Jump to content

Siren's Lament (2016)


mi6lence

Recommended Posts

Подай ръка и се гмурни с мен в дълбоката,мрачна вода,където ще преплетем тела и впием устни в опит да развалим проклятието ....


d96fdf4f45d704ce.jpg


 


Siren's Lament


 


Заглавие: Siren's Lament


Автор: instantmiso /


Саундтрак:  @kennycomics


Тип: манхуа / уеб комикс


Чаптъри: 31 +


Жанр: романтика


Държава: Южна Корея


Година: 2016


Чети онлайн


 


Сюжет: Лира е най-обикновено момиче,което се грижи за цветарският магазин,оставен й от нейната баба. Дните й преминават най-обикновено,докато един ден това се променя,когато падайки в океана тя попада в светът на сирените. Впримчена в проклятието,което я обгръща,тя малко по-малко почва да открива,че светът е много по-голям от колкото някога си е представяла.


 


Лично мнение: завладяваща история с невероятно красив арт и прекрасна музика като фон. Нежна романтика преплетена с много комични моменти и една голяма доза мистерия,които ме изпълват с много хубаво настроение. Няма друго нещо,което да ме кара да очаквам съботите с такова желание.


 


09a114ad39476b7f.jpg


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това го започнах преди време, но точно музиката пък изнерви мен и го зарязах. Лошото е, че май сама я пуснах гадината и не открих как да я спра :blush:  Иначе ми беше интересно, но чакам компа да забрави за музикалното оформление, (което започва след като слезеш няколко панела надолу и трябва прекъснеш четеното и да върнеш страницата догоре за да го спреш, поне за чапа) и пак ще го продължа :D .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за темата! :yes:  Много е хубава! :) Преди време Дебилче ме беше открехнала за това заглавие и я бях зачела и ми хареса началото. Но беше съвсем началото, нямаше и десетина чаптъри и затова я оставих да се посъберат. И съвсем я бях забравила. Тъкмо сега ще я подхвана, хубаво ме подсети, Мишленце. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дебилче,горе в дясно имаш опция за пауза или спиране на музиката,ако наистина толкова не те радва,което супер ме изненадва,защото за мен тя е просто прекрасна и не мога да си представя да чета тази история без нея.

Blue_Moon,спокойно вече може да понаваксаш :rolleyes:  Сигурен съм ,че ще ти хареса как се развива историята.

Sierra,съгласен съм ,че историята не се развива много бързо,но пък по-добре така,отколкото да се получи като другото заглавие на авторката,което докато го почнах и то взе ,че свърши -_-  Говоря за  Where Tangents Meet .

Все пак дори и не толкова въодушевени като мен,се радвам,че има и други ,които са зачели това заглавие. А аз съм в очакване да видя,как ще се развие любовното триъгълниче,което се заформи официално от събота :i love this:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелееее,не мога да повярвам,че Шон най-после се реши и се обясни в любов на Лира .  :wub:   Аххх,стопи ми сърчицето направо.  :blush:  Но не знам защо,не можах напълно да се зарадвам,чак ми се насълзиха очите,защото в последните чаптъри авторката така направи,че да симпатизирам и на Иън,а сега той ще страда.  :( :( Разбира се не очаквам Лира сега да се метне в прегръдките на Шон и да му каже - от кога чаках. Не вярвам да се случи толкова просто и лесно. Ще има драми,в това съм убеден. Но определено историята е страхотна и предизвиква страшно много емоции в мен когато я чета. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново страхотен чап. Вече съвсем не мога да реша за коя двойка да викам - Иън и Лира или Шон и Лира :dunno:   Дали ще прехвърлят проклятието на Алея?!? Хич не ми се вярва това да се случи,колкото и да им се иска да го премахнат.Не мисля,че могат да причинят това на някой друг,пък колкото и Иън да се пъче и прави на лошко  :) Арта продължава да е невероятен,но ми се иска по-често да звучи и музиката на Кени като фон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Siren`s Lament се завърна с втори сезон !!! Началото ми подкоси краката и разкъса сърцето, и душата :( Изключително тъжен чап и в допълнение с тъжната пиано мелодия на Кени ,ми потекоха сълзите. :(

Надявам се този сезон да бъде също така завладяващ. Изобщо не искам да гадая как ще се развият нещата,началото започва с невероятен обрат,да видим как ще продължи и как ще се справят нашите герой с новите обстоятелства.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...