Jump to content

The Promised Neverland (2016)


debil4e

Recommended Posts

Много рисков, но и много успешен план. Върнаха ни леко в началото като пак основният противник на Мама е Норман. Оставиха я да ги подцени и се задействаха, за първи път са ход пред нея. Нямам търпение за следващата неделя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен завършващ чап, Мама пак ни изненада. Всъщност, по едно време ми хрумна, че може тя самата да е майка и се постараха да ни го намекнат няколко пъти, но пак се изненадах. Добре направи автора,че изясни нейната гледна точка и особено ми допадна липсата на безмислени тръшкания и угризения накрая. Правилно, грешно, това е безмислено в този момент, защото всичко вече е минало и остава само да посрещне последиците от решенията си и тя го направи с високо вдигната глава.  Дано следващата арка продължи по същия начин-с предварителен план за развитието и съответно без протакания :)

 П.С. Което значи, че

Рей знае -нали уточниха, че  помни всичко от момента на зачеването си. Честно, дори варианта с демоните/извънземните дето ни отглеждат за храна ми се вижда по-вероятен от това. Не случайно човек не помни първите години от живота си, това е защитен механизъм иначе ще откачим. Мога да се обзаложа, че всеки има някакъв смътен спомен от времето преди т. нар. "съзнателна памет"-преди да стане на 2-3 години. Гаранция, че все още ги стряска на моменти, макар че от днешна гледна точка разбират, че става въпрос за нещо съвсем тривиално, но емоцията не се променя. Просто за секунда си представете, че помните абсолютно всичко....

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е нещо, което си струва да изчакам:) Остана да излезе и кой ще го изпълни , ще ми се да е MAPPA, най-добри са именно в такива проекти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...