Jump to content

Recommended Posts

А защо каза 

че няма да види първият сняг догодина? Или няма някакъв замисъл, а просто така го извъртяха за да отидат на ски.

Малкият обирджия също много сладък и кефи. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно за да ни държат пак в неведение и напрежение,много бавно открехват 'завесата,но явно това си е и идеята на сценария.'

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал трябва да се казва "Робин худ и русалката" :D И то взе, че актрисата направи чудо - И МинХо играе или просто покрай нейната игра не ми прави впечатление актьора.

Не се заблуждавайте от шеговития ми коментар. Сериалчето е сладурско, ненатоварващо (поне засега) и с всеки епизод ми става все по-интересно.

Е как само романтика и смешки и нищо не ставало? Напротив - прекалено много сюжетни линии са започнали, чак ставам разногледа всичко да следя. Такава манджа с грозде безподобна - то не бе фантастика, крими история с кръвожаден убиец, романтика, трагедията на нещастно чеболско синче, изчезнала майка, мистериозна амнезия, борба за социална справедливост, крадец със супер способности, историческа част с пътуване в миналото или нещо подобно, злата мащеха на Пепеляшо, малката русалка, спец по кикбокс, спешно отделение... Чакам кога ще набутат и някое кулинарно шоу вътре, щото само то липсва май.

Ти май изпусна сцената с мидите и нудълса? :D
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минчо, за огромно мое съжаление, отново не играе, а позира за снимка.

 

 

 

Досега не го бях броила за "дърво", но тия дни си направих едно сравнение между този сериал и едно друго текущо корейско фентъзи... И установих, че Минчо просто не успява да вдъхне истински живот в образа си.

 

Имиджът на красивия фатален мъж, с който го пробутват от време онО, изобщо не му отива. Момчето може би би имало добри роли, ако не се сервираше постоянно като черешката на тортата. Но няма как да разберем дали е така, защото други роли освен "айдъл" плячка за влюбващи се зрителки няма. Очаква се да ни омагьоса с едно драскане на запалка, ама не става:) Тъжно, но и в този сериал е едно от най-слабите звена - на второ място след епично-тъпичните плавания с лодка в поза "прав съм кат пирон" в открито море и другите кретении  :28558:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минчо, за огромно мое съжаление, отново не играе, а позира за снимка.

 

 

 

Досега не го бях броила за "дърво", но тия дни си направих едно сравнение между този сериал и едно друго текущо корейско фентъзи... И установих, че Минчо просто не успява да вдъхне истински живот в образа си.

 

Имиджът на красивия фатален мъж, с който го пробутват от време онО, изобщо не му отива. Момчето може би би имало добри роли, ако не се сервираше постоянно като черешката на тортата. Но няма как да разберем дали е така, защото други роли освен "айдъл" плячка за влюбващи се зрителки няма. Очаква се да ни омагьоса с едно драскане на запалка, ама не става :) Тъжно, но и в този сериал е едно от най-слабите звена - на второ място след епично-тъпичните плавания с лодка в поза "прав съм кат пирон" в открито море и другите кретении  :28558:

 

 

 

Те сигурно и затова на Русалинда и пратиха Русалчо- Чо Джонг Сок, за подкрепление, че явно почна да се задъхва да влачи сериала. И тя го подкара на манекенстване вече, за да пълнят време( тоалети от молове, от кофи- показа, не е каквото да не е :28558:, рекламата трябва да върви). Култова беше сцената с торбичките и въобще двамата морски,  май  бяха интересното нещо в епизода.  Минчо горкия,  с тая отворена уста- единственото му изразно средство, няма как да  докара химията с каката  или с който и да е. 

