Jump to content

Fairy Tail (2006)


Razzormaw

Recommended Posts

Надявам се да разберем повече за него в следващите чаптъри. Нищо чудно част от магията, която усещаше Джерар на турнира да е идвала от него. Обаче не вярвам Зереф да е успял лично да се промъкне там, Мейвис щеше да го усети по-рано.   :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах предвид, че е наблюдавал чрез дяволчето тоест с някаква магия да го ползва като очи или просто да му докладва. Може наистина Джерар точно него да е усетил. Зереф обаче доста ме изненада още при първата му поява на Тенроуджима острова, предвид историите, които бяха свързани с него до тогава особено това с чудовището Делиора очаквах да е абсолютният злодей, а те го представиха в една доста особена светлина като човек дори може да го съжали. Сега кой знае какво ще стане при неизбежната конфронтация с него, но при всички положения би трябвало мангата да приключи с неговото падение и този арк да е от последните. А ми се искаше тези дракони с които са свързани Натсу, Уенди и Гаджийл да се появят и да изиграят някаква роля, може би сега е момента за това особено ако се намеси Акнология, който едва ли може да бъде победен само от хората.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е да е била някаква магия наистина, но тогава нямаше ли връзката му със Зереф да е по-силна и някой да започне да подозира? Хм, хм, но като се замисля на Обра едва ли щеше да му дреме много ако дяволчето беше свързано със Зереф. Върти ми се в главата, че преди да избяга то каза, че ще се срещне пак с Фейри Тейл или се бъркам? Изглежда не съм му обърнала много внимание, когато е трябвало. На острова Зереф изглеждаше сякаш наистина съжалява за всичко, което е направил. Чудя се кога е срещал Нацу преди? Дали не е било, когато Нацу е бил малък и все още с Игнийл и затова не си спомня? Все си мисля, че Зереф има нещо общо точно с тези дракони и тяхното изчезване, но интересно защо си мисли, че Нацу е единственият, който може да го победи. Изглеждаше толкова разочарован, когато видя, че Саламандър не е достатъчно силен. Кой знае какво е видял преди в него, за да го признае за свой палач.  :dunno:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поразрових се малко да си опресня нещата за Зереф и горе-долу ми се изясниха работите особено от 250-ти чаптър 5-8-ма страница. По принцип той си е бил абсолютното зло, обаче в даден момент осъзнава цената на човешкият живот и променя възгледите си до това състояние в което го видяхме на Тенроуджима острова. Оказва се че докато цени живота на другите силата му намалява, демек когато Натсу така да се каже го пробва и не успя даже да му развали прическата дето се вика дори не е бил на максимума на възможностите си. Когато убива Пурехито тоест Хадес във въпросният чаптър сам споменава това, че когато отхвърли идеята, че човешкият живот струва нещо цялата му сила се възвръща напълно и отново става онзи черен маг сеещ смърт и разруха както е било в миналото. След като сега явно натам отиват нещата явно нашите хора ще видят бая зор с него. А това за Натсу просто е достигнало до него като информация обаче със сигурност го е срещал понеже, когато го вижда на Тенроу отбелязва като факт, че наистина е пораснал демек го е виждал, когато е бил малък. (това е в 209 чап 5-9 страница) Дори може да е било дето ти викаш по времето, когато Натсу е бил още с дракона Игнийл и всъщност Зереф да има нещо общо с изчезването на драконите ама кой да ти обади? Тея работи са ми убягнали главно защото почнах да чета мангата след Тенроу арката понеже дотогава карах само на анимето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз я започнах тогава. Изглежда трябва да прочета един-два арк-а назад. Обаче сега появяването на

Минерва беше изненадващо. Не ми се мисли какво може да стане с пламъка ако попадне в неподходящи ръце.

