Jump to content

Recommended Posts

И аз го препоръчвам сериала, забавен и увлекателен сюжет, и много силна актъорска игра :). Главните герои все едно бяха наистина влюбени, не си личеше просто, че всичко е актъорска игра. Много силна роля на майката на Hyun Soo, а за бащата на Jung In какво да кажа : :lol: , един от любимите ми персонажи в този сериал, още ми става весело като си го спомня как се опитваше да имитира в един епизод движенията на 2ne1 :D. Ето я въпросната сцена:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро започнах да гледам тази драмички. Изключително приятна е и много ми харесва! Малко дългичка ми се вижда, защото предпочитем сериалчета с около 16 серии, но ще я догледам задължително! :) :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епизодите не са малко, но са толкова хубави, забавни и емоционални, че те привличат и единственото, което искаш е да гледаш. А и двамата мои любимци заслужават да се видят :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето е много сладурско и с оригинални персонажи (всеки с номера си) :lol:

Много ми хареса и затова започнах да се занимавам с превода му. Ако има желаещи да си го поделим, понеже серийките не са малко, да пишат ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми хареса много сериала, въобще не ми доскуча даже и за минута. Обаче в rutracker сериите ги намерих преведени до 16 еп., останалите имате ли идея къде може да ги намеря с руски суб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът наистина не е лош, главната двойка са големи сладури, а и много си подхождаха.
Но най - забавно ми беше братчето на главната Seo Sung Joon - егати шматката.

Мисля си обаче, че серийте са му множко, можеха спокойно да ги намалят. По едно време имах чувството, че тъпчеха на едно място.

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-малоумен сериал може да бъде само кафе принц. За 30 изгледани до тук серии единственото, което показаха е колко големи путиновци са всичките главни герои, че чак на моменти е дразнещо... :mad2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-малоумен сериал може да бъде само кафе принц. За 30 изгледани до тук серии единственото, което показаха е колко големи путиновци са всичките главни герои, че чак на моменти е дразнещо... :mad2:

 

След като сериала ти се вижда малоумен, много интересно защо си изгледал/а цели 30 серии?!

Аз лично не бих отделила 30 часа, за да гледам сериал, който смятам за малоумен и чиито герои квалифицирам по този начин <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като сериала ти се вижда малоумен, много интересно защо си изгледал/а цели 30 серии?!

Аз лично не бих отделила 30 часа, за да гледам сериал, който смятам за малоумен и чиито герои квалифицирам по този начин <_<

Превъртане му ме е майката ;)

 

П.П. Опазил ме Господ да отделя 30 часа за тоя сериал :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Превъртане му ме е майката ;)

 

П.П. Опазил ме Господ да отделя 30 часа за тоя сериал :blink:

 

А интересно след като си превъртал/а какво въобще си гледал/а от сериала :D:D:D Аз лично също когато мисля някой сериал (не за малоумен) а просто за безинтересен няма смисъл да си правя труда дори да превъртам, най-малкото ще си изгубя времето за да гледам някви откъсачни сцени от нещо което не ми харесва :D

 

П.С. И щом все пак сериала е задържал някой който го мисли за малоумен да му изгледа (макар превъртайки) цели 30 серии значи все пак има нещо :) Аз лично го препоръчвам за гледане, имаше супер много забавни моменти, наистина и на мен ми дойдоха малко в повечко серийките , но това на целия фон са бели кахъри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А интересно след като си превъртал/а какво въобще си гледал/а от сериала :D:D:D Аз лично също когато мисля някой сериал (не за малоумен) а просто за безинтересен няма смисъл да си правя труда дори да превъртам, най-малкото ще си изгубя времето за да гледам някви откъсачни сцени от нещо което не ми харесва :D

 

П.С. И щом все пак сериала е задържал някой който го мисли за малоумен да му изгледа (макар превъртайки) цели 30 серии значи все пак има нещо :) Аз лично го препоръчвам за гледане, имаше супер много забавни моменти, наистина и на мен ми дойдоха малко в повечко серийките , но това на целия фон са бели кахъри

 

В началото беше доста интересен, докато се стигна до към 25-30 серия, където се изгуби и малкото останала интрига...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе на кой му пука за интригата, този сериал си заслужава да се гледа само и само заради всички идиотски изпълнения и на двете семейства. Като се почне от зелените екипи и сутрешната видрина, потайното наследство и останалите базици, супер смях си е отвсякъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: Не ви ли се струва, че водите излишни спорове :). Човека си има мнение и си го казва, какъв е проблема не мога да разбера. Някъде бях прочел, че само в български форум можеш да видиш някой да зададе въпрос или да си изкаже мнението, и след това 10 човека да му обясняват "колко е тъп"... ааа и да кажа, че това е един от любимите ми сериали, да не вземете и мен да ме подхванете :lol:. И да не е пълен спам поста ми, според мен сериалът трябваше да завърши около 40 епизод със

сватбата на двамата главни герои :)

 

Ето и няколко хубави MV-та, за изгледалите сериала, с любими песни от OST-а:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: Не ви ли се струва, че водите излишни спорове :). Човека си има мнение и си го казва, какъв е проблема не мога да разбера.

Че кой е казал, че спорим, само обменяме мнения, иначе ехептен ще замре форума :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това се нарича диктатура на мнозинството. Мнозинството се опитва да наложи мнението си на тези с различни възгледи от "общоприетото". В случая мнозинството се опитва да наложи своето грешно виждане за филма. B):rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ви ли се струва, че водите излишни спорове :)

 

Подкрепям и призовавам да не се коментира чие виждане за филма е правилно. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нелош сериал, като за "семейна сага". Лошото е, че много пъти ставаше прекалено корейски, а сапунената пяна стигаше критични стойности. Главният герой го бяха направили мухльо, който 40 серии търпя бившият на приятелката му да му сече пътя с тъпи номера. В нормална ситуация целият спор щеше да свърши за 20 мин. с престой в травматологията за загубилия. Относно родителските тела- тук сценаристът беше изпуснал нещата извън контрол и се беше получило "прекалено корейско" дори за претръпнал зрител като мен. Спокойно можеха да минат с 30на серии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охо изгледах го и просто нямам думи,това е една от най-хубавите драми,които съм гледала,да не кажа и най-забавната,не разбрах кога свършиха тези 45 епизода,а ми се виждаха много :lol: Е не се оказаха много,а достатъчно.Държа ме в напрежение и желание да го гледам до самият края и колкото повече наближаваше краят,толкова по-яко ставше...........

Любимите ми моменти са:

 

Когато Hyun Soo каза на дядо си,че е бременен,направо ми избиха сълзи на очите от смях,много харесвам и момента,когато мацката го целуна,а на него му беше първата целувка и той се правеше на много разбиращ плейбой :28558: Хаха другата двойка на големия брат и момичето,което беше сираче също много ме кефеше,той все се чудеше в началото защо мисли толкова много за нея,а после какво се оказа=влюбен бил :28558: Оле а Емми,тя е убийца тази жена,толкова много да обича сина си,че без думи остава човек,за нея той си остава най-невероятния син кекекеке........ А от финала съм най-доволна,много готин беше :yes:

 

И още много яки моменти има в сериала ама не се сещам сега за тях,много са,благодаря на Koizora нейните думи ме обедиха да го гледам и хич,ама въобще не съжалявам ;)

А и последно OST също си го бива ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...