шин Хье, по-новите й драми не съм ги гледала,само по-старите й и всъщност тя е от първите актриси,които гледах,когато започнах с корейските драми.И може би от там ми е по-специална.''You're Beautiful'', си е от първите сериали,които съм гледала, ''Heartstrings'' много го харесвам,гледала съм го няколко пъти,просто преди като нямаше какво друго да гледам и си пусках все този,явно някакъв зарибяващ ми е бил тогава и ''Flower Boy Next Door'',там ми харесваше нейната героиня-затворена по характер,не излизаше навън,а гл. герой си беше нейна противоположност...Така,че в тези три сериала ми хареса,сега вече как е,нямам си и на представа,но като цяло хората много не я долюбват сякаш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...