Защо ли ми се струва, че на Грей и Нацу им се размина прекалено леко, след като удариха Ерза? Така я цапардосаха, мислех си, че после няма да могат да ги сглобят, такъв страшен поглед извади!  
Горката изобщо не ги разбира  :lol2:
tumblr_mps6h69hoa1rkdj1po3_500.gif

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хех да на тея припирните винаги са ме радвали. Правят, струват и накрая все тупалки, особено в сградата на гилдията е най весело, всички като им гледат сеира докато не дойде лошата Ерза да им издърпа ушите. xD Обаче май няма да е още това с Зереф само дето се точихме...

Нещата отиват в съвсем друга посока с този арк с гигантите (питам се дали Хиро не се е повлиял от Шингекито :D) и поне на мен ми се струва интересно развитието. Любимката ми Мейвис беше дадена пак за кратко и то за едно от нещата, които съм се чудил преди време - как и от кого е създадена гилдията. Дано да дадат още по този въпрос. За Минерва и аз се учудих и дори отначало понеже дадоха част от лицето й си помислих, че е майката на Ултиър и учителка на Грей - Ул понеже арта им е сходен ама не би...явно не мога да преживея още загубата и ми се привижда навсякъде! :D То тогава Грей си припомни и случката с Делиора и я видя за кратко в мислите си и това също повлия хич да не е..Е така или иначе до последно ще се надявам Хиро да върне Ултиър (или изненадващо да се появи Ул) ако го направи го признавам за пич!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като са заедно, май Грей прихваща от идиотщината на Нацу. :D Наистина добре, че е Ерза да ги спира, че ако не е тя гилда всеки ден ще се нуждае от поправка. Е, ако някой не й настъпи тортата разбира се :D
Дам, Зереф отпада за малко, ама Хиро е гадняр, подведе ни тогава с този край на чаптъра!

Щях да се радвам ако беше Ул, Минерва изобщо не я харесвам. Тя е от онези антагонисти, които ме дразнят само като ги гледам! Но може и Ул да се върне, няма нищо невъзможно, когато Зереф е в играта. :Д Що се отнася за гигантите - приличат ми повече на тези от One Piece, но ако ги разтопят със сигурност ще настъпи хаос. Вече нямам търпение да дойде петък, да видим дали Хиро ще ни изненада отново :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе Go chibi Erza!! :D Кратък чаптър, но интересен, а мистерията около гигантите и този пламък се разраства все повече. Чудя се тея гиганти какви ще излезат, сигурно добри поне така си мисля ама нашите хора първо трябва да видят как ще ги върнат в предишното им състояние.

Тея тримцата изненадоха мислех си че са някви клоуни дето само се набират, но се оказаха доста сериозен противник щом чак Натсу и Грей зорят. Ама ще си го получат то е ясно едва ли ще са основните антагонисти на тази арка. За тази кандидатура предполагам, че ще са тези същества срещу които са се били гигантите.

 

Дано следващият път пусне повечко материал Хиро да не се скръндзи..миналият път изля три парчета сега само 1 кратко. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Loli's worst nightmare!

 

 

frrq.jpg

 

 

Тоя чаптър ме размаза от смях тва в спойлера просто ме остави без думи...xD xD Че и Хапи горкия с тея кашкавелни пръсти... :rofl: А както тръгнаха нещата май тва ще трябва да го кръстят "чиби арк"!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започва се, вече става интересно. Добре, че...

само 2-ма са чибита засега, но пак няма да им е лесно. Доста долна магия, но поне изскочи малко помощ. Тази определено не очаквах да се появи скоро, но фенките са странни и непредвидими същества. :D В предишния чаптър Хапи добре си изпроси наказанието, чист М, добре че Нацу не го ритна, щеше да стигне до Магнолия  :rofl:   


Странно къде ли се е дянал Грей? Очаквам следващия път поне него да видя в действие, Нацу и без това не може да направи много  :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минерва беше ясна, но за червенокосата действително си беше изненада като и двете имаха татуировка на един и същ гилд, явно си кооперират. И на мен ми стана чудно къде се потули Грей нищо чудно и да се включи в решаващ момент, а така както се очертава най голямата криза ще е при Ерза. Абе общо взето съм доста доволен как тръгна този чаптър - хем интересно, хем смях пада, а предишният си беше спек с тоя турнир и залозите покрай него! :D Е сигурно и тук ще загрубеят нещата както стана в Key of starry sky арката в анимето понеже там историята се разви по подобен начин и имаше точно такива олигофрени за противници отначало, а после изведнъж стана по сериозно действието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност са в 2 различни гилда, аз точно за това се върнах в началото, за да съм сигурна. Но чудно какъв ли е гилда на червенокосата...
 

