Jump to content

Recommended Posts

Благодаря на групата за субтитрите за положените усилия! :thanks: :thanks: :thanks:

Един от най - най - най любимите ми корейски сериали! :panda-145:   Ще бъде огромно удоволствие да си припомня всички сладури! Тук се влюбих в Jung Kyung Hо, въпреки че вече бях гледала и Чумонг, и Времето м/у кучето и вълка / там непостоянното ми сърце принадлежеше на други! :na2: / !!! Заедно с Min Jung, обаче са една от любимите ми двойки евър! :es:

Разкошно изиграни роли - и главни, и второстепенни!

Ся, ако я караме в духа на последните коментари във форума, сигурно ще ми изкарате списък три листа с недомислици и недостатъци, ама аз съм си инат - ТОВА е моята представа за романтична комедия и никой и нищо не е в състояние да промени мнението ми!

Уникални сладури! :282:

Препоръчвам!

Поздрави и :thanks: още веднъж! Да сте ни живи и здрави и все така ентусиазирани!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много забавно сериалче! Забавлявах се от сърце с тези образи, които са на принципа, всеки луд с номера си. По голяма част от сериала си беше комедия и определено ми допадна факта, че са наблегнали на това. Към края вкараха и драмата но аз лично не я усетих толкова много на фона на тези уникални образи. За мен нямаше слаб персонаж, защото всичките бяха едни уникати, където не съм гледала до сега или поне не всички главни герои и то събрани под един покрив. :28558:  :28558:  :28558:  :28558:  :28558:  Главната двойка са големи сладури и определено им се получи химията между тях. :) Огромни благодарности на преводачите. :kissy:  :kissy:  :kissy: Ако на някой му се гледа нещо много лудо и забавно, с което иска да разпусне, направо да действа и ще остане много доволен от избора си за разпускане. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oще съм на 20-та, но такова нещо не бях гледала.  :beer:

И поучителен и забавен и със страхотна актьорска игра. 

Особено на Канг У, страааааашно му отива ролята, и на дядката.

Поздравления за избора и превода. 

Голямо, огромно БЛАГОДАРЯ! 

:up:  :kissy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...