Jump to content

Recommended Posts

42166d224f4a20a490e1529c99529822730ed0ea

 

Master Devil Do Not Kiss Me season 1 (恶魔少爷别吻我)
Серии: 23 
Продължителност на серия: 30 мин. 
Жанр: романтика, училище, комедия
Начало: 9 януари
Режисьор: Шан Тао
Субтитри: Английски

 

Участват :Ли Хун И, Син Фей, Фу Лун Фей и др.

 

Описание:
Master Devil Do Not Kiss Me  се основава на романа със същото име, написан от Дзин Ся Мо. 
Разказ за момиче, което губи майка си при катастрофа,  след което попада в богато семейство.
Записват я да учи в престижна гимназия, но няма миг спокойствие, защото винаги с нея е синът
на попечителката й- превъплъщение на истински "дявол". 

                                             

       Историята наподобява смесица от множество идол драми, включително Meteor Garden-според някои.

 

 
Линк към сезон 2 :click:
 
Свали с български субтитри   :click:
 
Онлайн с български субтитри :click: :click:
 
Руски онлайн :click:
 
Онлайн с английски субтитри :click: 
 
Оттук може директно да сваляте видеото :click:
 
и не само на този, на много сериали и филми.
Редактирано от mrnkaloto
Обновена
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го заглеждам от няколко дни, ама само на руски...... Е в такива моменти се ядосвам, че преди години за заинатих пред нашите, че няма да уча руски  :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има  с виетнамски субтитри. Руски няма.

Само сериите са намятали рускините. Има ги качени и онлайн сериите.

Вчера прехвърлих първите няколко, защото малко ми се разминаваха резюметата.

Не е лошо. Наистина някакъв миш маш е. Той го играе дяволито...

Главната ме уби в начало с тази прическа-таралежка... :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В линка няма ли английски субки?

Пише английски на видеото и съм се подвела явно. :dunno:

 

За жалост само в описанието пише, че има :) Реално - нищо.

 

Ще чакаме :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 За първи намирам за сега само 5 еп. с англ суб.

 Метнах ги вчера наведнъж... видях линка го има сложен... 

 Ми леко съм изненадана, че мацката чак изглежда добре, но очаквах повече... от сценария... ще се гледа... но явно бавно ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не се стърпях и пуснах да го видя - остави главната, ама през цялото време си мисля, че тоя младеж е все още дете, особено в лицето - на постера сякаш ми изглежда по... зрял :huh: Проверих го - ами той си е малък - на 18 е :D 

Иначе сериалчето е приемливо - 20 минути, като махнем началните и финалните надписи (5 мин) - колко ти му е. Дано да му пуснат бързо превод, макар че така съм се заредила с текущи, че един повече или по малко все тая :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали ви казах, че момчето е 98 набор :) На мен ми остава само 5 еп. от преведените, но съм разочарована. На някакъв тъпизъм ми прилича, имам чувството, че в това училище учениците са на не повече от 12-13г. имайки предвид държанието им. 

Мацката им казва, че има алергия към морски продукти и те я насилват да яде.

Не разбрах и защо майката на главния я взе да се грижи за нея, дали защото майка и дари някакъв орган за съпруга и или по друга причина. и също главния спомена нещо, че е алергичен към целувки, това не го разбрах много.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали ви казах, че момчето е 98 набор :) На мен ми остава само 5 еп. от преведените, но съм разочарована. На някакъв тъпизъм ми прилича, имам чувството, че в това училище учениците са на не повече от 12-13г. имайки предвид държанието им. 

Мацката им казва, че има алергия към морски продукти и те я насилват да яде.

Не разбрах и защо майката на главния я взе да се грижи за нея, дали защото майка и дари някакъв орган за съпруга и или по друга причина. и също главния спомена нещо, че е алергичен към целувки, това не го разбрах много.

 

 

 

Тва със съгласяването да ядеш нещо, от което си алргичен беше голям тъпизъм... детска му работа... 

и да майката на главната умря и си даде бъбрека на бащата на главния , и мащехата му затова я  прибра... да я отгледа докато завърши у-ще и докато се ожени..

А алергията от целувки съм я пропуснала... де ли... ма тя кат на Майк от Принцесата... от прегръдки "РРРР 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Като си лежеше в леглото, мисля че в 3 еп. беше и си мислеше нещо си го имаше  това за алергията, имаше предвид целувката с главната,  освен аз да не съм прочела правилно, или да е било някакъв вид майтап,   то тези суб толкова бързо прелитат, че някои само до половината успявам да ги  прочета.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засега от 9 преведени и 17 изгледани... бих повторила с букви 12, 16 и 17... останалото са шлака и боза... ей голям клюкарник тва у-ще... Има някакво раздвижване натам, но...

 Даже имахме и нещо като признание, но... мацката нали ни е "бавностопляща"  ;)

17362667_1154024008030280_42549250973635

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майката на Дявола директно влиза в списъка ми с любими свекърви/тъщи от драмите :D :D

 

mqdefault.jpg

 

"Бавностопляща" ли..

Сега като се появи и старата любов на Дявола, хептем бавно ще сгрява ми се струва. То толкоз момчета и се наредиха, тя за ни един не вдява :D

 

 

Минавам на второ ниво :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...