04_zps531fe999.jpg


Да, на Ерза няма да й е лесно, но поне се справя по-добре от Нацу. Той извади страшен стил в „битката“  :28558: Нищо чудно Грей да се появи при него, за да му бутне едно рамо след като му се посмее малко :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бре, вярно са 2 различни аз запомних орнамента с пламъците и не обърнах внимание, че картинката под него е различна. :mellow:  Значи няма да мелят брашно тея двете както си мислех..

Натсу ако не направи някоя простотия все едно нищо не е било значи. :D При него това ме кефи, че хем е солиден персонаж с невероятен магически потенциал, който практически изнесе на гърба си голям процент от най тежките битки от предишните аркове, хем пада голям смях с него през останалото време, когато не са на мисия или в битка и само се чудят с Хапи в кви маймунджалъци да се замесят.  :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бре тея трите опасна комбинация! xD Още като видях заглавието на чаптъра и ми стана ясно накъде отиват нещата.  :rolleyes: Флеър направи добро изненадващо включване чудя се само как Хиро реши точно нея да хване от всички тези в турнира явно му е любимка и е решил да я доразвие като персонаж. Този арк засега върви под знака на изненадите и комедията, но както добре знаем въпрос на време е да се появи някой, който да развали купона! :D Чакам с нетърпение да освободят гигантите и предполагам, че ще стане скоро. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вярно си е,но нацу най ме кефи сега като малък и се чудя какво ли ще измисли,аз се радвам че започват анимето отново,лошото е че няма официална дата която да е обявена за начало

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Април месец ще е, но все още не се знае точният ден на премиерата на анимето.

Бях си оставил нарочно да се понатрупат чаптъри от Тартарус арката понеже изглеждаше нещо грандиозно и сега като ги ошляпах очакванията ми се потвърдиха напълно, че и отгоре! Прелюдията към този арк тоест Sun village или селцето на замръзналите гиганти си приключи доста добре като пак не се мина без фенсървиз и смях покрай изпълненията на Натсу и Грей. Особено това с унисекс горещият извор беше култово! xD

glh5.jpg

 

От SV се загатнаха доста неща за тея демони, а и видяхме Минерва и Флеър в доста интересни перспективи особено първата, която в сегашната арка се очертава като доста сериозно препятствие предвид положението, което е в момента. В тея две арки обаче Хиро бая е грабил от норвежката и гръцката митология обаче евала му за 9-та демони! Изглеждат доста солидни противници, които хич не си поплюват! Това, което стана с Магическият съвет наистина ме изненада! Имам си и любимка от антагонистите ->

9r51.jpg

 

Артът й ме кефи, а и способностите й са доста интересни!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кратичък но интересен чаптър, точно в стила си Хиро насади нашите хора на пачи яйца. Най интересно е около Елфман и Джелал като и двамата са го закъсали доста, но първият може да направи голяма бела. При Натсу отново смях..тоя човек просто, където и както да го сложиш все ще си прави магариите ама и тоя път удари кьоравото в тая килия! :rolleyes::D Определено обаче това ще е култов арк както тоя с турнира и Тенроу! Това съответно означава и че задаващото се продължение на анимето ще е на ниво, но при FT така или иначе няма лабаво! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале, каква сложна задача даде Игнийл на Натсу. Да открадне книгата-окей, ама часта в която не трябва да я унищожава :lol2: . Поне краят се вижда. Остана да свърши битката и да разберем отговорите на голяма част от въпросите, макар че вече доста ни се подсказа :rolleyes: .

 

П.С. Уаншота на Хиро беше забавен ама като видях поредното животно-грешка розов "пингвин"-и на секундата се сетих за Нозаки и Маено :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...