Jump to content

Seven First Kisses (2016-2017)


Recommended Posts

Само не схващам защо е тази злоба срещу девойчето. Нито е грозна, нито е някоя съвсем начинаеща, макар и до сега да не е имала главна роля. Само лъскавите красавици и популярни идолки и актриси ли имат правото да се редят до готините актьори  :huh: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, че трябва да е поредната утрепана...но и хубавите актриси могат да го играят ''продавачка"...Продавачите да не се избират с конкурс по грозота и ''обикновеност'' егати. В не малко драми красавици играят клошарски роли. Както и да е. Поредната корейска тъпня. Кат ще е реклама, поне всички да са готини...

Бънита,  ето я твоята мечта сбъдната  цък   :282:.с топ сценаристи и режисьори

 

Тара, едва ли е злоба, по-скоро разочарование на естети. :D  Не може да се каже, че е грозна девойката, но е доста невзрачна. Не знам, както казва Бързакова, дали е спасявала нацията в предишен живот, но в настоящия 100% някой спасява нея. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завиждам ви, момичета, че може да развихрите фантазията си. Аз бих целунал главната героиня, но не я харесвам. Поради липса на други възможности ще се спра на Богинята. Колкото до сериала - седем реклами по 10 минути. Аз друго не очаквам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не схващам защо е тази злоба срещу девойчето. Нито е грозна, нито е някоя съвсем начинаеща, макар и до сега да не е имала главна роля. Само лъскавите красавици и популярни идолки и актриси ли имат правото да се редят до готините актьори  :huh: .

 

Няма злоба! Идеята ми е, че след като събират мъжкият каймак сред звездьовци, би трябвало и момичетата да са от същия ранг. Все пак т'ва е с цел реклама. Дулс, ти па ме разби. Суза и Сукчо - и на двамата нямам завършен сериал....толкова ги 'аресвам :28558: Просто ги дадох като пример с много фенове там. Аз не съм от тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам доста интересна уеб драмичка се очертава да е с толкова сладури в нея. С някои от коментарите съм напълно съгласна и с идеята за анкетата,за която се спомена,и аз ще си дам моите предложения,хаха.Иначе бих се изказала доста по това,че за една уеб драма и по точно изборът на толкова много актьори,са се дали много пари,според мен е нямало смисъл от 7,например 3-4 сладури стигат.Но едно не разбирам,Мин Хо като последен се е включил в каста(не ли му стига това,че в момента излъчват негова драма,а и в тази се снима),участието му тук според мен е излишно.Не искам да обидя феновете му,но си е мое мнение.Явно се е съгласил заради парите.А само заради уеб драмта е нямало смисъл от 7-те момчета,ама сценаристите си знаят все пак.Иначе ще я гледам с удоволствие,ще ми  еинтересно да видя всички тези актьори на едно място,особенно Джун Ги и Мин Хо.

Така сега за изборът ми на класация,кого бих искала да целуна най много :D

1-Кай

2-Джунг Ги

3-И Джонг Сок

4-Минчо

5-Джи Чанг Ук

6-Пак Хье Джин

7-Тек Йон

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти не можеш да повярваш .. . всичките накуп ... ами аз ... мойта физиономия доволна и предоволна трябва да видиш , мале ши откача от кеф ... и Кайчето тукааааа ...Ба--и искам да съм на мястото на главната :):xaxa::emote_kiss3:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като ви чета, вече нищо не очаквам от сериала и все повече започвам да се облизвам като котарак на 7 купички със сметана. Ако ще свеждат сериала до 10 минутна реклама, сценарият е излишен. При представата как се връткат сите по бели гащи и фърлят по някой мигач, все съм оглушала и нема нужда и да ми говорят даже. То тези Аполончета-Купидончета са за гледане, не за слушане. 

Кайчето му се чудя красотен като картинка, как се е сдушил с туй дърво Кристал от f(х), ма сигурно девойката е прекрасна по душа дет се вика. Въпреки, че в Наследниците Кристал добре се справи с ролята си.

Надявам се да ни заредят с чудесно коледно настроение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Ба--и искам да съм на мястото на главаната :):xaxa::emote_kiss3:

:D  :xaxa:

Ето, това е целта на Lotte. Нали все пак е техен рекламен филм. Трябва им обикновената корейка да си помисли "ако ида в техен магазин може и на мен да ми се отвори парашута с някой секс-символ". Как ще внушат това, ако сложат някоя красавица, по която въздишат всички мъже. Ефекта ще е точно обратен. А идва Коледа и касите трябва да се пълнят  :28558: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D  :xaxa:

Ето, това е целта на Lotte. Нали все пак е техен рекламен филм. Трябва им обикновената корейка да си помисли "ако ида в техен магазин може и на мен да ми се отвори парашута с някой секс-символ". Как ще внушат това, ако сложат някоя красавица, по която въздишат всички мъже. Ефекта ще е точно обратен. А идва Коледа и касите трябва да се пълнят  :28558: .

Хубаво, че са толкова лековерни корейките, че и ние да намажем покрай тях с коледно настроение. 

