Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Mrs. Cop Season 2 (2016) (미세스캅 2)

                                   Страна: Южна Корея                                     

Също така известен като: Mrs. Cop

Период на излъчване: 5 март 2016 - 8 май 2016

Време на излъчване: Събота – Неделя 22:00

Жанр: Криминален, Трилър

Канал: SBS

Епизоди: 20

Режисьор: Yoo In Shik

Субтитри: Английски

        

Участват:

Kim Sung Ryung като Go Yoon Jung

Kim Min Jong като Park Jong Ho

Kim Bum като Lee Ro Joon

Im Seul Ong (2AM) като Oh Seung Il

Son Dam Bi като Shin Yeo Ok

Lee Joon Hyuk като Bae Dae Hoon

Kim Hee Chan като Kang Sang Chul

Yoo Hyung Kwan като Ji Chung Jang

Choi Jin Ho като Park Jong Sik

Jang Hyun Sung като Park Eu Jin

Yoon Joo Sang като Go Byung Shik

Lee Hyo Je като Park Min Jae

Lee Mi Do като Park Soo Min

Son Hyun Joo

 

Резюме: След като Че Йонг Джин (Kim Hee Ae) решава да си вземе почивка като шеф на отдела, на нейно място идва Ко Юн Джонг (Kim Sung Ryung), наскоро завърнала се от стаж във ФБР...

 

 

 

Линк към Mrs. Cop (2015)

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Свали с руски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри  :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Косата на мацката ме кефи. Ще хвърля едно око заради Ким Бум, че наскоро не съм гледала нищо ново с негово участие, а той ми беше един от любимците от F4. С времето се разхубавил още повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първи сезон беше с не особено добър сценарий и дразнеща актриса (знам коя е, не е за тази роля) в главната роля. Тук имаме почти напълно сменен актьорски състав и съмнения за промяна към по-добро-особено като видя 40 годишна полицайка  на токчета да гони и бие бандити . Обаче нали е била на стаж във ФБР! Дано да говори английски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След разтройство на личността май тази година психопатите стават на мода. Единия си замина от екрана, но на негово място като гледам тука има друг. Но какво да се прави, като са толкова красиви. Ким Бум добре се справя за сега кефи ме, заради него и почнах да гледам. Но аджумата е трепач. Много ми харесва, че е стилна и оценява външния вид. Само как ги гони с токчета и налага много добре. Дали ще вкарат и любов малко, аз така виждам няколко потенциални двойки, даже 1-2 триъгълни също може да се направят, но по - добре да не защото  сериалът ще стане еднотипен с всичко останало. 

П.С не съм гледала 1 сезон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След разтройство на личността май тази година психопатите стават на мода. Единия си замина от екрана, но на негово място като гледам тука има друг. Но какво да се прави, като са толкова красиви. Ким Бум добре се справя за сега кефи ме, заради него и почнах да гледам. Но аджумата е трепач. Много ми харесва, че е стилна и оценява външния вид. Само как ги гони с токчета и налага много добре. Дали ще вкарат и любов малко, аз така виждам няколко потенциални двойки, даже 1-2 триъгълни също може да се направят, но по - добре да не защото  сериалът ще стане еднотипен с всичко останало. 

П.С не съм гледала 1 сезон.

Засега поне има по-добри диалози от тези в първия сезон. Освен това Kim Sung Ryung е по-убедителна като полицай, отколкото  Kim Hee-Ae (много слаба роля) в първия сезон и добре, че се е отказала от участие. Лошото при психопатите е, че сякаш ги правят  серийно-едни и същи характери, поведение и социално положение. Още повече, че го видяхме още в първата серия, нататък няма да е много интересно. Щеше да бъде добре, ако всяка серия се занимаваше с отделен случай, без да е нужно да вкарват това вече изтъркано клише със злодея, борбата с когото явно ще ни занимава основно, Интересно, на Jang Hyun-Sung не му ли омръзна да играе едни и същи роли във филми и сериали? Вярно, че е велик злодей, но все пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четири серии и половина. Дотук с това нещо. Не крия, изненадаха ме и направиха още по-тъп сериал от първия сезон. Но там поне повечето актьори бяха добри, тук са средна ръка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...