Jump to content

Recommended Posts

Ох, успокоих се, от разпределението на мненията. Ако феновете на Урук и зрялата любов се бяха пренесли тук, щях да реша че и Тантара няма да изкара повече от 3 смислени серии за мен. А сега имам надежди, поне до 7-8 да не се опляка тотално.

 

@ Mina и на мен "семейната" снимка ми е пълна загадка. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започна добре, ще се следи.

Не съм особено голям фен на Джи Сънг, но Мин Хьок ми е любимец.

Тия любовни искри между сестрата и продуцента са ми малко странни,

но пък е нещо различно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СБС са готови на всичко да вдигнат рейтинга.

След като са получили негативните отзиви от първите 2 епизода, са решили да ги преработят.

 

Добавили са отпаднали сцени и са намалили продуктовото позициониране.

Днес и утре ще покажат "новите" 2 първи епизода.

:slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, успокоих се, от разпределението на мненията. Ако феновете на Урук и зрялата любов се бяха пренесли тук, щях да реша че и Тантара няма да изкара повече от 3 смислени серии за мен. А сега имам надежди, поне до 7-8 да не се опляка тотално.

 

@ Mina и на мен "семейната" снимка ми е пълна загадка. 

 

Хубаво си се успокоила, че като видях мнение от 6,27 :blink:  по новото време , аз пък се притесних. ;) Сигурно поради смисленост са ги преработили сериите, но моя милост, фенка на Урук, откъде да разбира от такава възвишена драматургия, барабар  с айдълията. Явно почти никой  не е дорасъл до тези висини от аудиторията, язък- толкова продуктово позициониране на вятъра  :896767: Ще си чакам втория сезон  на Урук и ще хвърля око на поправката тук, може пък да е за добро и  да взема да  се възвися.   :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хм тази сестра, май не му е баш сестра, нямаше я насемейната снимка

Това не бях го забелязала. И си мислех, че ще въртят някакъв триъгълник между Джи там мацката, която е приятелката и Хйери, но май  и Мин Хьок ще вкарат в играта. А някакъв шанс тогава ако мацката не е баш сестра, като сестра да е годеницата на големия брат. 

Той беше казал, че ще се жени след, като пуснат песента. Но взе, че си отиде на оня свят човекът.

Сега не мога да си спомня дали в ретроспекцията я имаше, когато се караха на Мин Хьок за музиката. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми е интересна връзката на Джи Сонг със семейството.

 

 

И адже ба, как така не си спомня за Мин Хьок.

Доколкото виждам от постерите, любовта е между сестричката и Мин Хьок. Поне така ми изглежда

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Новите" 2 епизода не трябваше ли вчера да е пуснат 1ят? Аз нещо не успях да намеря преправения вариант. Някой ще помогне ли ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пределно ясно ми е защо корейците не харесват сериала. И изтъкнатите причини за продуктовото позициониране и лощата игра на Хьери никак не са ми достоверни. В други сериали е имало доста повече скрити и нескрити реклами, а девойката по същия начин врякаше, крякаше и преиграваше в Reply 1988, но там я намираха за сладка. Но това, че толкова прехваления от тях шоубизнес, с който се пъчат пред света е показан в не особено лицеприятни краски, май им идва в повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пределно ясно ми е защо корейците не харесват сериала. И изтъкнатите причини за продуктовото позициониране и лощата игра на Хьери никак не са ми достоверни. В други сериали е имало доста повече скрити и нескрити реклами, а девойката по същия начин врякаше, крякаше и преиграваше в Reply 1988, но там я намираха за сладка. Но това, че толкова прехваления от тях шоубизнес, с който се пъчат пред света е показан в не особено лицеприятни краски, май им идва в повече.

Абсолютно съгласна...

 

Едва ли на зрителите им е предварително ясно масовото хакване на телефон,за да оглавиш чартовете (не е от клишетата, които показват всеки ден). И със сигурност не показват на много места как се изгражда имиджа на бой-група в реалистични тонове...

 

Аз предполагам, че и затова Тантара ще се захароса накрая, и кривогледият младеж с баладите, как му беше името, съвсем честно ще си спечели мястото. Но пък колко е болезнено да гледаш подобно начало :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И според мен най-неудобното в сериала е не лошата игра (девойката не озарява екрана за пръв път в крайна сметка, не знам кой би очаквал изпълнение а ла Мерил Стрийп от нея), нито размятането на скъпи джаджи, това го има във всеки сериал. Съгласна съм с предходните мнения, може би зрителите (вероятно немалка част увлечени по шоубизнеса по един или друг начин) ги човърка, че не им се показват идилични сценки.

Някой гледал ли е вече ''коригираните'' епизоди? Дали се е посипала захар и глазура?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой гледал ли е вече ''коригираните'' епизоди? Дали се е посипала захар и глазура?

Аз не съм ги видяла някъде в интернет. Сайтовете, които следя са само тези които първоначално си бяха излъчили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пределно ясно ми е защо корейците не харесват сериала. И изтъкнатите причини за продуктовото позициониране и лощата игра на Хьери никак не са ми достоверни. В други сериали е имало доста повече скрити и нескрити реклами, а девойката по същия начин врякаше, крякаше и преиграваше в Reply 1988, но там я намираха за сладка. Но това, че толкова прехваления от тях шоубизнес, с който се пъчат пред света е показан в не особено лицеприятни краски, май им идва в повече.