Колкото до ролите, които му дават, сигурно са такива, защото си го знаят колко може, пък и явно присъствието му е достатъчно за касовия успех и няма нужда от напъни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На този сериал му липсва вдъхновение. Може да не е точно това думата. Някаква насила съчинена история, дето нищо не я спасява. Не мисля, че Мин-хо й е големия дерт. Образът му е неясен и скучноват. И русалката, да ми простят всички, които й се радват, симпатиите ми са само към актрисата, която също не знае каква точно трябва да е героинята й. Някакви паралелни сюжети вървят... злодеят и злодейкта нещо злодействат... Мъка! Ама гледам като някакъв идиот!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На този сериал му липсва вдъхновение. Може да не е точно това думата. Някаква насила съчинена история, дето нищо не я спасява. Не мисля, че Мин-хо й е големия дерт. Образът му е неясен и скучноват. И русалката, да ми простят всички, които й се радват, симпатиите ми са само към актрисата, която също не знае каква точно трябва да е героинята й. Някакви паралелни сюжети вървят... злодеят и злодейкта нещо злодействат... Мъка! Ама гледам като някакъв идиот!

 

+1!

Минчо за сефте ми е чак толкова невзрачен. Ама заради каката го гледам. Въпреки че ролята й е...неописуема :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Липсва му  на сериала вълшебството на приказката  и химията между героите. Всичко е на юруш, суховато. И все пак си гледаме.- сакън да не се минем и нещо да се случи. И единственото за коментиране от немай къде е Минчо.    :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно, никакви зачатъци на химия даже. И вълшебството на приказката го няма. Има някаква бездуховност във филма. През цялото време имам чувството, че съм в "минута за реклама", но минутата е час. Въпреки това гледам, защото обстановката е луксозна, а актьорите са симпатяги. То всъщност спрях да го гледам след 4–та серия, но сега сядам да наваксам, за да разбера кой е този Русалчо, дошъл за подкрепление.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, Русалчо идва да възроди "Jealousy incarnate" с нов ревностен мотив  :28558: Дано поне той спаси положението, че иначе дотук единственото впечатляващо за гледане беше оная грозна розова салатиера, която русалката си беше купила от някой моден бутик и нахлупила на главата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно, никакви зачатъци на химия даже. И вълшебството на приказката го няма. Има някаква бездуховност във филма. През цялото време имам чувството, че съм в "минута за реклама", но минутата е час. Въпреки това гледам, защото обстановката е луксозна, а актьорите са симпатяги. То всъщност спрях да го гледам след 4–та серия, но сега сядам да наваксам, за да разбера кой е този Русалчо, дошъл за подкрепление.

Meri  kakва химия,какви ти приказки?!Нели сценария си върви,кака си взема парите и си гледа чебола и кариерата, и Минчо така.Идеята на филма е страхотна и то излъчен в подходящото време,преди Коледа..когато има наистина много магия,всичко е премерено и притеглено,но и приключва с идеята 8 серии локуми и накрая по корейски

 

ще да ги изпотрепят и двамата герои,много странно преплитане на минало и бъдеще,и той прочете ,че управника е починал много рано ,на 27г каквато е и неговата възраст.Явно в оставащите серии по корейски ще ги морят героите и в последните секунди на 20еп ще ги ликвидират,за да могат със сигурност щастливо да се преродят в следващия си живот.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първите 6 епизода на екс и съм доволна от видяното до сега! Успя да ми прикове вниманието към екрана и всичките 6 серии си ги изгледах без превъртане. Кака е страхотна, много се смях с нея, а Минчо също си се справя добре! Нямам забележки към играта им или към сюжета, може би заради факта, че съвсем на скоро си пуснах една тотална тайландска комедийно- романтична боза, от която ми се догади и я спрях на 6 епизод и нямам намерение да я доизгледам, което при мен е рядкост. Започнах да гледам сериала с позитивна нагласа и така до 6 епизод си откарах. Няма да се задълбочавам и да се вкарвам в размисли и страсти за пропуските, защото ако трябва да съм откровена до сега почти не съм срещала сериал, който да го нарека перфектен. Любопитно ми е как ще се развият нещата по нататък и се надявам да продължи да ми подържа интереса. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, и русала изтърваха...

