Jump to content

Recommended Posts

има нещо дяволито в погледа младежа, не знам що ама ми напомня за Jo In Sung, когото много харесвам..., ама танца от първия тийзър ме хвърля в пОтрес... :rofl: , нали няма да танцуват.... така..., щото отидОхме към индийските филми... :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все още не е сигурно но KBS са казали, че поради олимпиадите  в Рио може да се смени дата на излъчване и сериалът вместо от 15,08 да започне излъчване от 22.08. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам не знам..., това непълнолетно момиче как я мисли,ама

 

има такива сцени в първоизточника :na2:, верно очите й ще изскочат от орбитите, ама ....

11375796_1628926204011869_281056141_n.jp11375966_461559227338513_102584937_n.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ким Ю Чонг съм я гледала в няколко сериала.

Играе страхотно. Фурия.. Но не знам как ще се отпусне тук, за целувките ми е мисълта.

Не съм я виждала в такова амплоа досега.

Иначе ще видите, че ще зареди екрана на макс, в това съм сигурна. :up:

Опасявам се да не се притесни от чара на главния :rofl: , и се припарира. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попаднаха ми във фейсбук снимки от пресконференцията, главните изглеждат много сладко заедно. Мисля, че ще се получат добре, като двойка.

14045763_1067133600002165_8929634761877014063725_1067133690002156_74582803473749

 

14021598_562994893906269_71062635790907414021543_1067287819986743_46930623344511

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава първа серия. Както и очаквах, екрана се зареди на макс...

Само на сестричката нещо пълнота :28558: та не ми се понрави...

Закачливо, дяволито и забавно... :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не видях кой знае какво, дето да отграничи с нещо точно този сериал от до сега видяните от сорта.Видях супер красиви и симпатични актьори в първия епизод и поредната хубавица, дето незнайно как  никой не може да разбере, че не е момче. Другият хубавец, освен принца, ще да е незаконнороден принц или пък някой онеправдан син на наложница най-вероятно, ако следват клишето и оттам насетне...си знаем. Беднотията си я превъртях, да си призная, защото вече бедняшките крясъци и мръсотия са ми  досадни.

Ако комедията я бива  и със симпатягите налице има шанс.

 

Рейтинг между 8 и 9. Грабнат  ли освободената от днес  "докторска" аудитория, може и да го качат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че никой не разбра...

Принцът малко ли я притиска докато я вдига. Мисля, се досеща...

А другият хубавец, женският лъскател :28558: , веднага разбра...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази приказка повече ми допада от съвременната Пепеляшка. Всъщност не се изразих точно, повече ми допада изпълнението, защото както казват хората: " Който си го може...". Добрата реализация прикрива сладникавото, клишираното, нелогичното и се наслаждавам на изпълнението вместо да забелязвам всички кусури, които лъсват когато вместо актьори участват идоли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че никой не разбра...

Принцът малко ли я притиска докато я вдига. Мисля, се досеща...

А другият хубавец, женският лъскател, веднага разбра...

Дано да е "лАскател", иначе ще загубим детската аудитория!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя детската е по на "ти" с ласка-нето... на  коли, не се безпокой. :28558:  :28558:  :28558:

Пък и във втора се разбра, че май е истина това...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тръгнах да го гледам, на началните надписи тъкмо си помислих, че най-сетне са намерили жена, която да прилича поне малко на евнух... а те били намерили принц, който да прилича на жена  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за първи път ще гледам сериал, докато се излъчва :), да видим дали е за мене тая работа :28558: 

 

на пръв поглед уеко детски ми се стори, но пък са ми симпатични доста от героите и смятам да го гледам като романтична комедия

 

малката ми е любимка засега от The moon that embraces the sun и тук гледам вкарва много живец и емоции в ролята си, главния за пръв път ще го гледам, но ми харесва дяволитата му усмивка още от тийзърите..., обаче си струва да се отбележи поне още две мъжки/младежки/ присъствия, които ще красят историята

 

това след първи епизод, гледан на руски (после видях, че го имало и на бг, ама аз щото онлайн предпочитам... докато съм на работа..., във Вбокса нещо субтитрите са с някакви допълнителни символи, та се чудя дали да изчаквам...)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...