Jump to content

Ji Chang Wook (Чи Чанг Ук)


Recommended Posts

030b4b4e6c627fe8.jpg

 

Много талантлив, много чаровен, много харизматичен! Страхотен е! :) Веднага попадна в листа с любимците ми, след като го гледах в Хилъра. Не мога да повярвам, че няма друг сериал за 2015-та. Имам предвид, който да е завършен и да се излъчва към момента. Виждам, че сте писали за нови негови проекти, дано скоро наистина излезе нещо с него. Нямам търпение. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Blue moon гледай empress ki. Сериалът е малко дългичък - 50 епизода, но важното е, че Chang Wook е пак в главна роля. Партнира си с мацката от тайната градина. Сериал пълен с интриги, предателства, любов и т.н. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря за препоръката, automatisch.Engel! :) Щом Чанг Ук е в главната роля, значи задължително ще го погледна сериалчето, а и Ха Джи Уон много я харесвам от градината. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 19.12 Чанг Ук прибра награда и в Пекин за The Most Popular Oversea Actor Awards @Beijing National Drama Awards 2015. Честита да му е! :)

И благодарственото слово от него: "Thank you to all my fans who loved me all this while, you all great, I'm very blessed because I have all of you, I love you all".

 

10fa33597d04cae5.jpg

fd6b7aa6d6b8f73a.jpg

 

 

 

91ed208a2557c91b.jpg

096020a1f953cb30.jpg

fd70b3f9fe17f173.jpg

По време на церемонията нашето момче е и попяло. :)

26e294748036ad6b.jpg

3e4cb1edd1a3fda0.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 29-ти декември Чанг Ук е приключил снимките по филма "Manipulated City". Ук е в главната роля. Очаква се в началото на тази година да го пуснат. Режисьор на лентата е Park Kwang-hyeon. Във филма се разказва за млад мъж, който е несправедливо обвинен в убийство и който ще се бори да докаже своята невинност. Участват още: Sim Eun Kyeong, Oh Jeong-se, Kim Sang-ho, Kim Gi-cheon и др.

 

f76abd4d0b829d88.jpg

 

 

 

5279bf7c01d63230.jpg

51299f8841c89631.jpg

a0f8b9e11bde3be5.jpg

 

 

 

 

Друга продукция, която снима в момента Чанг Ук е китайската драма "Mr. Right" (aka "My Male God"). Чанг Ук си партнира с китайската актриса Wang Xiao Chen. Сериалчето ще е романтична комедия. Епизодите ще са най-малко 30, на места дори пише, че ще са 35. Снимките са започнали ноември 2015 и се очаква да приключат февруари 2016. И през пролетта да го пуснат. Продуцира се съвместно от китайската Longmeng Entertainment и корейската Lee Kim Productions. Lee Kim Productions, чието английско име е “Victory Production and Company” е същата, която продуцира “Empress Ki”. Драмата ще проследи живота на Чанг Ук, момче от средната класа и богаташка дъщеря, чието семейство фалира и за една нощ се превръща в обикновено момиче. Вместо на Принцеса, на обратно – става Пепеляшка. Двамата в началото не могат да се понасят и постоянно се карат, но с течение на времето се влюбват. Ще трябва да се научат да се справят с препятствията, които изникват на пътя им. Да открият себе си, както и колко е важна любовта, семейството и приятелството.

 

9386b02767a2876f.jpg

 

 

fe1020b559cddc6c.jpg

e9d306b72132c78b.jpg

56290d47ed4fd02a.jpg

3f2d5b8bcd32d853.jpg

7c19755cf7cc323e.jpg

356490d798b77adc.jpg

8c693cfb24dac540.jpg

95f0e85031bac631.jpg

71076e6bc1d85565.jpg

86a8810d455946f5.jpg

 

 

 

48dc96ab625bc417.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То е тоя тоалет, на корицата на списанието, бе по-впечатляващ, направо се гръмнах от съчетанието на тия десенчета  :28558:... Отпред един, отзад друг, точки с листенца, но пък чепиците в тон.

 

8668436w.jpg

 

Ето тук съм си аднала, всеки ден пускат много актуални снимки и инфо

 

Леле, ква мода идва в мъжките официални чепици - ужас, нещо не мога да я преглътна

 

8668452W.jpg

 

8668454b.jpg

 

А тук ми се струва, че е монтаж това пред публичния дом. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърдо се е закотвил на китайския пазар  сладурът, подписал е договор и за нова продукция, след тая, която снима.Ами то в Корея от айдъли, не може се вреди. :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много му симпатизирам в ролите, обаче като излезе от образ, разбирай в реклами или видеа, интервюта.., доста женствени движения има..., аз се чудя чак толкова добър актьор ли е, че в ролите си изглежда по-мъжествен.., и когато бяга, и когато се движи, бие и прочие има съвършено мъжки движения..., а по интервюта като ми кръстосат краченца(и други корейски актьори така правят)..., не знам защо, ама ме дразни това.. и даже не ексцентричните костюми, чорапи, обувки..., а чупката в китката най-много.., все едно *така сме по-арт*, като се движим различно...

 

и това по-горе го пиша, хем го следя и го харесвам :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много силна мъжкарска роля в К2. Запомнящт се персонаж и страхотна игра. Става все по-добър. Много харизматичен като актьор-детски поглед и усмивка в същото време-мъжествено излъчване. Много екшън. Четох ,че след К2 е решил да не снима филми с толкова екшън сцени. Прекалено много травми е получил повреме на снимачният процес.

Понеже не видях линк в началото, за тези които проявяват интерес с руски субтитри ето тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И според мен трябва да снима нещо малко по различно, защото на сладура му лепнаха лепенката секси таен агент и искат само в такива роли да го гледат корейките, в това няма лошо, но той като е така талантлив няма как да се развие,като актьор и да си покаже и другите качества. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ходи му много ролята. Но не знам аз си го харесах още, като играеше императора в "Императрица Ки", после  в Хилъра беше бомба направо, но виж, че тука в К2 ролята му почти се припокриваше с тази в Хилъра и всички почнаха да сравняват двата героя и наистина този на Хилъра според мен беше по добре. В К2 също имаше силни моменти, но когато беше около Анна и с онези глезотии не ми е приятно да го гледам в такива лигави роли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хилъра го пропуснах, и затова не съм правила сравнение. Опеделено в К2 ролята му е много добра. Гледам , че и новата роля е на секси таен агент в Seven First Kisses 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита Нова Година на всички!  

Случайно попаднах на трейлъра на новия филм на Хилърчето -  Fabricated City  , чиято премиера е обявена за февруари 2017г 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...