Jump to content

Recommended Posts

Тръгнах да го гледам, на началните надписи тъкмо си помислих, че най-сетне са намерили жена, която да прилича поне малко на евнух... а те били намерили принц, който да прилича на жена  :28558:

 

Продуктово позициониране направо. :28558: Женчовците се кльопат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен сериалчето ми харесва - забавно е, хубави артисти, добре играят и музиката е на ниво! Приемам го като много свежа комедия! Принцът е много чаровен има страхотна усмивка!!!  :) Девойката също е много сладка и чудесно се справя с ролята си!! С нетърпение ще очаквам новите серии другата седмица!

Много благодаря и на преводачите!!! Много са бързи!! Благодаря! :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз малко с превъртания го гледах, затова, ако някой не го мързи да ми каже

 

този, който щеше да превръща момичето в евнух разбра ли, че всъщност не е мъж, хванах вече момента, в който имаше кръв на бедрото и се превързваше. Но голям късмет извади момичето на изпитите, как беше паднал печата върху листа и и то повече в страната "преминал", а и чак толкова да не знае кой е принца, дори бабата, при която седнаха да ядат го позна.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

andi11

 

 

Онзи шемет изобщо не разбра, че тя е момиче, защото се напи. Тя сама се нарани, за да изглежда, че си е свършил работата.

А бабето го позна, защото е била готвачка в двореца.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, шефке, мерси за разясненията, и това за бабата съм го пропуснала, ще гледам по-внимателно вече :)

Ще пусна  първата част от ОСТ-а, че ще изтрият благодарностите иначе ;)

https://www.youtube.com/watch?v=zBM-NcqHK1I

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не издържах и дропих - нИ моа повече да си правя компромис с очите си с такива истории, ако тая кукла ще се представя за евнух, аз ще мина за Деян Пеевски  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допълвам - бонбоните са много повече, а с черешката - онова откаченото от Модерния фермер - няма никакъв шанс да пропусна епизод! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...а с черешката - онова откаченото от Модерния фермер - няма никакъв шанс да пропусна епизод! 

Да нямаш предвид този дето висеше от тавана и летеше нагоре-надолу? 

 

ceac2c1bb670.jpg

e8274dcf353a.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да нямаш предвид този дето висеше от тавана и летеше нагоре-надолу? 

 

ceac2c1bb670.jpg

e8274dcf353a.jpg

 

 

Въх! Не мое така да дразните народа! На мен това хлапе ми е любимец от 90+ набор :(

Но не, не става... Това момиченце е такава картинка, че който го сбърка с мъж, заслужава лоботомия. Нямам нужда от втори Скандал!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че що да не го сбърка, то май 99% от корейците освен, че на живо момиче не са виждали имат и сериозни проблеми с очите-това е единственият извод след "изгледан" дори един такъв сериал :D  Няма проблем, играта на госпожицата и отбора от евнусите ми е абсолютно достатъчен за да изтърпя този.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спиди, аз въпреки, че съм гледала Фермерите, без последните 2-3 еп., въобще не ми се стори позната физиономия.

За главния Park Bo Gum- преди време го гледах в Wonderful days, игграеше младежките години на героя на Seo Jin, толкова много ми хареса и като излъчване и като игра, заради него сега се наемам на историческо заглавие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да сбъркам таз муцуна по никакъв начин. Все едно Бо Гом да сбъркам - невъзможно! Хлапетата са невероятни сладури. Пък на реалистите ще припомня 1 еп. на Хонг Гил Донг и ще покажа снимки на не един и двама по-женствени от мен момци. Не знам какво очаквате от уебтун, впрочем...

Заигравките с хартиеното самолетче и камуфлажа би трябвало да ви покажат, че не бива да търсите достоверност и без това.

Как да е, май ще си пусна епизодите за втори път... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно на изток е често практикувано, момиче да се представя за момче, този сюжет го възприемат в много драми. Искам обаче да видя обратният вариант поне веднъж!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сладки и забавни две серии. Напомни ми за първия ми и един от най-любимите ми корейски сериали Сонгюнгван скандал. Сюжет точно по вкуса ми - историческа епоха, но да се набляга на романтиката и приключенията и да е забавен, а не някакви безкрайни и досадно скучни политически борби и интриги. Добре, че екипа знаят какво се харесва всъщност на широката публика и тук, както и в Скандала, са избрали за главната роля красива, чаровна, нежна и женствена актриса. За разлика от "реалистите", аз не бих могла да изтърпя някоя грозновата и груба мъжкарана, която да изглежда толкова мъжествено, че на никой от героите и зрителите да не му хрумне, че е момиче. Не, благодаря, ако искам да гледам броманс ще си пусна направо някой bl сериал (което ми напомня, че въпреки успеха на сериала "Броманс" още не мога да се насиля да го гледам именно заради главната, която ми е адски грозновата и антипатична). Да не говорим, че няма нищо по-лесно и достоверно от това да залея тук н-брой снимки на азиатци, поне толкова нежни и женствени, а и красиви, колкото главната героиня. И как пък принца ви приличал на жена? Нищо женствено няма във вида му, гласа му, поведение, маниери, излъчване. Просто се чудя, не че нещо, разни хора, разни идеали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...