Но не преставам да се чудя - наистина ли са толкова меркантилно-инфантилни (оксиморон е, но е точната квалификация според мен) корейките, че да се вързват на тези реклама-драма измислици. Майките им да не ги мътят, вместо да ги раждат, че им е толкова мозъка. И аз обичам приказки, ама съм наясно, че в реалния свят като се събудя сутрин ставам като таралеж и после цял ден срещам сресани рошльовци и окъпани пепеляши (това последното е за равновесие и не дискриминация :) ).

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо са избрали такива посредствени актриси - за да изглеждат съвсем бедни, чисти и невинни ли??? Да не би "невинните" момета да са задължително грозни като тези двете??? Не схващам идеята да набуташ всички айдълчета и с тях да играят някви женски цървулки...Те пак си изпъкват достатъчно, дори и жените да бяха от тия сегашно вървежните ала Суза, Пак Шин Хуй, джуджака Парк, измитата чиния Шин ли беше, все тая  и т.н. Със сигурност има идея в цялата работа за каста, но на мен не ми светва 'що така ве - мъжете, звездите на сурията айдъли плюс тотално ''убити'' партньорки'.. :slap:

ама и ти яко си яхнала метлата , нали ако е някой красавица няма да има нужда от феята .. .. а пък да е грозна , колко д е грозна .. не е чак такава грозотия , не е в топ пет , но за разлика от някой си бива :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че сле толкова задълбочено обсъждане е време вече за залози-  кой ще спечели момата от масовката. Давайте анкета- на сляпо за по-интересно, явно и без опция за триене на глас.

 

Бънита, ти пък да не взе насериозно предложението. за сериал. :na2:  Рекламирах  само  бъдещия романтичен  хит, трошач на рейтинги   :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако следваме шаблоните, то това ще е богатият корпоративен наследник (Lee Joon Ki), но аз мисля, че може би този път ще излязат от шаблона и ще бъде някой от тези двама: романтичният колега (Park Hae Jin) или очарователният млад мъж (Kai). Много ми намирисва обаче, че въпреки обявената първа или седем целувки, то може и хич да не я огрее с нито една.

Не ми се вярва нито за драма, нито за реклама да я нацелуват всичките. Виж ако беше за игрален филм, можеше и обща сцена да имат всички барабар с Богинята. Игралните им филми са голяма слободия в това отношение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина ли 10 минути епизод :rofl:. Клишето не се крие във външният вид на актъорите, а във фразата "обикновеното момиче". Вероятно пак ще ни представят притеснителен, срамежлив и несигурен в себе си женски образ, защото както изглежда това е единствената представа на корейската сценаристка за обикновено момиче. До тук добре, но не виждам подобен персонаж сред мъжките образи. Това ме кара да си мисля, че сериала е предназначен за "развинтената" фантазия на женската аудитория и е правен с надеждата някоя зрителка вероятно да купи за подарък на приятеля си някаква дреха, пуловер, който е видяла да носят актъорите в сериала. Разбира се, дали приятеля и ще го хареса е без значение, той няма избор да не го хареса :D. Както наближава коледа, то залагам на фрий спирита, все пак има някаква фантазия за топлота, уют в този празник, а останалите роли на богаташи някак не съвпадат със стереотипа. Защо толкова много известни актъори на едно място, ясно е защо - парите. Едва ли ще имат дори една сцена заедно. Актрисата не помня да съм я гледал някъде, дори си помислих, че другата ще е главна актриса, защото ми е по-позната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че на всички ни е ясно какво ще гледаме през едночасовите епизоди. Бозичка ще е, ама с парченца злато  :896767:  :rolleyes: Ще плакнем очи няколко серии и ако работата стане непоносима, ще дропим... колко му е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от трейлъра най-красив ми се видя Джун Ки-то :wub: (мистър Перфектен тук ;) ) , такава чаровна усмивка не може да е на лице, според мнозина некрасиво... :kissy:, а най-скучно изглеждаше Мин Хо.., за съжаление..., щото аз всъщност много му симпатизирам..., абе не го харесвам с тази прическа.., колкото е дълъг, още по-дълъг и тънък изглежда...

Хилъра също го харесвам, но непременно трябва да направи няколко(не един) филма, сериала, които да го извадят от образа на Хилъра, тайния агент... и прочие еднотипни персонажи, много ще ми е мъчно сам да падне в този капан.., колкото и да е заплатено това..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо Мин Хо изглежда толкова нещастен? Защото е последен? Защото е там против волята си? Защото са му платили най-малко? (според мен, всички там са против волята си)

>>Силата на парите е най-могъщото нещо във Вселената. Видя ли сега, Скайуокър!? :D :D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо Мин Хо изглежда толкова нещастен? Защото е последен? Защото е там против волята си? Защото са му платили най-малко? (според мен, всички там са против волята си)

>>Силата на парите е най-могъщото нещо във Вселената. Видя ли сега, Скайуокър!? :D :D :D

Може пък и героят да му е такъв, все пак не може 7 еднакви героя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...