 

Абсолютно съгласна, аз си го помислих след първите 20 мин - как изобщо им е хрумнало да показват как се прави шоу бизнес, предвид колко силно и често ги атакуват точна на тези теми. Имаше доста такива неща включително супер скъпия офис и лекотата с която вземаше решенията Джи , с някаква такава обиграност,  сякаш нищо особенно не прави. Доста достовено ми се видя. То може би и затова историята на брата и "сестрата" стои малко като кръпка на тази доста реалистична картина от другата страна.  Щеше да е яко да го пуснат сериал в този дух само за чужденци, без тия мазаници със скръбните предистории на изгряващите звезди - ама не правят такива неща :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много задълбахте май.Сякаш е строго секретно, как се правят разните му групи и тем подобни, през какви нечовешки изпитания и сито минават, да не говорим пък мацките със  секс услугите и т.н(скоро изнасяха списъци пак).Редовно в разните им к-поп класации има спорове при   броене на гласовете.Въобще това едва ли може да бъде повод за нехаресване, даже напротив- корейците си умират за скандали и плюене.Полицаите, като ги изкарват малоумни почти във всеки сериал, по вашата логика, всички полицейски сериали трябваше да са с рейтинг-000000.Така,че не търсете "под вола теле", а си се кефете и гледайте.На мен ми  дойде  безцветен с безцветни актьори, без главния, разбира се.Една птичка, няма как да направи пролет обаче, даже и да се пренапъва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля.

Строго секретно - едва ли. Но е болезнено, когато го показват в сериална форма, която трябва да е принципно захарна и блудкава. Все едно на футболните фенове да им пуснеш криминале за машинациите с трансферите. Всички знаят, но не искат да знаят.

Логиката ти с полицаите - не разбрах как се вписва. Полицията и военните са много различни от певците като роля в обществото, а пък майтапа с тях е отпреди Чарли Чаплин, отдавна е усвоен.

 

Но най-вече - хората сме различни. Аз понякога пиша (много) рано сутрин.. или (много) късно вечер.. или когато имам време. Намирам сериали като Урук за крайно комплексарски и некадърни. Не харесвам най-различни актьори и сценарии, които са иначе популярни. Но пък и не преча на другите да ги гледат както намерят за добре. ако искат да се прехласват и да точат лиги, ако искат да търсят асоциации и конспирации; ако искат да обвързват всичко с източната култура и начин на живот; или с отношенията мъже-жени (той й рече - тя му рече); или с отношенията стари и млади... Каквото си искат и както им е кеф. Могат и да плюват - и да гледат и да плюват, няма лошо, правят го всички. Но не могат да ми казват как аз да гледам, нито какво да виждам. Все пак богатството на един филм или сериал идва наполовина и от очите на гледащия, не само от визията на режисьори и актьори и т.н. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уфф, не ни върви напоследък. Джи Сънг лети и прелива от достоверност/ооо да!/, а момата Хьери мисля, че няма да се коригира, защото в корейските очи така изглеждат бедните и онеправдани девойки, направо са като сестри близначки с Пак Шин Хе.  ;)

Няма пълно щастие, сюжета бива засега, но момата е просто бетон/камък. Джи Сонг ще трябва да се мести и да прави и нейната роля, защото тя милата не смее ни да мръдне, ни да мигне.

Иначе Мин Хьок добре го възприемам, харесва ми, отива му да е нещастен, с наранена гордост и т.н, добре се справя, има си чар. Аз малко не вярвам в тая схема със Уау! какъв талант, я да го/я направим супер звезда, явяваш се пред жури и те падат под масата от кеф. Затова не гледам такива предавания Еди си кой си търси талант и т.н, просто е банална тази схема. 

Това дето  Джи Сонг иска ми се вижда по-правилно, събираш таланти и им даваш възможност да правят музика и да се изявяват.

Не знам дали ще запазят нотката на достоверност, която привлече и мен за зрител или ще озахарят работата, защото истината е една, индустрията е много брутална, възползва се на макс от своите звезди и спасение от тая работа няма.   

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ямашита Пак Шин Хе ще я гледаме сега в 3 епизод. Щяла да е гост звезда. Няма отърване от нея. Между другото и аз не я харесвам. Хем е пълно дърво от всякъде и на всичкото отгоре почти няма готин актьор, айдол,  с който да не се е целувала. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъъъ значи работата стана нямаме никакъв късмет :D аз и имам зъб на Шин Хе от Heirs, там У Бин лееше чар, сексапил и фатално привличане, а това човече се връткаше и го гледаше глупаво и до там. Ами не я одобрявам и това си е, защо не им се играе на тия момичета, трябва малко чувство, емоция да показват, имат златна възможност, да гледа ококорено всеки може, което ме подсеща за Бо ра в Ледената кралица май тя ми е най на сърце, друга чувствена актриса не ми идва на първо четене..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ямашита Пак Шин Хе ще я гледаме сега в 3 епизод. Щяла да е гост звезда. Няма отърване от нея. Между другото и аз не я харесвам. Хем е пълно дърво от всякъде и на всичкото отгоре почти няма готин актьор, айдол,  с който да не се е целувала. 

Пфу, то пък нейното целуване е едно ненадминато такова... :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пфу, то пък нейното целуване е едно ненадминато такова... :slap:

Съвсем ненадминато си е в някои отношения  :rofl:  :rofl:  :rofl:

Не знам за другото, ама две подобни на един екран не знам дали ще издържа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...