 

 

Таман някакво подобие на забавно започна да става с него, пък те да го очистят трагично без време  :slap: Не, сериалът си остава безнадежден, колкото и да се опитват да ни убедят, че свръхинтелигентният младеж може да се влюби в слабоумна непозната клошарка  :28558: 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак си е дръвце Минчо, е, има си го чара, визията. Но нещо като "зя/ла-пни шаран" го раздава, :28558:  с тази през повечето време полуотворена уста, дразнещо и неестетично. Кво, заради кака ли е зяпнал толков :28558:-а  :dunno: , която си продължава да се шматка с тия дълги провиснали кат на закачалки палта, без да я еня

в сериала ли е или къде е, това си е тя, с истинската си игра-хил-хоп, а така :emote_kiss3:​  Имаше и 2-3 нещица,

подхвърлени над които да се позамислиш. Появи се и моят приятел с неговата ревностна любов, но до Русалинда, като някаква дребна рибка изглеждаше.

Тук трябваше някой по едър-мъжки екземпляр струва ми се, но пък набързо го споминаха.. беше само за идеята,  

после кат Минчо, направиха му една страхотна хипноза :28558:  :28558:  :28558: , на която само баш лошите не се поддават.... :rofl: и сърцето му се вкамени....

Но дали... няма да се разтопи от толкова сълзи... дори и бисерни...

Ще гледам, заради симпатията към актьорите и историята...



Ще спаси и още как, я какъв е прелестен!Фотопревю за 8-ми епизод.))))

 

93dnCGPEBQU.jpg

Лавандулко, това ми е убегнало.

Къде го видя? В 8-ми не го  видях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лавандулко, това ми е убегнало.

Къде го видя? В 8-ми не го  видях.

Това е колаж, направен от фенове. Има и на Минчо, ама там нещо тялото не ми прилича на неговото. Де у него такива мускули?

 

15284937_1238612069532908_89394312038943

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минчо,си личи не се мори твърде много във  фитнеса :28558:

То не му и трябва, ако не иска да става културист. Пък и фитнеса е за лиглъовци, ако имаш времето ходи доброволец да "блъскаш" и вършиш някаква работа едновременно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минчо може да не се мори много във фитнеса, но пък е най-редовен при пластичния хирург...

А тоз Русалчо за какво се появи така и не ми стана ясно. За ревност можеше и без него, щото той Минчо доста успешно си ревнуваше сам от себе си. Само една полза видях от него - че светна Русалинда как да си осигури средства за парцалки от мола, и тя взе, че си закупи оназ розАва тенджера! Само се надявам заради това да не спре сътрудничеството между Шанел и Диор, че ще ми липсва!

Ти май изпусна сцената с мидите и нудълса? :D

Вярно! Е значи не остана нищо да липсва! Перфектен е сериала!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минчо може да не се мори много във фитнеса, но пък е най-редовен при пластичния хирург...

А тоз Русалчо за какво се появи така и не ми стана ясно. За ревност можеше и без него, щото той Минчо доста успешно си ревнуваше сам от себе си. Само една полза видях от него - че светна Русалинда как да си осигури средства за парцалки от мола, и тя взе, че си закупи оназ розАва тенджера! Само се надявам заради това да не спре сътрудничеството между Шанел и Диор, че ще ми липсва!

Вярно! Е значи не остана нищо да липсва! Перфектен е сериала!

 И аз се чудя! Това преспокойно можеше и сама да го открие.  :dunno: Чак ми е гадно за актьора. Много го харесвам него от други сериали, а тук такова едно никакво появяване направи само.  :no:  Абе ако мога да използвам един израз от друга тема : "голям тюрлю-гювеч стана", ама много постен нещо ! И въпреки това са сладури главните и затова зяпаме да видим "щастливия край" :huh:

Само се чудя дали

партньора на МинХо няма да го преметне накрая, заради гривната? Нещо не ми вдъхва доверие. :ph34r: 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...